Інстаграм на Андроїд і iOS: опис і можливості програми

Навіщо вчитися майстерності фотографії, якщо можна просто встановити на свій смартфон додаток Інстаграм? Це риторичне питання і шукати відповіді на нього ми не буде. У цьому огляді мова піде про те, як виглядає одне з найпопулярніших додатків на планеті, на платформах Android і iOS.

Що таке Instagram?

«Instagram» – безкоштовний додаток для смартфонів Андроїд і iOS, суть якого робити миттєві знімки, обробити в простому художньому редакторі і опублікувати їх в однойменну соціальну мережу. Саме останній фактор (соціальна мережа) залучив понад 55 млн. Користувачів по всьому світу.

Обробка фотографії, сідлати на смартфон Андроїд і iOS, пішла на другий план, тому що крім Інстаграм є ще безліч різних сервісів. Але, незважаючи ні на що мережа продовжує користуватися шаленою популярністю і все більше розвивається з кожним днем.

Чим відрізняється Instagram на Андроїд і iOS?

Один з головних розробників Instagram – Майкл Крігер заявив, що версія програми на Android (Андроїд) краще iOS. На практиці особливих відмінностей немає, правда, додаток для iPhone дає можливість публікувати знімки в Flickr, Posterous, а також користуватися ефектом об’єктива Tilt-Shift.

Додаток для Android (Андроїд) не має цих функцій, але має кращий інтерфейс. На наш погляд соціалка Instagram для тієї або іншої платформи практично нічим не відрізняється.

запускаємо Інстаграм

Увійти в додаток і відправити знімок в мережу без облікового запису неможливо. Перше що вам запропонує Інстаграм на платформі iOS – пройти кілька нескладних етапів реєстрації або увійти вже на існуючий акаунт.

Після успішного входу програма запропонує знайти нових друзів через номера в телефонній книзі, e-mail, Twitter, ВКонтакте, WhatsApp, Fecebook і ін. Після всього цього на екрані смартфона буду відображатися фотографії найпопулярніших акаунтів в мережі (актори, спортсмени, політики та ін.), На які можна підписатися, щоб стежити їх оновленням. На цьому реєстрацію в Instagram можна вважати завершеною.

Чи не вибрали друзів із запропонованих соціалок, тоді ваша сторінка буде порожньою з пятікнопочний панеллю внизу. Якщо друзі є, то в цьому місці будуть відображатися їх фото. У вашому розпорядженні кнопки: «Головна», «Популярні фото», «Зробити фото», «Новини» і «Профіль».

Кожна з них відповідають розділах додатки на Android. Користувач може відредагувати свій профіль, познач свою аватарку, завантажити або вивантажити фотографії, налаштувати камеру (як фронтальну, так і тилову), налаштувати параметри приватності і багато іншого. Інтерфейс простий і зрозумілий, так що проблем тут не повинно виникнути.

Працюємо з фото: ефекти, фішки та публікація

  1. Запостити зроблене фото в Instagram нескладно, необхідно натиснути кнопку в центрі панелі. Додаток на Android і для iPhone попередньо уточнить, чи потрібно зробити нове фото або потрібно завантажити існуючий знімок.
  2. Потім, додаток попросить зробити зі знімка квадрат (всі фото в Instagram квадратні) і скористатися одним з 17 фільтрів. Від обробки знімків можна відмовитися і завантажити в мережу оригінал.
  3. Можна змінити баланс білого, контраст, поставити рамку, виділити будь-яку частину знімка, зробити колаж, додати виньетирование і ще безлічі різних фішок.
  4. Обробка фотографії на платформі Android займає в середньому 3-5 секунд (на iOS трохи швидше). Після цих маніпуляцій фото зберігається на смартфоні і стає доступною для публікації в мережі Інстаграм.
  5. Під кожним зображенням можна залишити докладний опис, коментар хештег.

можливості Instagram

Соціальні можливості програми Інстаграм представлені у вигляді коментарем і оцінювання фотографії (лайки). Будь-який користувач може оцінити будь-які фото, написати коментар. Фото з великою кількістю лайків потрапляють в розділ «Популярне».

У розділі «Новини» користувач може побачити, хто і коли оцінив його знімок, залишив коментар і т.п. Особливо не розженешся, але для платформ Андроїд і iOS те, що потрібно.

Ссылка на основную публикацию