Info-DVD як з’явилася ця компанія

Info-DVD історія виникнення

Компанія Info-DVD.Ru виникла в 2008 році, вже досить відомий інфобізнесмен Анатолій Бєлоусов знайшов собі молодого, але в той час вже відомого компаньйона Микиту Королева.

У кожного з них були свої солідні компанії, але вони подумали, і вирішили об’єднати свої компанії в одну. Об’єднати свої загальні знання і зусилля і розробити одну з найприбутковіших компаній інтернету.

Бєлоусов багато різних проектів. Але він вирішив, що якщо всі свої розробки об’єднати з розробками молодого бізнесмена Корольова, то успіх буде гарантований

Так і сталося. Це план вдався. Все напрацьоване обома бізнесменами (навчання ИнфоБизнес, партнерські програми і купа розсилок, курсів і міні сайтів злилися в один гігантський сайт Info-DVD. Їхній бізнес став спільним.

Вони стали створювати свої перші інфо продукти. В один час у них був один з найвідоміших продуктів Кіберсант-користувач. Спочатку він був платний. Але незабаром засновники Info-DVD вирішили зробити його безкоштовним для залучення клієнтської бази.

Потім пішли платні і безкоштовні курси. У Анатолія Білоусова на той час були свої платні курси. Одна з найвідоміших їх безкоштовних книг «Кіберсант-новачок». Де вони навчають основам Інфобізнес з нуля.

Раджу вам придбати книгу. Вона дається по підписці. Якщо ви новачок, то ви дізнаєтеся основи Інфобізнес з нуля. У цієї книги навіть є свої відео курси. Наприклад, як створити електронні гаманці. Різні типи гаманців. Як працювати з електронними грошима, переводити їх на різні рахунки і т.д.

До них стали звертатися інші автори і створювати спільні проекти. У цій компанії як я помітив, є правило, перед платним продуктом завжди йде якась безкоштовність. Людина спочатку вивчає безкоштовність, потім розуміє, купувати йому платний продукт чи ні.

Раджу подивитися їх безкоштовні відеокурси. Зараз ці курси на різну тематику, від копірайтингу до йоги. Вони створили навчальні курси про інвестування, фінанси.

Компанія Info-DVD навіть торкнулася американський фондовий біржовий капітал. Випустили курси з іноземних мов. Курс по фрілансу.

Микита Корольов в одному зі своїх безкоштовних курсів, правда не дуже докладно, в легкій формі розповідає, як створити свій перший сайт. Який хостинг для цього вибрати.

Я вивчив частина їх курсом, і можу сказати, що розчарованим не залишився.

Правої сторони мого сайту ви знайдете гарний віджет, де показані їх платні продукти. Він ніби живий, постійно оновлюється. Можете його прокрутити і натиснути на вподобаний курс.

Вам в письмовій та відео формі розкажуть про цей продукт і ви зрозумієте, чи варто його купувати чи ні.

Так само Info-DVD дає можливість заробити на партнерських програмах. У них і навчальні курси спеціальні є.

Ссылка на основную публикацию