iMessage: що це таке, активація, використання

Вітаю вас, шановний користувач чудових пристроїв від компанії Apple базі операційної системи iOS. У сьогоднішній статті, невеликому уроці я хочу торкнутися теми інструментів для відправки повідомлень, а саме про популярному інструменті під назвою iMessage на iPhone. Насамперед, щоб відразу відповість на деякі питання, я дам визначення, що ж таке цей горезвісний iMessage, для чого він використовується, його можливості та способи активації.

iMessage – технологія, розроблена компанією Apple, за допомогою якої ви можете відправити будь-яке текстове повідомлення іншому користувачеві iPhone і користувачеві iMessage. Тобто виходячи їх визначення – iMessage сервіс миттєвого обміну повідомленнями між користувачами.

В принципі, якщо ви коли не будь користувалися обміном повідомленнями в скайпі або вотсапе, то повинні розуміти як це працює. Таким чином використовуючи iMessage ви можете економити на відправку СМС користувачам iPhone.

Перш ніж ви перейдете до використання iMessage на своєму влаштуйте iPhone і зможете відправити хоч одне повідомлення, дану службу і можливість потрібно активувати. Робиться це в такий спосіб.

Активація

Для того щоб включити можливість обмінюватися повідомленнями за допомогою сервісу iMessage вам потрібно виконати наступні дії:

  1. Візьміть свій пристрій iPhone і перейдіть в розділ налаштувань;
  2. Далі, вам необхідно вибрати пункт повідомлення;
  3. В даному розділі знайдіть і активуйте (пересуньте повзунок вправо) функцію iMessage;
  4. Тепер вам потрібно зробити базові настройки, а саме ввести дані від свого Apple ID, а також номер телефону;
  5. Якщо ви все зробили правильно і активації вдалася, то тепер ви можете спробувати відправити повідомлення через iMessage.

Для того щоб відправити повідомлення вам потрібно виконати кілька найпростіших дій. Нижче я вам про них докладно розповім.

Використання

Для того щоб скористатися iMessage вам обов’язково потрібно підключення до інтернету, а також наявність iPhone у тієї людини, якій ви відправляєте повідомлення. Повідомлення відправляються так:

  1. Перейдіть в додаток «Повідомлення» на вашому мобільному Apple гаджет iPhone;
  2. Тепер виберіть адресата зі списку. Додаток перевірить, якщо можливість відправити даному адресату повідомлення iMessage;
  3. Написати користувачеві, якщо повідомлення вирушило в режимі iMessage, то воно буде підсвічено блакитним кольором, якщо в режимі SMS, то повідомлення буде підсвічено в зеленим кольором. Наочно ви можете побачити це на розміщеному нижче скріншоті.

Як ви можете бачити, праворуч відправлено звичайне оплачуване СМС, в зліва безкоштовне повідомлення iMessage. Адресат також побачить дані повідомлення і зможе, відповідно, на них відповісти як за допомогою СМС, так і за допомогою сервісу iMessage.

На цьому у мене, мабуть, все. Сподіваюся, дана стаття допомогла вам розібратися в такому важливому питанні як використання функцій і можливостей iMessage. Якщо залишилися питання щодо даного матеріалу, то можете залишити їх в коментарях до цього запису, я постараюся відповісти якомога швидше. Також, буду дуже вдячний, якщо ви поділитеся цією статтею в своїх акканутах в соціальних мережах. До зустрічі в майбутніх корисних нотатках і уроках.

Ссылка на основную публикацию