Ігри для хлопчиків на Андроїд і iOS. пацанськи гри

Вітаю. Сьогодні я вирішив порадувати відмінною підбіркою іграшок на Андроїд і iOS для справжніх пацанів по суті – кращі ігри для хлопчиків на Андроїд. Дану добірку я постарався зробити максимально різнопланової, в неї увійшли гри з різних жанрів. Поїхали.

FIFA 16 Ultimate Team

Завантажити для iOS -.

Завантажити для Android –

Ну, який же мужик без футболу. Всі справжні пацани, не надто обтяжені комп’ютерним дитинством, постійно ганяли у футбол у дворі, звідси, власне і любов до цього виду спорту. Саме тому в ряд справжніх мужицьких ігор я поставив футбольний симулятор – FIFA 2016.

Футбол – на сьогоднішній день це ціла бізнес індустрія, з іграми, матчами, фанатськими угрупованнями, зірками і звичайно надзвичайними коштами. І у всьому цьому вариві не останню роль відіграють прості пацани, просто люблять хороший, справжній, неприкритий футбол. Який, власне, і може частково подарувати хороший мобільний іграшка.

В принципі нічим концептуальним і радикальним дана версія не відрізняється від попередніх. Хіба що графіка трохи краще, фізика більш наближена до реальності. А так, все те, за що ми любимо фіфу за її неймовірну атмосферу, залишилося на місці. Гра розповсюджується безкоштовно.

Shadow Fight 2

Завантажити для iOS -.

Завантажити для Android –

Як ви думаєте, що ще крім любові поганяти м’ячик характеризує справжнього, дворового пацана? Правильно. Уміння красномовно і віртуозно бити морду навколишнього населенню у вигляді пацанів з іншого району. На жаль, симулятора п’яною дворової бійки я не знайшов, але зате приготував набагато більш гідну заміну – файтинг Shadow Fight 2.

Спочатку я хотів поставити на це місце всіма відомий і улюблений мортал комбат, але подумав, що на мобільниках вийшла набагато більш пророблена і затягує бійка, з непоганим сходових сюжетом і купою додаткових фіч у вигляді: прокачування бійця новою зброєю і обладунками, участі в турнірах, заробляння бабла.

Гра отримала високі оцінки користувачів, що ставить її в один рад з найвідомішими і можна сказати – культовими іграми жанру мобільні файтинг.

Modern Combat 5

Завантажити для iOS -.

Завантажити для Android –

Зброя – ось доля справжніх мужиків. У цьому питанні жінки не компетентні. Дай бабі автомат і вийшов не просто звіздець, вийти вбивство. Саме завдяки любові справжніх пацанів до зброї і стають популярними різні шутери, причому не тільки на консолі і персональні комп’ютери, але і на мобільні пристрої Android і iOS.

Третє місце в нашому ТОПі займає відмінна гра, відмінний шутер – Modern Combat 5. Власне, як і у всіх шутерах вам доведеться зайнятися винищенням гомосапиенс в неймовірних, захмарних розмірах. Гори жмуриков, автомати, вороги, що вимагають кривавих обнімашек, гільзи свистячі біля скроні – все це і є те, що так люблять представники сильної статі. Ніяких няшностей – тільки орлине око у прицілу і холодна сталь у плеча.

GT Racing 2: The Real Car Experience

Завантажити для iOS -.

Завантажити для Android –

У кожного поважаючого себе пацана повинна бути крута тачка, хоча можливо і не крута і не зовсім тачка, але хоча б відро з цвяхами, щоб красуватися своєю низькою посадкою і затанірованнимі по саме “Нихачу” стеклами, перед сусідськими нечітко дівчатами.

Друге місце в даному ТОПі займає гоночний симулятор GT Racing 2: The Real Car Experience. Цей симулятор відмінно поєднує в собі ті якості, які і повинні поєднувати в собі гри подібного жанру, а саме: непогана графіка, відмінна фізика, якій позаздрять багато сучасних гоночні симулятори, а так само необхідність хоч раз за трасу включати голову.

У даній грі вам доведеться не тільки давати на газ, але іноді використовувати стратегічне мислення. Гра розповсюджується безкоштовно.

GTA: San Andreas

Завантажити для iOS -.

Завантажити для Android –

Ось він – апофеоз всіх попередніх ігор. Гра, яка поєднує в собі всі елементи попередніх ігор, тут вам і бійки, і безбашенная стрілянина, і неймовірні гонки, навіть можна взяти будь ні будь перехожого і пограти їм в дворовий футбол.

Гаразд, не буду вас мучити і скажу що ж це за гра. Хоча, я впевнений що немає таких людей які не впізнали її з перших кадрів з’явився відеоряду. Перше місце в нашому пацанськи ТОПі займає легендарна GTA: San Andreas портована на мобільні пристрої Android і iOS.

Крім всіх інших богоугодних справ, вам доведеться виконувати різні гангстерські місії, валити народ направо і наліво, викрадати машини, збивати банди, завойовувати нові райони та інше.

На сьогодні у мене все, сподіваюся, вам підняв настрій даний ТОП, ось такі пацанськи іграшки.

Ссылка на основную публикацию