Ігровий режим в Windows 10

ОС Windows 10 має режим гри (Game Mode), який вбудований в систему. Він потрібен для збільшення продуктивності, перш за все FPS, в процесі гри завдяки тимчасовій зупинці поточних процесів. Нижче розглянемо способи включення цього режиму, яким чином це допоможе або зашкодить грі.

включаємо режим

Функція переходу в режим гри залежить від того, яка саме версія систем стоїть на комп’ютері: 1709 або 1703.

Розглянемо методи включення для Windows 10 Fall Creators Update.

Заходимо в «параметри», Вибираємо«ігри», Потім«режим гри».

на версії 1703 з’явиться кнопка «Використовувати режим гри», Яку треба буде включити.

Якщо у вас коштує версія 1709, побачите тільки інформацію щодо того, такий режим є і що комп’ютер його підтримує. В іншому випадку, з сайту розробника вам треба буде завантажити драйвера на відеокарту.

Далі треба перевірити пункт «Меню гри», Включений параметр«Записуйте ігрові кліпи, робіть знімки екрану і транслюйте їх за допомогою меню гри».

Проведіть перевірку, як відкривається ігрове меню з клавіатури: Win + G. Це стане в нагоді.

Далі запускаємо іграшку і відкриваємо її меню (Win + I).

Потім в меню треба знайти «налаштування»І виділити«Використовуйте для цієї гри ігровий режим».
Якщо у вас система 1709 версії, лише натискаєте на іконку ігрового режиму.

Перезапускаємо іграшку. Все, режим встановлений і буде завжди, поки ви вручну не відключите його таким же способом.

Не забувайте, що іноді, після того, як відкривається панель з грою, миша перестає функціонувати: нею неможливо запустити ігровий режим або «налаштування». Для цього є клавіші зі стрілками, щоб можна було переміщатися по панелі гри, а також включати і вимикати її.

Чи не заважає

Режим гри в системі існує досить давно. І за цей час накопичилося багато думок і тестів щодо того, наскільки він ефективний для ігор. Розглянемо їх.

На комп’ютерах, які мають високі апаратні параметри, хорошу відеокарту і звичайний набір працюючих фоном програм (наприклад, антивірусна програма і що-небудь негроміздкі), підвищення якості і швидкості практично не помітно.

На машинах, які мають відносно невисокі показники і вбудовану відеокарту, приріст буде помітний (наприклад, на ноутбуках, які не призначені для ігор). Іноді він доходить до півтора-двох разів.

Великий приріст відзначається і на машинах, на яких працює багато процесів одночасно, і все фоном. Тут краще закрити постійно працюють програми, які не потрібні (для цього потрібна «Автозавантаження» системи), а також перевірити машину чи є на НЕ шкідливі програми.
Буває і зворотне, коли режим гри шкодить як самій грі, так і паралельним завданням. Наприклад, ви записуєте ігрове відео за допомогою певних програм, включений режим завадить зробити це зробити правильно.

Однак, незважаючи на наявність скарг, що в іграх дуже невисокий FPS, випробувати ігровий режим все ж варто: він став набагато ефективніше.

У коментарях пишіть результати включення Ігрового режиму в Windows 10.

Ссылка на основную публикацию