Ігровий ПК за 15000 рублів 2020

Привіт, друзі! Настав 2019 рік, а значить, багатьом з нас, хто любить гри, настав час оновити свої комп’ютери, щоб ті залишалися актуальними для сучасних ігрових проектів. У цій статті ми обговоримо, який ігровий ПК за 15000 гривень можна зібрати в 2019 році. Сума невелика, але ми спробуємо укластися. Попередимо, що ціни в різних регіонах і країнах змінюються вгору і вниз, тому для кого-то вистачити цієї суми, кому-то доведеться трохи додати.

CPU

Між “фанатами” AMD і Intel йде непримиренна боротьба, хтось віддає перевагу одній фірмі, хтось інший. Процесори цих фірм мають свої плюси і мінуси. Ми не є противниками “АМД”, але в нашій збірці будемо використовувати процесор від “Інтел”. Pentium Gold G5400 Coffee Lake – прекрасний процесор за свої гроші з хорошою продуктивність і вбудованим відео-ядром (грошей у нас не вистачає на окрему відеокарту). Модель має частоту 3,7 Мгц, а також 4 Мгб кеша третього рівня.

У зв’язку з обмеженим бюджетом, рекомендуємо купувати процесор з позначкою BOX – це значить, що в комплекті також йде куллер, що дуже важливо для економії коштів.

“Материнка”

Дорогу материнську плату ми “не потягнемо”, але нам це і не потрібно, благо є безліч моделей з необхідними функціями і за прийнятні гроші. Ми вибрали ASRock H310M-HDV, дана модель має сучасні входи, підтримку ЮСБ 3.1, SATA-III та інше. Також “материнка” оснащена новим покращеним сокетом LGA 1151 v2. Майте на увазі, якщо будете брати інший процесор, він повинен мати такий же сокет!

Наша стаття підкаже вам, який ігровий комп’ютер можна зібрати в 2019 році – 

Бажаєте встановити розширення в Гугл хром? Ми покажемо вам, як це зробити, читайте тут.

ОЗУ

У зв’язку з тим, що ми не маємо відеокарти зовнішньої, нам знадобитися швидка оперативна пам’ять, щоб текстури і дані ігр швидко завантажувалися. Наша материнська плата підтримує частоти роботи 2133 МГц, з такою частотою ми і візьмемо “оперативку”. Моделей на ринку безліч, є з чого вибрати, наприклад, хорошим варіантом є – GOODRAM DDR4 2133MHz 4GB Iridium Black, одна планка на 4 Гб з високою частотою і таймингами. В майбутньому зможете докупити ще одну планку.

HDD

Наш геймерський комп’ютер майже зібраний, а бюджет практично осушений. Нам необхідний жорсткий диск, щоб зберігати ігри, фільми та іншу інформацію. Про твердотільному накопичувачі варто забути, але його можна докупити в майбутньому. Нам потрібен недорогий, але надійний вінчестер і, як підказує досвід, ідеальним варіантом є – Western Digital WD10EZRZ на 1 Тб. Дану модель ми неодноразово рекомендували в минулих збірках, вона надійна і з хорошими характеристиками.

Блок живлення і корпус

Для економії ми могли б скористатися блоком живлення, який вбудований в корпус, але робити цього не будемо, тому що зазвичай такі БП не дуже надійні. Наші комплектуючі не «їдять” багато енергії, тому нам не потрібна модель з великою кількістю ват. Свій вибір ми зупинимо на FSP ATX-400PNR 400W, недорога модель від перевіреної фірми з набором всіх потрібних роз’ємів. Навіть якщо ви в майбутньому докупити недорогу зовнішню відеокарту, то потужності даного БП вистачить і на неї.

Що стосується корпусу, то тут вибір дуже великий, є з чого вибрати. Головне, щоб якість виготовлення було стерпним, в іншому випадку вам швидко набриднуть шум і скрип неякісних матеріалів. Для зручності підбирайте моделі з ЮСБ та звуковими виходами на передній панелі, щоб не доводилося постійно тягнутися до задньої стінки корпусу. Нам подобається – GameMax ET-212-U3, стильний, недорогий і місткий корпус, його часто вибирають економні геймери.

Якщо ви хочете зібрати комп’ютер для нескладних завдань, то наша стаття вам стане в нагоді – 

Не виходить встановити Epic Games Launcher? Тоді уважно прочитайте наші рекомендації.

підсумки

Як ви помітили, грошей на наші потреби було мало, але ми впоралися, хоча вийти за межі 15 тис. Руб. все ж довелося. Зауважте, ми не збирали комп’ютер зі старих комплектуючих, а підібрали сучасні, нехай і в міру потужні, деталі. Якщо додати відеокарту до цієї збірки, ти зможете грати в GTA 5, Fortnite, Destiny 2 і інші нові проекти. Також ви можете непогано заощадити, якщо купите, наприклад, б.у. корпус або жорсткий диск (тільки у перевіреного джерела).

Ссылка на основную публикацию