iCloud Drive – що це, як користуватися, в чому різниця з iCloud

iCloud Drive – це віртуальне хмара Apple, де зберігаються ваші файли і документи. Діліться ними з друзями, переглядайте та редагуйте на інших комп’ютерах, iOS пристроях. Всі зміни, які вносить користувач, автоматично синхронізуються при наявності інтернет підключення. Далі ми докладно розповімо, що таке iCloud Drive і як його налаштувати.

Особливості iCloud Drive

Диск айклауд доступний всім власникам iOS пристроїв і комп’ютерів macOS. Щоб переглядати і редагувати зберігаються на жорсткому диску файли, досить авторизуватися за допомогою даних Apple ID. особливості:

 1. Автоматична синхронізація призначених для користувача файлів і папок на всіх підключених пристроях.
 2. Підтримка додаткового софта для роботи з зберігаються в айклауд даними.
 3. Можливості для колективного доступу та редагування документів, медіафайлів.
 4. Доступ не тільки через браузер, а й десктопні програми для PC Windows. macOS.

Перед тим, як перенести фотографії, відео та інші файли на диск, в настройках iPhone або іншого iOS пристрою необхідно включити автоматичну синхронізацію. Після цього вони будуть доступні в хмарі.

Налаштовуємо iCloud Drive на iPhone

Спочатку перевірте наявність оновлень для iOS пристроїв. Якщо вони є, то завантажте і встановіть їх. Так ви уникнете будь-яких помилок. Детальна інструкція по налаштуванню айклауд диска:

 1. На смартфоні перейдіть в розділ «Налаштування». Тут з’явиться пункт з ім’ям облікового запису Apple ID. Натисніть на нього.
 2. Якщо ви не можете знайти рядок зі своїм ідентифікатором Apple, то спробуйте виконати вхід до облікового запису.
 3. У списку знайдіть рядок «iCloud». Відкриється нова сторінка зі всіма доступними параметрами.
 4. У самому низу списку, навпроти «iCloud Drive» пересуньте повзунок в стан «Включено».

Залежно від версії iOS і моделі використовуваного пристрою, назви пунктів можуть трохи відрізнятися. Але в цілому порядок дій всюди буде однаковий.

У чому різниця iCloud і iCloud Drive

iCloud це хмарний сервіс, який включає в себе кілька компонентів, в тому числі диск. Для їх використання потрібно одна обліковий запис Apple ID. Так як для синхронізації медіатеки в налаштуваннях iCloud досить включити тільки пункт «Фото», а для інших типів файлів сам «iCloud Drive», то багато хто вважає його окремим сервісом. Це не так.

Налаштовуємо iCloud Drive на PC Windows і macOS

Як тільки ви налаштували синхронізацію даних на iPhone або іншому iOS пристрої, то диском можна користуватися і на комп’ютері. Для macOS завантажувати додатковий софт не потрібно. Якщо ви використовуєте PC, то клієнт скачується для Windows з офіційного сайту Apple. Порядок дій:

 1. На macOS. Перейдіть в розділ системних налаштувань. Знайти його можна в головне меню Еппл. Тут клікніть по значку айклауд і авторизуйтесь за допомогою унікального ідентифікатора Apple. Активуйте iCloud Drive. Після цього на комп’ютері Mac в провіднику «Finder» з’явиться новий розділ айклауд.
 2. На Windows. Встановіть дистрибутив програми і запустіть його на ПК. Авторизуйтесь за допомогою облікового запису Apple ID. Важливо використовувати той же ідентифікатор, що і у iPhone. Після цього поставте галочку навпроти тих пунктів, які потрібно синхронізувати (iCloud Drive, фотографії, закладки і т.д.) і натисніть «Застосувати».

На цьому настройка сервісу айклад драйв закінчується. Фотографії, документи та інші файли будуть автоматично синхронізуватися між пристроями, але тільки при наявності підключення до мережі Інтернет.

Як користуватися iCloud Drive

Отримати доступ до айклауд драйв на комп’ютері Windows можна не тільки за допомогою спеціального софту, але і через браузер. Для цього увійдіть на сайті iCloud і перейти до відповідного розділу. Інші рекомендації для використання сервісу:

 1. Якщо під час налаштування програми для Windows виконати синхронізацію медіатеки, то в провіднику з’явиться папка «Фото iCloud». Через неї проглядаються і редагуються файли.
 2. Якщо ви включите пункт «iCloud Drive», то на Windows з’явиться однойменна папка в провіднику. Знайти її можна радом з іншими системними бібліотеками (документи, відео, завантаження). Всі файли, збережені в цю папку будуть автоматично скопійовані на інші пристрої.
 3. Якщо стерти файл з iCloud Drive на одному пристрої, то після синхронізації він автоматично буде вилучений і з інших комп’ютерів, смартфонів, планшетів.
 4. Файли, які зберігаються в айклад драйв, знаходяться в хмарі, тому не займають місце в пам’яті смартфона.

Отримати доступ до файлів можна не тільки за допомогою деськтопной версії диска, але і через браузер. Там же ви зможете редагувати фотографії, ділитися ними з друзями або іншими пристроями, підключеними до облікового запису Apple ID.

Ссылка на основную публикацию