Ярлики для додатка Параметри на робітничо столі Windows 10.

У 10 Windows є дві області для налаштування параметрів – стара «Панель управління” і додаток «Параметри Windows». Для тих з вас, хто бажає отримати доступ до нової панелі керування просто клікніть правою кнопкою миші на кнопку Пуск і виберіть «параметри ». Для доступу до старої «Панелі управління » – в меню пуск або в рядку пошуку на панелі завдань почніть набирати панель управління. У цій статті розглянемо як зробити ярлики на робочому столі для різних розділів програми Параметри.

 Кожен параметр в новому додатку і має унікальний ідентифікатор, званий URI. Якщо ми винесемо цей URI, то зможемо легко використовувати його створити ярлик на робочому столі і призначити йому поєднання клавіш. Ви можете ознайомитись з Повним списком команд ms-settings для Windows 10 і створити ярлики на робочому столі, для тих налаштувань до яких ви часто звертаєтеся.

Все, що вам потрібно зробити, це вибрати потрібний URI. У прикладі будемо використовувати URI Економія заряду:

ms-settings: batterysaver-settings

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці робочого столу, виберіть пункт «створити », потім виберіть «ярлик » і вставте URI в поле Розташування об’єкту: (Всі URI повинні починається з «ms-settings:»).

Крок 2: Дайте ярлику бажане ім’я та натисніть кнопку «Готово».

Крок 3: Перейдіть на робочий стіл і запустіть створений ярлик. Після першого запуску в діалоговому вікні «Яким чином ви хочете відкрити цей файл» виберіть завжди відкривати «За допомогою браузера», система відкриє додаток «Параметри» на сторінці налаштувань для якої ви створили ярлик.

Крок 4: Тепер ви можете вибрати значок для вашого нового ярлика, натиснувши правою кнопкою миші на ньому вибравши «Властивості» в контекстному меню. Потім натисніть на кнопку «Змінити значок» на вкладці «Веб документ» або призначити для нього гарячі клавіші для запуску.

Цікавий момент: Якщо ви вставите будь URI наведений в Edge або Internet Explorer – ви перейдете в зазначений параметр в панелі управління.

Ссылка на основную публикацию