Ярлик на робочий стіл Андроїд як створити і видалити

Сьогодні розповімо і покажемо як легко і просто створити ярлик на робочий стіл Андроїд, а нижче напишемо як видалити його.
Робочий стіл в Андроїд – місце куди ми потрапляємо після розблокування екрану. Зазвичай він складається з декількох Еран, які перемикаються «свайпом» – перегортає рухом пальцем вліво або вправо. Якраз там у нас знаходяться додатки, програми та ігри для швидкого доступу до них і запуску. Знайти інші встановлені програми можна натиснувши кнопку «меню» на вашому пристрої.

Як створити ярлик на робочий стіл Андроїд

Зараз у кожної дитини є свій гаджет і вони давно з ним «на ти» відразу після покупки пристрою. Однак для інших дана інформація буде корисною. Отже, що б винеси будь ярлик гри або програми на робочий стіл виконаємо наступні дії.

Дії аналогічні для Андроїд пристроїв з операційною системою до 6-ої версії.

  • Натискаємо кнопку «Всі програми» – її значок це гурток з трьома крапками.
  • Вибираємо потрібну програму, гру або програму і затискаємо на ній палець.
  • Екран згорнеться і з’явитися наш робочий стіл. Вибираємо місце положення іконки і відпускаємо палець.
  • Що б вибрати потрібний екран робочого столу якщо їх декілька – тягнемо палець з ярликом в лівий або правий кут екрану, вони почнуть перегоратися.
  • Якщо значків накопичилося багато їх можна об’єднувати в папки або видалити невикористовувані.

Створюємо ярлик на робочий стіл Андроїд

Пропав ярлик на Андроїд як відновити

Іконка може зникнути в декількох випадках: ви її видалили випадково, наприклад коли діставали смарфтон з кишені. Значок міг «перекинутися» перетягуванням на інший екран. Або ви просто видалили сам додаток – таким чином пропав і ярлик запуску з робочого столу. Що б відновити значок на робочому столі виконайте пункти описані вище.

Як видалити ярлики на Андроїд

Якщо у вас не вистачає місць для ярликів, виходів кілька: створити новий екран, згрупувати кілька значків по папках (наприклад створити папки з іграми, соціальними мережами та програмами окремо) або видалити непотрібне додаток.

  • Відкриваємо робочий стіл, перегортаємо до потрібного екрану з іконкою.
  • Затискаємо палець на непотрібному додатку. Значок повисне «в повітрі», або почне тремтіти (візуальні ефекти різні на смартфонах).
  • У верхній частині екрана з’явитися напис «Видалити», «Прибрати» або значок кошика, тягнемо нашу іконку туди і справа зроблена.

Як видалити ярлик на робочому столі Андроїд

Видаляючи іконку програми, воно залишається в пам’яті пристрою. Що б видалити саму програму перейдіть так само в меню «Всі програми» і виконайте описані пункти вище.

висновок

Сподіваюся ви розібралися як створити ярлик на робочий стіл Андроїд або видалити непотрібні значки з робочого столу. Пишіть в коментарях якщо вас виникають труднощі в управлінні пристроями під ОС Android або з’явилися непередбачені помилки. Якщо ви використовуєте Android версії 7 і вище – ми обов’язково доповнимо нашу інструкцію.

Ссылка на основную публикацию