Яндекс Музика як відписатися на Айфон (iPhone) – інструкція

Використання музичного сервісу Яндекс Музика викликає багато питань у користувачів. Особливо це актуально для людей, що використовують техніку Apple. У користувачів, які встановили безкоштовний додаток для прослуховування музики, через деякий час починають списуватися гроші. Що робити? Отже, Яндекс Музика як відписатися на Айфон (iPhone). Розглянемо це питання докладніше.

Яндекс Музика як відмовитися від підписки

Це багатоплатформовий сервіс. Працює на ПК або мобільному пристрої, не залежно від ОС. Розглянемо, як від Яндекс Музика відписатися в кожному з цих випадків.

Яндекс Музика відписатися від підписки на сайті

Натисніть «Моя музика» .Далі: Перейдіть «Підписка» – «Управління». У спливаючому вікні, де клікніть по посиланню «Скасувати».

Yandex Music як відписатися на мобільному додатку

Відмова від використання сервісу виконується однаково, незалежно від використовуваної ОС. Тільки існує виняток. Підписка, оформлена через магазин додатків App Store або Google Play, скасовується через нього.

Як відписатися в додатку Яндекс Музика

Відкриваємо додаток, знаходимо вкладку (в нижній панелі) «Моя музика». Натисніть значок профілю: далі: Як і в випадку, описаному вище, відкриється сторінка Яндекс Паспорти, де натисніть «Управління», скасуйте підписку.

Яндекс Музика як відписатися iOS

Відкриваємо «Налаштування». далі: Відкриваємо підписки: Ми розглянули, як в Яндекс Музика відписатися iPhone.

Яндекс Музика підписка як відписатися на iTunes

Виконайте послідовність таких дій:

  1. Відкрийте iTunes;
  2. Водите в систему;
  3. У облікового запису натисніть “Подивитися» – «Налаштування»;
  4. Натисніть посилання «Керувати» біля «Передплати»;
  5. Відкрийте Яндекс Музику, натисніть «Правка» – «Відмовитися».

Yandex Музика відписатися альтернативний спосіб

Що робити якщо описані вище способи не допомагають, або здадуться складними. Зверніться в техпідтримку Яндекса. Виберіть спосіб оплати підписки, заповніть нескладну форму. Опишіть докладно проблему. При необхідності зробіть скріншот.

Ссылка на основную публикацию