Яндекс Люди пошук людей по прізвища та імені

Іноді нам доводиться шукати людину, з якими в минулому були хороші відносини. Але з плином обставин ці зв’язки були втрачені. Близько 20 років тому ця задача була важко здійснюваною. В наші дні свого друга або родича можна знайти за допомогою сервісу «Яндекс Люди» – це пошук людей по прізвища та імені. Всі подробиці ви дізнаєтеся далі.

Як працювати з сервісом «Яндекс Люди»

Багато хто, напевно, думають, що в такому сервісі, як немає необхідності. Адже сьогодні досить відкрити свою сторінку соціальних мереж і знайти потрібну особу. І вони будуть не праві. Так як сервіс від Яндекса дозволяє шукати у всіх соцмережах відразу. Досить перейти за посиланням і ввести всі дані, які у вас є.

Вкладка «Люди» в пошуковій системі Яндекс

«Яндекс Люди» групує профілі потрібних людей. За рахунок цього пошук по ПІБ стає значно простіше. Коли ви отримуєте результати, ви можете вибирати, в який веб-службі вам зручно спілкуватися. Цей сервіс від Yandex буде цікавий для кожного. Можна просто подивитися, як він впорається із завданням – знайти ваші акаунти. І як це все виглядає, якщо хто-небудь буде вас шукати.

Після натискання кнопки для розшуку людини в, сервіс керується такими правилами:

  • Система об’єднує тільки ті сторінки шуканого людини, на яких є явні перехресні посилання (користувач залишає на стіні посилання на профіль інший соцмережі);
  • Індексація профілю вказаного людини відбувається пошуковим ботом тільки в тому випадку, якщо сторінка відкрита в налаштуваннях. Тобто її можуть переглядати інші користувачі, які не перебувають в списку друзів;
  • Яндекс не зберігає знайдену інформацію, а тільки видає результати пошуку.

Коли ви введете всі дані в формі для розисківанія на «Яндекс Люди», сервіс почне сканування наступних ресурсів: ВКонтакте, LiveJournal, МойКруг, Однокласники, Facebook, Твіттер. А також інших менш популярних сервісів. Іноді у видачі по прізвища та імені можна побачити профілі різних людей. Але з якихось причин вони надаються системою як «родинні». Це означає, що на сторінці користувача були знайдені зв’язують посилання. Тому система прийняла їх за одну людину.

Це може бути корисним: Пошук по фото з телефону в Яндексі.

Як знайти людей по прізвища та імені

Форма для пошуку містить основні поля для введення даних про користувача: робота, навчання, місце проживання, вік. Нижче розташовані соціальні мережі, в яких буде проведений пошук. Ви можете додати власну їх, натиснувши кнопку «Ще». З’явиться вікно, де потрібно вибрати курсором варіанти. Таким чином бот буде шукати в зазначених місцях додатково. Коли ви введете в пошуковому рядку Яндекса ім’я і прізвище потрібного користувача, результати вже почнуть відображатися. Введіть тут всю інформацію, якою володієте.

Додавання місць

Зазвичай одного тільки імені та прізвища для пошуків людей в «Яндекс Люди» мало, так як однофамільців дуже багато. Якщо ви не знаєте точну дату народження людини, введіть рік або ймовірне місце проживання. Це значно скоротить кількість результатів і дасть можливість швидко знайти потрібний профіль. Чим більше ви будете вводити даних в певний фільтр, тим менше результатів буде. Відповідно, шукати буде простіше.

Це може стати в нагоді: Як включити ВПН в Яндекс браузері.

У результатах ви побачите профілі, які були знайдені пошуковою системою. У додатковому інформаційному блоці є назва їх сторінок в відповідних сервісах, а також кількість передплатників. Вибравши один з наданих, ви потрапляєте на сторінку із загальною інформацією. Якщо у вас немає облікового запису в цьому сервісі, вам потрібно зареєструватися, щоб отримати більше інформації. А саме: записи профілю, зображення, відео, друзів і інше. Якщо ви зробите помилку або вирішите почати пошук заново, ви можете очистити форму за допомогою відповідної кнопки. Вона розташована під блоком «Ще».

Інформаційний блок в результатах пошукової видачі Яндекс

Популярні питання про «Яндекс Люди»

Нижче ви зможете дізнатися відповіді на популярні питання, які пов’язані з сервісом з пошуку знайомих через Yandex.

  • Як зробити, щоб мої профілі різних соціальних мереж не відображалися як «родинні»? – Для цього потрібно видалити всі посилання і згадки інших соцмереж на всіх своїх сторінках. Пошуковий робот робить висновки саме по ним;
  • Пошук відобразив не мій профіль, як видалити? – Пошукова система тільки відображає результати. Всі ваші питання ви можете задати на сторінці соцмереж, в яких зареєстрований цей аккаунт;
  • Що мені потрібно зробити, щоб мої соціальні мережі не відображалися в «Яндекс Люди»? – Для цього потрібно налаштувати всі свої акаунти, які у вас є. У всіх популярних соцмережах існує параметр, який забороняє заходити в профіль як іншим користувачам, так і пошуковим роботам. Після закриття профілю ваші дані пропадуть з Yandex. (І інших) не відразу. Це станеться через кілька днів;
  • За яким принципом формується список результатів? – Представники Яндекс заявляють, що пошук людей по імені та прізвища досі знаходиться на тестуванні. Але в майбутньому обіцяють визначити чіткі параметри, за якими групується список і додати нові функції;
  • У мене немає розділу в пошуку Yandex про людей. Як відкрити цю службу? – У зв’язку з незавершеною розробкою сервісу, в деяких регіонах він може працювати неправильно. Спробуйте перейти за адресою;
  • Я маю кілька профілів соціальних мереж. Але в пошуку «Яндекс Люди» відображається не найвдаліший. Як замінити його, щоб при пошуку люди бачили мій ВКонтакте, Однокласники і ін.? – Сьогодні сервіс ще не готовий надати такі інструменти.

Це цікаво: Завантажити Яндекс Браузер з Алісою.

Якщо ви хочете, щоб вас легко знаходили через пошук інші люди, потрібно залишати свої профілі відкритими. А також зв’язати їх як мінімум однієї посиланням. Це можна зробити і через свій аккаунт. У ВКонтакте, Одноклассниках або Facebook в налаштуваннях є такі функції, за допомогою яких можна додавати друзів з інших соцмереж. Або залишати посилання на свої профілі.

Інші відомі сервіси для пошуку людей в інтернеті

«Яндекс Люди» далеко не єдиний ефективний спосіб знайти потрібну людину за його даними, зв’язку з яким було втрачено давно. Якщо на даній сторінці ви не знайшли людей, можна спробувати це зробити безпосередньо на сторінках соціальних мереж. До того ж, якщо користувач закрив свій профіль від сторонніх, то ви не побачите його сторінку в результатах пошукової системи. Але якщо застосувати для цього саму соціальну мережу, то цей профіль ви знайдете. Після відправлення запиту в друзі і його підтвердження, вам будуть доступні контакти користувача. А також у вас буде можливість йому написати.

Навіть якщо аккаунта ви не маєте, наприклад, в Одноклассниках, то реєстрація займе не більше 1 хвилини. І для цього вам знадобиться тільки номер мобільного телефону.

Пошук по сайту «Жди меня»

Якщо вам все ще не вдалося через «Яндекс Люди» здійснити пошук людей по імені та прізвища, то на сайті вам точно допоможуть. Це адреса популярної телепередачі і веб-служби «Жди меня». Для пошуку вам не потрібно буде навіть реєструватися. Відвідайте головну сторінку і натисніть внизу кнопку «Знайти зниклу людину». Або вгорі виберіть посилання «Пошук». Після чого в запропонованій формі введіть дані і натисніть кнопку Знайти. Для консультації ви можете зателефонувати на гарячу лінію за безкоштовним телефоном +7 499 391 98 88.

Ссылка на основную публикацию