Який вибрати ноутбук?

Комп’ютер, ноутбук, ще років 15 тому таку розкіш могли дозволити собі тільки досить багаті люди. В наші дні – майже в кожній квартирі є ця залізна машіна.А сучасні телефони давно обігнали по потужності комп’ютери того часу.
Але як і з усіма речами, перед покупкою насамперед необхідно вирішити, а для яких же цілей ми набуваємо ноутбук? Відразу обмовлюся, якщо купуєте в подарунок дітям краще все таки зупинити вибір на персональному настільному комп’ютері і ось чому:

 • За ті ж гроші можна буде взяти комп’ютер з потужністю в 2-3 рази перевершує потужність ноутбука. Це дозволить грати в «важкі» ігри, а так же забути про наступний апгрейд хоча б на пару років. А в майбутньому можна буде докупити компоненти краще.
 • Монітор увійде до вартості покупки, а розмір екрану буде більше – що однозначно буде плюсом як при роботі чи навчанні, так і при іграх, а так само перегляді кліпів і фільмів.
 • Мінус тут всього один – не можна буде розвалитися на ліжку разом з новим другом, не можна буде брати його в поїздки, подорожі.

А оскільки читачі прийшли за порадами про покупку ноутбука, перейдемо безпосередньо до них.

  • Гральний ноутбук. Якщо ви горите бажанням придбати ігровий ноутбук візьміть до уваги наступні фактори: він буде великий – тому що в нього встановлюється по можливості сучасне і потужне залізо, з цієї ж причини він буде і важити на порядок важче «звичайного» ноутбука. І природно ціна на такий апарат буде як мінімум в півтора рази дорожче, топові моделі коштують в три, п’ять і навіть десять разів дорожче самого звичайного ноутбука. Зовсім недавно топовими ігровими ноутбуками вважалися Dell зі своєю серією «Alienware», коштували вони близько $ 1400 і вище. На зміну їм прийшла вже всесвітньо відома компанія MSI, яка почала робити ноутбуки більше, могутніше і трохи дешевше, за $ 1200 можна взяти справжнього монстра. А простіші моделі обійдуться близько $ 500. Якщо брати самий топ з ігрових ноутбуків, то наша команда безумовно віддає свій голос за Asus Rog, зараз вони безумовно на вершині, але їх ціна захмарна – близько $ 2000.

   Ноутбук лінійки Rog компанії Asus

  • Ультрабук. Плюси даного виду ноутбуків: компактні розміри, мала вага, ідеальний партнер для подорожей. Вважаю це хорошим вибором хіба що для ділових людей. Обчислювальної потужності з головою вистачить для посиденьок в соцмережах, перегляду фільмів, пошти, друку документів в Word або Exel, а так само пограти в легені браузерні ігри або герої три. Для сучасних ігор його показників явно мало, та й ціна може кусатися. А може доходити за вартістю до ігрових ноутбуків, задумайтеся чи потрібна вам така іграшка.
  • Робочий ноутбук. До цієї категорії сміливо віднесемо ноутбуки в ціновій категорії від $ 400 до $ 600 +. Так, пограти в топові новинки ігор на ньому не вдасться, зате на даному апараті можна з комфортом працювати в офісних програмах, графічних редакторах і сміливо пограти в онлайн ігри такі як Minecraft, World of Tanks, Dota 2 і схожі за вимогами. Тут все просто, з ростом вартості – ростуть можливості ноутбука і розширюється ігр та програм з якими можна працювати з комфортом. У цій категорії можна вибирати претендента на покупку. Від себе зазначу що по співвідношенню ціна-якість хороші моделі є у багатьох популярних фірм: Lenovo, Asus, Aser, Dell, наша вітчизняна фірма IRU випускає недорогі, але потужні девайси.
  • Ноутбук трансформер. Це ноутбук із сенсорним екраном, але так само зі звичною багатьом кнопкової клавіатурою. Зручність в управлінні – головна його фішка, моно грати, гортати стрічку і не напружуватися з приводу відсутності миші, або задіяти клавіатуру, якщо потрібно написати довгий текст. Що примітно непогану модель такого трансформера можна сміливо замовити в перевіреному китайському інтернет магазині, ціни цілком прийнятні, починаючи від $ 200 можна взяти модель, яка задовольняє всі повсякденні потреби.

Ноутбук трансформер компанії Asus

Стаття написана для новачків і носить скоріше ознайомлювальний характер. Розглянемо більш конкретно цікавлять вас моделі і лінійки від виробників, відписуйтеся в коментарях.

Ссылка на основную публикацию