Який планшет вибрати: гібрид або класика

Виробники комп’ютерної техніки і мобільних пристроїв все менше приділяють уваги звичайним планшетів. Але і ерою трансформерів нинішній час теж не назвати. Так що ж краще і вигідніше придбати зараз? Планшет або трансформер «2 в 1»? Для того, щоб показати всі достоїнства і недоліки обох варіантів, розглянемо дві моделі одного виробника. Китайська компанія Huawei відрізняється нестандартними рішеннями і дуже перспективним внутрішнім змістом всіх без винятку своїх продуктів. Зустрічаємо: планшетний комп’ютер MediaPad M3 і планшет 2-в-1 MateBook E.

Операційна система

Як не дивно, але виток популярності трансформерів був обумовлений саме ОС Windows. Чи не буде таємницею, що основним ідеологом виявилася компанія Microsoft і її надпотужні 2-в-1 з серії Surface. В якийсь момент, це трохи відсунуло на другий план Android, як головну платформу для портативних пристроїв.

Huawei не піддалися на загальні тренди і випустили, на момент виходу в світ, найпотужніший на ОС Android планшет Huawei MediaPad M3.

У свою чергу, MateBook E – представник другого покоління трансформерів китайського бренду, що працюють на Windows 10.

Продуктивність і графіка

Тут не все так однозначно. У чомусь MediaPad M3 виграє, а в чомусь поступається. Ось основні характеристики пристрою:

  • IPS-матриця з діагоналлю 8.4 дюйма при дозволі 2560х1440;
  • процесор HiSilicon Kirin 950 з графічним чіпом Mali-T880 MP4;
  • ОЗУ 4 ГБ і ПЗУ 32 або 64 ГБ.

Відразу ж для наочності перерахуємо характеристики гібридного MateBook E:

  • 12-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю 2160х1440 pic;
  • процесор Core i5-7Y54 з вбудованою графікою Intel HD Graphics 615;
  • ОЗУ 4 або 8 ГБ, SSD – 256 ГБ.

Очевидно, що щільність пікселів у планшета вище, особливо, якщо врахувати меншу діагональ дисплея. Зате в плані продуктивності трансформер явно виграє. Постійна пам’ять у обох гаджетів приблизно на одному рівні, за рахунок microSD-слота у MediaPad M3.

Інші відмінності

У трансформера тільки одна камера з роздільною здатністю 5 МП. Стандартна веб-камера, як у будь-якого ноутбука. А ось планшет оснащений двома камерами по 8 МП, нескладно здогадатися чому. Адже це давно склалася традиція для портативних пристроїв. Маса MediaPad M3 вдвічі менше, ніж у MateBook E (310 г проти 640 г). І це навіть без клавіатури гібрида (сумарна вага 1100 г).

Автономна робота у планшета вище, ніж у трансформера приблизно на дві години. Ємність самого акумулятора, до речі, теж більше.

Резюмуючи проведене порівняння, можна говорити про те, що якщо вам необхідний потужний компакт, то, краще буде «2-в-1». А ось якщо ви прихильник мобільності і легкості, то старий добрий планшет завжди прийде на допомогу.

Ссылка на основную публикацию