Який хостинг краще?

Який хостинг краще?

звичайно хороший хостинг краще Але почну я мабуть з поганого, щоб ви, шановні читачі цього опусу, що не пішли з мого сайту з негативною енергією Отже, на даний момент, з усіх хостингів, на яких побувала моя нога, гіршим є Спрінтхост.

Момент перший – PHP. Деякі з моїх сайтів простирчали на цьому хостингу близько 10 років. І все було добре, поки я клепав сайти вручну на чистому HTML. Мені в принципі ніякі навороти були не потрібні. Але моє підприємство розвивалося і довелося перейти на двигуни, щоб не втрачати час на створення сайтів, дизайнів, додавання статей і т.д. Хоча, поклавши руку на серце, часу на прості сайти, на чистому HTML втрачається значно менше. Звичайно, якщо ви хоч трохи розбираєтеся в цьому самому чистому HTML. Адже ці сайти не зламуються, вони мало вантажать хостинг, швидкі і т.д. Їх не треба оновлювати, паритися з плагінами, що мають “моск” і т.д. Єдиний недолік, статті треба додавати через FTP, а так все нормуль.

Ой, перепрошую за відступ від теми Загалом, перейшов я на движки. І тут на Спрінтхосте з’ясовується, що вони не підтримують PHP 5.6, який потрібен був для нормального функціонування движка. Ну як так? Бляха-муха 22 століття на дворі На інших хостах вже про 7.0 задумалися, а тут 5.6 немає. Чи не фахівці мене напевно не зрозуміли … Загалом, якщо PHP застарілий, то движок може працювати з глюками і т.д., а може і взагалі не працювати. Те-ж саме стосується і занадто нового PHP, бо все движки розраховані на свій PHP. Але чим новіше движок, чим новіше PHP, тим звичайно краще. Наприклад PHP 7.1, працює на 40% швидше і в два рази менше жере ресурсів, але ж при цьому у нового движка на багато більше цікавих булочок. Так-що момент з PHP дуже навіть важливий. Тому на всіх хостингах, де побувала моя нога, PHP ти вибираєш сам в адмін-панелі хостингу. Який потрібен, такий і підключаєш і ніяких запарок.

Але зі Спрінтхостом все виявилося набагато гірше. Щоб змінити PHP, треба було звертатися в технічну підтримку. Плюс до цього у них не було навіть версії 5.5. На моє запитання в техпідтримку, сказали що зроблять, але не знають коли. Це ось нормально? Загалом через пів року підключили, але тоді вже і движок оновився, якому вже був потрібний PHP 7.0

Момент другий – тарифи, оплата. Ви не думайте, що якщо оплатили тариф за рік, то вам і вистачить його на рік. Наприклад, за пошту у них платять окремо. Коли я був ця оплата становила 20 гривень на місяць. Це звичайно не так багато, але при оплаті за рік, 240 гривень, ніби й чутлива сума. Наприклад хост коштує 1000, плюс 240, вже і задумаєшся … Але може зараз вже щось в цьому плані і змінилося, адже я звалив звідти пару років назад.

А звалив я звідти з однієї простої причини. Вони піднімають тарифи і роблять перерахунок вже оплаченого хостингу. Так сталося і зі мною. Тільки заплатив за рік і заспокоївся. Потім виявилося, що поміняли сітку тарифів і зробили їх більш дорогими. Раніше я наприклад платив за рік в районі 1000 в рік, тепер мені довелося-б платити 3576 гривень на рік. Чи не квола така різниця Або довелося-б вбити кілька сайтів, щоб “влізти” в інший, дешевший тариф. Ну хіба на нормальних хостах так робиться?

Момент третій – партнерська програма. Це окреме маєток мого бідного мозку. Ні, для тих хто живе у великому місті, ніби все нормально. Але якщо ти живеш в невеликому місті, або селі і у тебе, або поблизу немає сканера з принтером, ти влип

Починалося звичайно все добре. З Спрінтхоста можна було виводити гроші на Вебмані і т.д. Для підтвердження особи був потрібний тільки скан головної сторінки паспорта. Але потім почалося. Раптом потрібні були скани ІПН і СНІЛС. Це звичайно нахабство, але я зробив, відправив і заспокоївся. Але рано я заспокоювався. Виявилося, що скан паспорта вже мало, потрібен і скан прописки. Ось це вже нахабство, але я відправив і ці скани. Ну .., думаю .., зараз виведу гроші. Та не так сталося як гадалося, хрону лисого всім вам на череп! В акаунті з’являється напис “Очікується отримання оригіналу договору”. Ну я в непонятка, почекав деньок, думаю що там за “оригінал” млинець? Потім погремел в техпідтримку, виявляється я повинен укласти з ними договір, скачати документи, роздрукувати і принести їм в офіс. На мій крик, що я на даний момент живу в селі і у мене принтер зламався, було запропоновано, втім це треба читати:

> Добрий день. Хочу вивести гроші, але для цього треба роздрукувати документи, вислати підписану копію вам і т.д. Але у мене немає такої можливості, я живу не в великому місті, точніше майже в селі, а мій принтер зламався. І що мені робити?

> Добрий день.

Замовлення на виведення коштів формується і обробляється в відповідно до Регламенту партнерської програми. Згідно з пунктом 5.7.4 Регламенту, для виплати партнерської винагороди вам необхідно надати оригінал Акту про виконані роботи.

Таким чином, якщо у вас немає можливості роздрукувати необхідний документ, ми не зможемо обробити замовлення на виведення коштів.

Будь ласка, зверніться в організацію, яка надає послуги друку: поштове відділення, фотосалон або копіцентр.

Ну так, звичайно у мене в селі зліва за рогом копіцентр, а поруч в підвалі фотосалон, зараз злітаю за 40 км. в найближче місто, тільки й того В принципі це все фігня. Якщо-б мені відразу сказали що треба зробити те-то і те-то, ну з’їздив-б я в найближче місто і все зробив-б. Дак адже немає. Техпідтримка мовчить, все видавлюється з неї по краплі. В результаті я їздив до найближчого міста 3 рази. Ага, вам смішно, а мені не дуже. Ось тут я перший раз в житті пошкодував що згвинтив з великого міста в маленький. Тиші, спокою захотілося, от і отримав по повній програмі цього самого спокою Але ж в принципі, якщо змінили ці самі правила, треба було хоча-б лист мені прислати. Розповісти, що змінилося, що треба зробити, дати посилання і т.д. Але може лист загубився, не знаю. Ну дак можна було тоді відразу все пояснити при першому-ж зверненні в техпідтримку. Але немає, мені там “фіг-вами” малювали

А тепер вишенька на тортик. Якщо ваш реферал, раптом перейде на інший тариф, то ви його втратите. Ага, ось так. Те-є, ви знаходите реферала, допомагаєте йому з сайтами, вирощуєте його, прокачиваете його потужність і т.д. В результаті він міцніє, переходить на більш дорогий тариф і ви його втрачаєте. А чому? А просто тому, що при переході на інший тариф, потрібно вказувати ідентифікатор реферера. Але хіба хоч хтось так робить? Так ні хто. Тільки бах лист отримуєш, типу – “привіт чувак, я тут розрісся, перейшов на інший, більш крутий тариф, допоможи з сайтами”. На що я відповідаю – “привіт чувак, я вже не твій реферер” Ні, допоможу звичайно і все таке, але млинець .., вот блин Адже всім своїм рефералам нагадував, що якщо захочуть переходити, щоб мені повідомляли і пам’ятали про ідентифікатор. Але немає, людський фактор млинець. Спершу зроблять, потім задоволені повідомляють І залишилося таким Макера у мене всього 3 реферала

Загалом ось намаялся я з цієї фігньою і вирішив просто все видалити і свій аккаунт і документи, аж надто багато цих самих документів. На що отримав відповідь з техпідтримки:

Добрий день.

Необхідність надати копію Акту виконаних робіт виходить від вищестоящих організацій.

На жаль, ми не можемо вплинути на порядок виведення партнерської винагороди в плані документообігу.

Процедура розірвання договору також включає в себе необхідність надання з вашого боку підписаних копій документів.

Ми пропонуємо вам залишатися партнером нашої компанії, наявність аккаунта не потребує будь-якого уваги з вашого боку, а також можливе збільшення партнерської винагороди при оплаті послуг залученими клієнтами.

Провести висновок партнерської винагороди і розірвання договору ви зможете в подальшому при появі доступу до друкованого устаткування.

Так чемно, та культурно, але мене послали на … Точніше запропонували мені в 4 раз з’їздити в інше місто І сміх і гріх млинець. І що цікаво. Я ж не укладав з ними ніяких договорів. Чому я повинен розривати неіснуючі договори в письмовому вигляді?

Друга вишенька Навіть не дивлячись на підвищення тарифів і іншого, хостинг працював досить нестабільно. Звичайно краще ніж багато, але все-таки. До речі, не подумайте, з технічної точки зору, хоч оновлюються вони і туго, але хостинг досить хороший, але от бувають косяки. Точніше, не знаю чому, але на цьому хості сайти досить часто лежать. Спрінтхост все відмазується типу їх постійно досят. Але ж інші хости, наприклад той-же Хостланд, теж постійно досят, але ж вони нормально працюють і не виносять мозок клієнтам. Загалом, почастішали звернення в техпідтримку Спрінтхоста і пішли скарги, що техпідтримка стала погано допомагати людям, пішли шаблонні відповіді і т.д. Відгадайте, який був відповідь? У життя не вгадаєте. Адміністрація хостингу заявила, що так-сяк Спрінтхост тепер став моторошно крутим значить вони більше не можуть і не будуть приділяти багато уваги клієнтам. Ну як так? Адже ви живете за рахунок грошей клієнтів На цьому я покинув цей хостинг.

Ах, так, не знаю, залишилася ця вишенька, чи ні … Але раніше не можна було вивести партнерські винагороди, поки у тебе не буде 3 рефералів. Як вам така вишенька? Ага, є така певна пікантність ситуації, сидіти і дивитися як капають гроші, але не мати можливості їх зняти Звичайно, для тих, хто набирає рефералів професійно, це не проблема. Але ось для інших це хороша така “вишенька”

Тепер переходимо до найкращого хостингу, який мені попадався, до Хостланду.

Найкращий хостинг в світі це Хостланд

Відразу кажу, що це найкращий хостинг з тих, що я пробував. Те-є, не просто прочитав характеристики та тарифи, а проторчал на них як мінімум по кілька років. Загалом, кращим для мене на даний момент є Хостланд.

– це моя реферальная посилання. По ній вам дадуть ще один безкоштовний місяць хостингу при оплаті за рік, плюс моя допомога, якщо знадобиться

Адже ось, а про хороше хостингу навіть і сказати нічого … А що тут сказати, на Хостланде все працює, все налаштовується, все оновлюється вчасно, “моск” не мають

Давайте тоді по перерахованим вище пунктам пройдемося.

Що стосується PHP, все налаштовується в адмін-панелі хостингу. Який хочете, такий і підключайте, нікуди звертатися не треба. Після перемикання треба буде просто почекати хвилин 5 – 10 і ваш сайт перейде на новий PHP. Оновлюються вони тут швидко. Якщо на Спрінтхосте вони сяк-так підключили 5.6, то коли я прийшов на Хостланд тут уже був 7.1. На мою цим багато сказано.

Що стосується тарифів. Вони тут теж змінюються, але тут все за вашим бажанням. Якщо хочете залишатися на старому, то можете залишатися на ньому скільки душі завгодно, ні хто перерахунок робити не буде, виганяти теж. Є клієнти, які сидять на старих тарифах ще з моменту заснування Хостладна. А так, тарифи в основному як у всіх, але трохи дешевше

Партнерська програма, теж нічого особливого. У сенсі проблем немає – 30% висновок на Вебмані.

Ось так все просто Загалом Хостланд мозок не має. Хостинг досить стабільний. У всякому разі, таких “лежанок” по пів дня, як на Спрінтхосте або інших хостах, тут не було жодного разу. Я на Хостланде вже кілька років і на мою ще жодного разу не було лежать сайтів. Адмін дуже зручна, управляється все що може управлятися Можна движок встановити, є конструктор сайтів і т.д.

Техпідтримка правда не миттєва, може і через пів години відповісти. Але блін, профі. Я-то думав, що я тут найрозумніший Але поспілкувавшись з техподдержкой зрозумів, що можу просто постояти і покурити в сторонці, але не нервово І найголовніше вони не розмазують соплі, не говорять незрозумілими фразами, а відразу все пишуть по пунктам. Щоб зробити це, треба зробити так-то і так-то, все чітко і зрозуміло.

Ще один хороший плюс. Якщо вам не буде вистачати потужності процесора, або місця, або ще чого, то на інший, більш дорогий тариф переходити не треба, можна просто окремо заплатити за підвищення потужності, або за “місце під сонцем” і т.д. Одне погано, ці додаткові послуги тут не дуже дешеві. Ні, дешевше звичайно ніж на інших хостах, але якось все-таки дорогувато. Звичайно зрозуміло, що хотілося-б взагалі за безкоштовно … Ну а з іншого боку, на багатьох хостингах таких послуг взагалі немає. Ну а ще з іншого боку, якщо буде занадто дорого, то можна просто перейти на більш наворочений тариф, вони тут відносно дешеві … Навіть дуже дешеві. Ну давайте просто порівняємо Спрінтхост і Хостланд. Початкові тарифи майже у всіх хостів однакові, тому подивимося середній тариф.

Спрінтхост. Тариф “Схід 2” – 10 гігабайт на диску, 15 сайтів, 3576 гривень в рік.

Хостланд. Тариф “Свобода” – 10 гігабайт на диску, кількість сайтів без обмежень, тисячу шістсот шістьдесят-вісім гривень на рік.

Плюс до цього Хостланд більш потужний, менше косяків в роботі і т.д. Адже одним з факторів, через які я пішов зі Спрінтхоста була саме потужність. Незабаром мені треба було переходити ще на більш дорогий тариф. Але я переклав ці сайти на Хостланд. Мені там на найдешевшому тарифі “Простір 1” за тисячу сто вісімдесят вісім гривень на рік, дали 4% потужності процесора, а використовую я до сих пір в середньому тільки 0.15 – 0.20 відсотка, тобто в 20 разів менше допустимої норми Загалом, ще років 5 я можу спокійно курити бамбук, чого і вам бажаю разом з Хостландом

В общем-то ось і все. Я ж не просто так лаявся, тепер при виборі хостингу ви будете хоча-б приблизно знати, на що треба звертати увагу в першу чергу, які підводні камені бувають і таке інше.

Ссылка на основную публикацию