Який хостинг краще, платний або безкоштовний?

Ні, це не матриця, це сервера. Так, так, саме тут і зберігаються наші сайти. Адже хостинг, це теж всього-лише сайт, з перерахуванням умов, адмінкой і т.д. А вся інформація зберігається саме на їх серверах. Ну да ладно, про технічні подробиці як-небудь пізніше, а зараз про те, який хостинг краще?

Хостингів багато і всяких різних, так-що вибрати завжди є з чого. Досить побродити по сайтам, почитати відгуки і т.д. Звичайно не всім відгуками можна довіряти. Ось наприклад на цьому сайті – //hosting101.ru, відгуками вірити не можна. Чому? Хороше запитання А тому що там видаляють погані відгуки. Не знаю як і чому це відбувається, але це вже багато хто помітив. Так-що з пошуком і читанням відгуків треба бути вкрай акуратними. Тут найкраще довіритися своїм друзям, або хорошим знайомим. На форумах теж до речі особливо довіряти не варто. Адже там можуть рекламуватися свої рефссилке і т.д. Так-що тут швидше за все допоможе тільки особистий досвід.

Щось я трохи ні з того почав. Загалом, хостинги бувають платні та безкоштовні. Ось і давайте спершу подумаємо який хостинг краще в цьому сенсі.

Безкоштовний хостинг

Плюс тут тільки один, це його безкоштовність. Все інше, це суцільні мінуси.

Мінус перший – можливості, перспективи. Тут їх немає. Ви не зможете встановлювати свої движки, завантажувати бази і т.д. Може якісь безкоштовні хостинги і дозволять встановити свій движок, але ось бази вони вам фіг віддадуть. А чому? Тут все просто. Якщо вони будуть віддавати бази, то хто у них тоді залишиться і на кого вони тоді будуть заробляти? Так, так, вони заробляють на ваших сайтах і заробляють дуже навіть добре. А значить будуть тримати вас на своєму хостингу усіма мислимими і немислимими способами. Ну а найпростіший спосіб утримання нас на своїх хостингах, це просто обмеження наших можливостей. Зауважте, адже ні на одному безкоштовному хостингу, не можна завантажити бази даних. А що таке база даних? База даних це наше все !!! Це сам сайт, це статті та інший контент, купа даних і т.д. Звичайно при бажанні статті можна тупо перекопіювати і таке інше. Але ж це скільки роботи доведеться провернути? Так фіг з ними до статей. А якщо у вас поштова розсилка на безкоштовному сервісі? Адже її НЕ перекопіруешь. А адже розсилка створюється не відразу, там база передплатників збирається роками. Ось і простий висновок. Якщо ви будете користуватися послугами безкоштовних сервісів, то будете просто їх рабами. І чим довше будете користуватися їх послугами, тим більше будете від них залежати.

Ну та це добре, це ще якось терпимо. Головне щоб люди розуміли на що підписуються, коли починають користуватися послугами безкоштовних хостингів і інших сервісів. Але тут є ще одне АЛЕ. Ні, ну просто величезна АЛЕ Ці сервіси час від часу закриваються. Ага. Ось так робили щось робили і в один прекрасний момент сервіс зникає і разом з ним ваші сайти, розсилки і роки роботи. У мене так сталося, коли закрився безкоштовний хостинг Яндекса. З одного боку все було зроблено красиво. Всі сайти передали укозе, ніби все добре. Але от особисто мені, доступ до моїх сайтах, так і не повернули. Ось так я позбувся двох сайтів, над якими працював кілька років.

До купи ще один приклад з особистої досвіду. Якось один раз я здогадався зробити форум на безкоштовному сервісі. Ні не на Яндексі І в один прекрасний момент зрозумів, що форум досить добре розвинувся, що пора його переносити на платний хостинг і таке інше. Але як то кажуть – “Размечтался млинець”. Мені не віддали бази даних, хоча в правилах було ясно прописано, що я можу керувати його резервними копіями, в тому числі і завантажувати. Однак функції такої я не знайшов, а коли почав лагодити розбирання, мій форум просто зник. Ага, ось так, просто зник і все.

Далі гірше, це стосується вже технічних можливостей. На безкоштовних хостингах їх просто немає. Ви не зможете встановити вподобану галерею, підключити форум і т.д. Ви зможете робити тільки те, що передбачено цим безкоштовним сервісом і все.

Плюс до всього цього на ваш сайт повісять рекламу. Якщо як була у Яндекса, то це ще терпимо. Маленька, непомітна, яка легко вимикалася. Ну а на інших хостах я зустрічав рекламу і в підлогу сайту і всяку спливаючу нісенітницю і т.д. Так фіг з нею з рекламою. Буває ж що повісять купу наскрізних посилань на інші сайти, ось що хочеш, те й роби. Адже гірше штуки немає, ніж наскрізна посилання. А якщо ще своїх посилань додаси, то і до бана від пошукових систем недалеко.

Але і це в принципі дрібниці. Найголовніша проблема в тому, що вам дадуть домен третього рівня, який по суті буде належати тому хостингу, чиїми послугами ви користуєтеся. Загалом, кажучи російською матом, ви навіть при всьому бажанні, ніколи не зможете піти з безкоштовного хостингу. Так-так позбудетеся всього. Єдине, якщо сайт невеликий, то можна скопіювати свої статті. Все інше ви втратите. До речі, якщо будете копіювати статті, то не забудьте потім їх видалити на безкоштовному хостингу, звідки ви змотувати. Адже інакше, якщо ви розмістите ваші статті на новому хостингу, які не видаливши старих копій зі старого, то вони будуть вважатися плагіатом.

До речі, безкоштовний хостинг, він тільки на вигляд безкоштовний. Якщо захочете чогось більшого, то доведеться платити і платити будете набагато більше, ніж на платних хостингах. Чому? А тому що вам діватися буде нікуди. Ось наприклад на укозе навіть техпідтримка платна. А ось так, платна і все. Задав питання, плати Бабосов

Ось давайте і задумаємося на цю тему, а чи варто воно того? Адже платний хостинг коштує всього 1000 в рік. І якщо ви заплатите відразу за рік, то зазвичай дають безкоштовний домен в подарунок і т.д. Так є і дешевше хостинги, ось недавно натрапив, коштує всього близько 30 гривень на місяць. Звичайно і якість обслуговування відповідне, але зате в будь-який момент, можна зібрати монаткі і звалити на інший хостинг.

платний хостинг

Говорити тут особливо напевно нічого. Тут просто все навпаки. Тут вам не будуть ні в чому перешкоджати, будуть тільки допомагати. Звичайно багато що залежить і від самого хостингу і від їх техпідтримки. Для початку раджу Спрінтхост – , так як техпідтримка, не скажу що крута, іноді тупить і досить жорстко, але завжди допомагає. Ніколи там не скажуть – типу відвали чувак, своїх турбот вистачає. Загалом, допоможуть завжди. Та й якість послуг, що надаються досить гарне.

Єдине що мене не влаштовує на Спрінтхосте, це їх реферальная система. Досить хітрожопие хлопці виявилися. Скрізь написано, що ви не будете знати проблем, що будете отримувати відсотки і т.д. Загалом, краще викладу скріншот:

Як все добре і красиво звучить. Приведи клієнта, розслабся і отримуй гроші. Але на ділі все це далеко не так. У правилах написано, ага дрібним шрифтом Загалом написано, що при зміні тарифного плану, щоб людина залишилася вашим рефералом, треба щоб він ввів ваш пін-код. От цікаво і хто буде маятися такий фігньою? Їжаку зрозуміло що ні хто. Адже люди просто переходять по реферального посиланням і реєструються. А коли вирішать переходити на інший тарифний план, то по-перше, вони вже і не згадають звідки потрапили на цей хостинг. Але навіть якщо і згадають, то їм буде глибоко фіолетово на це. Ось просте запитання. Хто з вас знає своїх реферерів? Особливо якщо це на фіг не треба? Саме так, і я про теж

Так тут справа навіть не в грошах, які намагаються, а точніше не намагаються, а затискають. Адже тут справа в довірі. Адже на головній сторінці партнерської програми великими буками написано, що нам треба тільки привести клієнтів і можна розслабитися. Ага .., розслабитися .., можна звичайно розслабитися, але тільки поки ваші реферали не зміна тарифний план.

Плюс до цього не можна виводити грошей, зароблених на партнерській програмі, поки не приведеш трьох клієнтів. Ну це вже взагалі просто беззаконня. А точніше банальна жадібність.

Гаразд, фіг з цієї партнеркою. У загальному і цілому, хост хороший. Ось так да? Спершу купу помиїв на нього вилив, а потім Спрінтхост хороший, тільки по голівці погладити не вистачає Ну да ладно, лив помиї я як реферер. А ось як клієнт, я дуже навіть задоволений Спрінтхостом.

З мого досвіду, на даний момент, Спрінтхост, один з найкращих, в плані якості послуг, що надаються, так-що можете реєструватися на ньому зі спокійною совістю. Особливо рекомендую початківцям. Хоч тут техпідтримка іноді і тупить, але ніколи не залишить питання невирішеним, завжди все доведе до кінця. А ось на інших хостах, можуть і не відповісти, можуть і нахамити і т.д. Ось до речі, один раз я конкретно наїхав на техпідтримку Спрінтхоста, майже з матами, а у відповідь “дякую”, “будь ласка” і мені стало ну дуже соромно Засада тут тільки одна, це реферальная система Спрінтхоста, все інше дуже навіть на рівні. Описувати я так думаю, тут нічого не треба. Зрештою все зведеться до банальних фраз типу – інтуітівнопонятная админка, домен в подарунок і т.д.

Ось до речі мій PIN: 1 951. Не забудьте, якщо будете переходити на інший тариф. І спасибі вам за це Ну а я в свою чергу завжди допоможу чим зможу

Ну і прохання наостанок Якщо хто знає хороший хостинг, посігнальте, можете в коментах свою рефссилку залишити, можете на форумі тему відкрити. Заздалегідь вдячний.

Ні, зі Спрінтхоста я звалювати не збираюся. Мене там тільки реферальная система вибешівает, в іншому все просто супер. Але треба розширюватися. А ось за відгуками поползать і зрозумів, що нічого не зрозумів. Кругом одна суцільна брехня і провокація Ось ніби почитаєш відгуки, прийдеш на хостинг, почитаєш там умови, ніби все добре. Але тільки сайт додаси і починається, то щось злетіло і назад не прилетіло, то щось не підтримується, то щось відвалюється, то техпідтримка мовчить, то ще щось … Задовбало млинець

Так-що якщо є чим поділитися, особливо інформацією, по тих, чи інших платних хостингів, то ласкаво прошу на форум. Ну або чіркну в коментах. Хоч тут буде правдива інформація.

Та й вам добре, рефссилочку свою засвітився Та й людям допоможете, що теж важливо.

Ссылка на основную публикацию