Який антивірус краще вибрати

Добрий день шановні читачі блогу PomKomp.ru На даний момент в світі, власники комп’ютерної техніки замислюються про захист своїх персональних даних та відповідно намагаються розібратися який антивірус краще вибрати для windows.

У сучасному світі нас все більше і більше оточують комп’ютери. З ними доводиться стикатися повсюдно. Люди, які вже не є початківцями користувачами, часто проводять операції з переказом грошей, оплатою комунальних послуг або купівлею товарів в інтернеті за допомогою кредитної картки.

На даний момент вся особиста інформація, будь то домашня колекція фотографій, особисте листування або копії важливих документів зберігається на комп’ютері. Так на багато зручніше тримати все під рукою.

Однак завжди знайдуться зловмисники, які захочуть отримати цю інформацію, щоб завдяки залишеним паролів і номерами карток, користуватися фінансами, що зберігаються на ваших особових рахунках, красти особисту інформацію для подальшого використання в своїх цілях.

Щоб заволодіти цими відомостями, так званим «хакерам» необхідно отримати доступ до системних файлів вашого комп’ютера. Для цього в мережі поширюється множина шкідливих програм (вірусів), які є інструментом «хакера».

Різновидів шкідливого коду безліч і з кожним днем ​​його кількість зростає, проте розробники програм безпеки теж не сидять, склавши руки, а весь час поповнюють бази даних і вдосконалюють захист на основі отриманих даних.

Перед тим як привести короткий огляд по продуктам безпеки і визначити для себе, який антивірус краще вибрати, хотілося б сказати, що в більшості випадків зараження комп’ютера шкідливою програмою відбувається з вини недосвідченого користувача, який при серфінгу в інтернеті або при установці стороннього програмного забезпечення неуважно читає всі умови, або заходить на сумнівні сайти.

Який антивірус краще встановити на комп’ютер

На ринку програмного забезпечення та засобів безпеки є величезна кількість платних і безкоштовних антивірусних програм, але розглянемо найпопулярніші з них:

Eset Nod

Програми Eset мають безліч нагород в сфері захисту інформації та боротьби з шкідливим ПЗ. Nod 32 відрізняється від своїх побратимів і конкурентів швидкістю роботи і якістю виявлення загроз.

Якщо ви задумалися, який антивірус вибрати і вибір припав на продукцію компанії Eset, то потрібно враховувати наступні позитивні і негативні сторони.

Позитивні сторони:

 • швидкість роботи;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • відмінний результат при боротьбі з шкідливим кодом;
 • наявність безкоштовних пробних версій.

Негативні сторони:

 • платні оновлення.

 Kaspersky Антивірус

Це програмне забезпечення вітчизняного виробництва набуло великого визнання серед користувачів за рахунок якісної боротьби з погрозами, а також завдяки можливості зміни своїх функцій. Касперський є одним з найкращих антивірусів для windows завдяки таким моментам як:

 • захист електронної пошти;
 • дуже висока ефективність виявлення шкідливих програм;
 • простота використання.

Я не буду тут перераховувати всі переваги цього продукту, оскільки описав все в окремій статті.

Єдине на що хочу звернути увагу з недоліків, так це використання великої кількості оперативної пам’яті під час завантаження оновлень, що може привести до зависання комп’ютера.

Dr. Web

Антивірус даної компанії відомий своєю стабільною роботою на комп’ютерах з низькими системними показниками, а також простотою у використанні. Dr. Web зарекомендував себе, як якісний продукт з великим функціоналом і можливостями, однак на думку багатьох користувачів не так все барвисто, як хотілося б. Давайте розглянемо основні моменти за і проти.

плюси:

 • досить висока швидкість роботи;
 • низькі системні вимоги (що дозволяє не завантажувати роботу комп’ютера);
 • якісна система оновлень.

мінуси:

 • незначний пропуск вірусів;
 • оновлення можуть привести до гальм в роботі комп’ютера;
 • поновлення за гроші.

Ось власне три найякісніших, на мій погляд, продукту, які можна придбати за гроші. Також на додаток до того, який антивірус краще вибрати хочу розповісти про один продукт, плюсом якого є те, що він абсолютно безкоштовний.

Avast

Насправді випускається декілька версій продукту: платна і безкоштовна. Для домашнього використання немає сенсу купувати платну версію, так як для збереження інформації та безпеки особового комп’ютера досить і free версії. Аваст визнаний найпопулярнішим безкоштовним продуктом. Таку популярність він заслужив за рахунок високого рівня виявлення шкідливого коду, простоти управління і відсутності завантаження системи під час роботи. Щоб більш детально ознайомитися з даною програмою раджу прочитати окрему статтю.

Мільйони людей використовують Avast, і я не виняток.

Ось власне і все мої думки з приводу того який антивірус краще. Я розумію, що на даний момент продуктів безпеки безліч і я описав лише малу частину, проте даний матеріал з часом буде доповнюватися.

На останок хотілося б дати невелику рекомендацію.

Ссылка на основную публикацию