Яку версію Windows краще вибрати

У даній статті мова піде про те, яку версію операційної Windows краще вибрати для комп’ютера або ноутбука (нетбука). На мій погляд не важливо, яке у вас пристрій, важливо наскільки воно сильне, зараз може ноутбук бути могутніше стаціонару, не те що раніше. Давайте розберемо операційні системи, починаючи з Windows XP.

Швидка навігація

Windows XP

Старенька операційна система, перша яка стояла у мене. До ресурсів не вимоглива. У мене було 512 мб оперативної пам’яті і процесор одноядерний 1.7 ГГц. На цю систему останнім часом, коли я їй ще користувався – легко можна було підхопити вірус через інтернет або флешку, чого з нею тільки не було. Якщо її і ставити, то на дуже древній комп’ютер і бажано, щоб не було доступу в інтернет. Зараз система не актуальна, коли мобільники пішли чотириядерні.

Windows Vista

Так, я як би в курсі що більшість відгуків про цю систему негативні, але до виходу сімки – класна альтернатива для XP, якщо у вас не слабке залізо. Віста дуже красива система і на неї не вішалися віруси, як на XP, саме тому я їй і користувався кілька років, починаючи з 2008. Просто в той час, коли вона вийшла, у більшості користувачів було слабенько залізо, мало того вони накачають всяких НЕ потрібних програм, так ще і робочий стіл заб’ють і ігор з на-встановлюють, якщо система споживала близько 500 мб пам’яті, а на комп’ютері був всього 1Гб, то для ігор залишалося лише половина а то і менше, звідси і погані відгуки від гравців і школярів . Якби не вийшла більш поліпшена система Windows 7, користувався б Вісту й донині.

Windows 7

Я вперше встановив цю систему через кілька років, після її виходу. За перше мені не потрібен був останній direct x, яка не підтримувала віста, а по-друге, віста у мене прекрасно працювала. Скажу я, що після Windows Vista особливих нововведень не помітив, хіба що змінена панель і замість ярликів швидкого запуску з’явилася закріплена панель, решта дрібниці. І так, кнопка згорнути всі вікна праворуч внизу, яку може і натискав пару раз за 5 років. Фон теми і так далі перероблені, в вісті все ж це було наближено більше до XP, тепер немає, але переналаштувати не складно. Підходити в принципі як для слабких пк, так і для потужних. На слабких можливі невеликі гальма, але це не критично.

Windows 8, 8.1, 10

Особисто я поряд з цими операційними системами не знайомий, лише бачив трохи, як інші користувалися. Для себе я зробив висновок, що поки немає сенсу переходити з Windows 7 на ці версії. Оформлення вже інше і ці плитки, вони мені не подобаються, пуск по іншому все зроблено. Для сенсорних пристроїв можливо це плиткове рішення буде і зручним, але у мене планшет на сенсорі під керуванням андроїд, так що до мене ці плитки ніяк не належать. У товариша на ноутбуці стояла 8-ка, потім 8.1 і на даний момент десятка, все влаштовує і подобається, а мені і так не погано, взагалі нічого тут радити не буду, так як в цих операційних системах немає рубля.

Якщо вас цікавить скільки разів встановити тієї ж Віндовс 7, то ставте Ultimate (Максимальну), в ній всі можливості. Сподіваюся написана мною інформація допоможе вам з питанням скільки разів windows краще вибрати. А якщо вам потрібно, щоб швидко комп’ютер завантажувався, то ставте під систему ssd накопичувач і ще чув, що 8ка і вище системи трохи швидше сімки завантажуються, як на ділі не тестував. Якщо у вас є корисна інформація на цю тему, пишіть в коментарях, вона стане в нагоді читачам.

Ссылка на основную публикацию