Які види кредитних карт бувають?

Кредитних карт різного типу в світі безліч. І кожна з них створювалася для певних цілей і груп споживачів. Найпростіші кредитні карти – класичні кредитки. Вони бувають декількох видів і відрізняються несуттєво.

Кредитні карти бувають іменні і не іменні. У першому випадку, ви отримуєте платіжний інструмент, завдяки якому споживач отримує можливість здійснювати миттєву оплату товарів і різних послуг за допомогою онлайн – сервісів, за кордоном, в будь-якому магазині.

Кредитна карта буває з чіпом і без. Чіп виконує ту ж функцію, що і магнітна стрічка. Він зберігає дані про рахунок. І якщо інформацію з стрічки можна вважати спеціальним приладом, то захист чіпа, який є мікропроцесором, куди надійніша. Існують і невеликі, але неприємні мінуси у подібної карти. Вона повільніше в обробці, плюс – вимагає введення пін-коду неодноразово, а при кожній операції.

Деякі банки випускають комбіновані карти, які мають одночасно чіп і магнітну смугу. Це рятує клієнтів в ситуаціях, коли в будь-якому магазині, або банкоматі використовується застаріле обладнання.

Найпростіші карти – звичайний пластик, без чипа, особистих даних і фотографії. Їх можна отримати буквально за п’ятнадцять хвилин в будь-якому банку. На таких картах істотно нижче кредитний ліміт, з ними не поїдеш за кордон. Але в межах вашого рідного міста і навіть всієї країни, це повноцінне платіжний засіб.

Вам більше не потрібно звертатися за кредитом безпосередньо в банк. У вас з собою тепер є завжди невеликий капітал, який можна використовувати на будь-які потреби. Якщо у вас раптово закінчилася готівка, вкрали гроші, затримали виплату зарплати, або стипендії – кредитна карта прийде на виручку. Це не засіб для витрат, а запасний варіант. Тому, будьте обачні при використанні кредитки.

При грамотному підході, кредитні карти стають відмінним помічником для свого власника. На них не менш зручно зберігати і особисті кошти, що теж дуже корисно і захищає від випадкових витрат, типових для використання готівкових коштів.

Отже, як бачите, кредитна система створила зручний продукт, який створює прекрасні умови для розвитку ринку. І більшість клієнтів уже встигли оцінити плюси кредитних карт.

Ссылка на основную публикацию