Які важливі характеристики відеокарти для Майнінг

До цієї пори Майнінг криптовалюта зберігає основну позицію за популярністю серед тих, хто бажає пасивного доходу і хоч трохи розбирається в техніці. На обладнанні економити не варто, так як прибутковість від видобутку криптовалюта безпосередньо залежить від правильності вибору апаратури.

Що таке Майнінг

Майнінг – це отримання кріптомонет, які генеруються системою і розподіляються у вигляді винагороди за розрахунок хешів для підпису транзакцій.

Є багато плюсів Майнінг за допомогою відеокарт:

  • Стійкий заробіток;
  • Пасивний дохід;
  • Мінімальні тимчасові витрати. За апаратурою не треба постійно стежити, головне, періодично перевіряти працездатність температурного режиму і загальний стан.

Але також не обходиться і без мінусів:

  • На початковому рівні потрібно великі грошові витрати. Потрібно обладнання з великою потужністю, так як слабкі карти не принесуть очікуваного заробітку;
  • Важливо запастися заздалегідь додатковими джерелами живлення і вибрати хорошого інтернет-провайдера, так як потрібно безперервна робота електрики та інтернету;
  • Потрібно додаткове приміщення, обладнане кондиціонером. Під час роботи відеокарти сильно нагріваються і щоб уникнути перегріву кулери на картах обертаються швидше і через це виникає сильний шум.

Які характеристики важливі при покупці відеокарти

Один з декількох ключових параметрів при виборі відеокарти – це хешрейт. Хешрейт це одиниця за допомогою якої обчислюється потужність апарату для Майнінг, інакше кажучи, це певна кількість хешів, знайдених відкритий за певний час.

Далі, розглянемо інші важливі характеристики для вибору відеокарти.

доступна пам’ять

Кількість використовуваної відеопам’яті для Майнінг може варіюватися в досить широких діапазонах. Все залежить від типу видобувається криптовалюта. Наприклад, на сьогоднішній день вже для видобутку Ефіріума (Ethereum) потрібно більше 3 гб пам’яті і з плином часу це значення продовжить збільшуватися. Тут, головне, не скупитися, чим більше пам’яті, тим краще. Даний підхід забезпечить заділ на майбутнє, що в свою чергу, впливає на рентабельність самого процесу Майнінг.

частота пам’яті

Швидкість, з якою майнер буде отримувати свій дохід, безпосередньо залежить від цього параметра. Це особливо важливо при Майнінг Ефіріума (Ethereum) і монет на основі аналогічних алгоритмів. Також велику роль в швидкості Майнінг грають тайминги відеопам’яті, так звані «затримки». Це може статися під час розгону відеокарти, коли при підвищенні частоти відеопам’яті зростають і «затримки». Тому досить часто, з метою збільшення хешрейта слід не розганяти пам’ять, а знижувати її таймінги. Не варто вибирати картки з застарілої пам’яттю класу DDR. Найбільш підходящим типом пам’яті буде GDDR5 і вище. Важливим моментом є виробник відеопам’яті. Найоптимальнішим є Samsung. Чіпи пам’яті цього виробника мають прекрасний потенціал для розгону.

частота ядра

Тут все аналогічно частоті пам’яті відеокарти, але основну роль частота ядра грає вже при Майнінг ZCash і аналогічних валют. Правда, варто відзначити, що, іноді, зниження частоти ядра може знизити енергоспоживання відеокарти при незмінному або незначно впав хешрейте. Це, в свою чергу, впливає на швидкість окупності Майнінг.

охолодження

На це потрібно звернути особливу увагу, оскільки відеокарти трудяться постійно і знаходяться в безпосередній близькості один до одного, тому добре продумана система охолодження врятує обладнання від швидкого зносу. При бажанні можна розглянути варіант установки на відеокарти систем водяного охолодження. Це дозволить збільшити відведення тепла від чіпа відеокарти, але треба враховувати, що така система є досить складною і вимагає додаткових вкладень.

розгінний потенціал

Розгін відеокарти може надати додаткові 20-35% потужності в порівнянні із стічною версією. Але не варто зловживати цим, тому що в гонитві за додатковою сотнею мегагерц, можна просто спалити відеокарту. Грамотний розгін відеокарти, навпаки, може допомогти зменшити шум працюючих пристроїв і забезпечити стабільність видобутку криптовалюта, користуючись лише стандартними методами без зміни конструкції відеокарти і її системи охолодження. При виборі відеокарти також варто враховувати цільову криптовалюта, для видобутку якої вона буде використовува
тися. Це відіграє велику роль, т. К. Від цього залежить, який параметр буде піддаватися розгону – частота пам’яті або частота ядра. Виходячи з цього підбирається відеокарта з великим потенціалом до розгону одного з двох цих параметрів.

Читайте також: Які є основні характеристики відеокарти Як частота процесора впливає на продуктивність Як дізнатися яка стоїть відеокарта на ноутбуці з Windows Які існують криптовалюта і в чому їхня відмінність

Список найкращих відеокарт для Майнінг:

  • NVIDIA GeForce GTX 1060. За допомогою цієї моделі вигідно видобувати Ethereum і ZCash. Завдяки невисокому енергоспоживанню (120Вт), хорошою потужності (400Вт) і прийнятної ціни (від 15 до 20 т. Р.), Ця відеокарта довго тримала позицію №1 на ринку. Але через популярність її ціна зросла, що істота змінило всю картину;
  • NVIDIA GeForce 1080 Ti. Дана відеокарта найкраща для видобутку криптовалюта. Вона відрізняється своєю високою потужністю, яка дорівнює 600Вт, але також і значно високою вартістю близько 45-60 тисяч гривень;
  • AMD Radeon RX 580.Одна з найпопулярніших моделей лінійки AMD, завдяки своїй невеликій ціні від 13 до 22 т. Р. Ця відеокарта дозволить зібрати потужну, але бюджетну ферму з низькою величиною споживання енергії (185Вт), адже її потужність становить 500Вт. Але так як його швидкісна пам’ять GDDR5 має високим розгінним апаратом, можна підвищити його продуктивність, але разом з цим буде підвищувати ризик поломки пристрою;
  • AMD Radeon RX Vega 56. Ця модель забезпечить видобуток різних цифрових монет, але за це доведеться відплатити високим енергоспоживанням (210Вт) і забезпечити хорошу системи охолодження. Потужність карти дорівнює 650Вт, а ціна варіюється від 27 до 53 т. Р.

висновок

Видобуток криптовалюта на відкритих вельми прибуткове заняття, при цьому всі витрачені і вкладені в ферму кошти окупляться приблизно за півроку. Далі варто розслабитися і отримувати чистий дохід.

Ссылка на основную публикацию