Які (Програми) Встановити На Комп’ютер Після Переустановлення Windows

Які програми встановити на комп’ютер бажано в першу чергу

Добридень! Який софт найкраще встановити на ПК, я зараз маю на увазі набір програм першорядної важливості, які повинні знаходиться на більшості комп’ютерів. Це необхідний мінімум, бажаний для зручної роботи вашого ПК і його безпеки.

Які програми встановити на комп’ютер користувачеві

Зараз я приведу список даних програм, ми їх докладніше розглянемо нижче, ці програми першорядної важливості для вашого ПК:

Антивірусна програма

Антивірус – дану програму потрібно встановлювати на ЕОМ однією з перших, після покупки ЕОМ або переустановлення операційної системи. В даний момент комп’ютерні віруси поширюються по просторах мережі дуже швидко і вам досить просто заразити ваш ПК який не будь шкідливою програмою. Це дуже небезпечно, адже можуть вкрасти навіть ваші персональні дані.

Тому антивірус встановити потрібно обов’язково. Вибирайте антивірус під свій ПК індивідуально. Їх зараз безліч. У Рунеті найбільш популярний Касперський, доктор Веб, Аваст. Який з них вибрати, вирішувати вам.

Програма відео плеєр

Це дуже популярна програма, вона потрібна, що б дивитися відео і прослуховувати музику. Тому їх так багато. У самій операційній системі вбудований плеєр Windows Media. Більшість же користувачів намагаються вибрати плеєр краще.

Особисто я для перегляду відео звик користуватися KMP плеєром,

а для музичних файлів Winamp. Досить популярний JetAudio. Він може не тільки відтворювати відео, але і музичні файли.

кодеки

Кодеки невід’ємна частина багатьох аудіо і відео програм. Вони потрібні для їх повноцінного відтворення. Кодеки бажано встановлювати. Найбільшою популярністю користуються кодеки їх набору К-Lite Сodec Рack. Даний набір уможливить відтворення більшості популярні відео і аудіо форматів.

браузер

У більшості з вас є зв’язок з інтернетом, інакше ви б не змогли читати цю статтю. Я думаю, що її читанням ви займаєтеся будинку, у свого ПК. Тому браузер у вас вже встановлений. Він також є необхідною для установки програмою.

Cейчас мова не про Internet Explorer, він є частиною ОС Windows. Одних даний браузер влаштовує, інших немає, мова зараз не про це. Поговоримо про інших браузерах. Візьмемо, наприклад Google Hrom, Mozilla Firefox або Opera. Це досить популярні браузери. Вибирайте їх на свій смак, особисто під себе. Я користуюся кожним з цих браузерів.

Я вам навів перелік програм для щоденного користування. Адже кожен з нас любить послухати музику, подивитися хороший фільм. Звідси випливає, що вам потрібні якісний плеєр і кодеки для нього. Без зв’язку з Глобальною мережею зараз важко. Значить відмінний браузер вам також необхідний. А так як в інтернеті багато вірусів, то вам необхідна і гарна антивірусна програма.

торрент

Так як більшість користувачів люблять подивитися хороші фільми, а їх можна просто завантажити їх інтернету, значить вам необхідна спеціальна програма для скачування таких фільмів і інших програм. Найбільшу популярність з подібних програм придбала програма Торрент. Так само популярні програми MediaGet і Zona. Я ж в свою чергу, раджу встановити саме uTorrent. Він найбільш простий і зручний з цих програм.

конвертер

Користувачі досить часто займаються конвертування багатьох файлів. Вони змінюють формати фільмів, для закачування його в подальшому на мобільник або просто переробити його в аудіо формат. Швидше за все вам захочеться змінити формат якого-небудь файлу, тому дана програма вам буде корисна. Тому я вам представлю програму Format Factory.

Дана програма призначена для конвертації більшості звукових і відео форматів. Зручна програма.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

архіватор

Коли ви завантажуєте різні файли з інтернету, швидше за все ці файли будуть заархівовані. Що б розпакувати такий файл знадобиться програма архіватор. Заархівувати можна не тільки програму, а й аудіо або відео файл. Можете зробити розбивку даного файлу на вроздріб. Такими файлами зручно обмінюватися в інтернеті. Адже файли меншого обсягу швидше доставляються в потрібне місце. Найпоширеніший з програм архіваторів Це WinRaR. Тому вам також доведеться встановити цей архіватор або подібний.

запис файлів

Люди, після покупки комп’ютера досить швидко починають записувати різну музику або фільми на диски. Для запису файлів потрібні спеціальні програми. Такі як Nero. Дана програма не тільки записує файли, але і веде роботу з відео і звуковими програмами. Має свій плеєр Nero. На даний момент ця
програма платна. Купувати її чи ні, залежить лише від вас. Крім неї записувати можна і за допомогою інших програм, наприклад Discs Studio. Це також зручна і проста програма для запису на лазерні диски.

Також можна записувати безпосередньо з Провідника Windows 7. У панелі завдань там є така послуга. Робити запис їх провідника Windows 7 досить швидко і просто

Я вам навів вісім найпоширеніших програм. Ви тепер маєте уявлення, які програми встановити на комп’ютер. Здебільшого люди користуються саме цими програмами.

Подорожуємо ми по просторах мережі саме завдяки браузеру. Наш комп’ютер захищає від програм шкідників антивірус. Ми завантажуємо файли з інтернету за допомогою торрент, а потім програма архіватор займається їх розархівації. Після розархівації ми можемо змінити їх формат, завдяки програмі конвертера. Потім даний файл можна без праці записати на диск завдяки програмі для запису.

Якщо тепер хто ні будь запитає у вас: – «Які програми встановити на комп’ютер?», Ви знаєте, що йому відповісти.

Ссылка на основную публикацию