Які Має Переваги (Зовнішній жорсткий диск) HDD 2020

Зовнішній жорсткий диск hdd переваги

Добрий день друзі! Сьогодні ми поговоримо про зовнішній жорсткий диск hdd. Ця тема особливо актуальна в нашому XXI столітті, столітті нових технологій. Обсяги інформації з кожним днем ​​збільшуються. Досить часто виникає необхідність у переносі великої кількості даних. Звичайні флешки з таким навантаженням впоратися не можуть. Тому виникла необхідність в створенні зовнішнього жорсткого диска.

Зовнішній жорсткий диск hdd складається з безпосередньо жорсткого диска і міцного корпусу. Для охолодження іноді застосовують зовнішній кулер, який кріпиться до корпусу диска. Про складові частини жорсткого диска HDD я писав в минулій статті.

Зовнішній жорсткий диск hdd по своїх елементах мало чим відрізняється від внутрішнього, хіба що має більш міцний корпус.

СОВЕТУЮ ПОЧИТАТИ: – Якісна дефрагментація диска

У даній статті ми будемо говорити про зовнішній жорсткий диск HDD

Він з’єднується з комп’ютером за допомогою високо швидкісного порту, за допомогою так званого режиму «PlugandPlay». Цей режим забезпечує перенесення інформації з комп’ютера на зовнішній жорсткий диск і назад. Найбільш поширеним портом з’єднання є порт USB. Також поширене з’єднання FireWire.

Зовнішній жорсткий диск hdd має як переваги, так і недоліки.

Які ж переваги має зовнішній жорсткий диск hdd

Головною перевагою даного вінчестера є його портативність. Він легко під’єднується до комп’ютера і також легко від’єднується від нього за допомогою портів USB, FireWire і SATA. Тобто дані до зовнішнього вінчестера надходять тим же шляхом, що і до внутрішнього. Особливо це стосується кабелю SATA. Він практично ідентичний інтерфейсу SATA звичайного системного блоку. На зображенні ми бачимо FireWire кабель.

Ще одним з головних переваг даного диска є здатність швидко передавати пристойну частину інформації з одного комп’ютера на інший. Вам потрібно всього лише перемкнути кабель диска з одного ПК на інший. Багато людей використовують його як велику флешку. Він компактний і легко поміщається в невелику сумку. За допомогою нього ви легко можете легко перенести інформацію з робочого комп’ютера на домашній і назад.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Також зовнішній жорсткий диск hdd зручний тим, що на ньому часто дублюють інформацію з внутрішнього вінчестера. У внутрішнього HDD може статися збій і системі, втрата даних через різних вірусів, троянів, хробаків і т.д. Все, що вам в цьому випадку потрібно, це відновити інформацію.

Крім цього, зовнішній жорсткий диск часто використовують для зберігання даних, які вам в даний момент не потрібні, але будуть затребувані в майбутньому. Це потрібно, що б не захаращувати внутрішній вінчестер не потрібним на даний момент мотлохом.

Так само зовнішній жорсткий диск hdd зручний в разі, якщо комп’ютером користуються кілька користувачів. Це може бути як на роботі, так і вдома. Даний зовнішній вінчестер убезпечить ваші матеріали. Вам залишається лише під’єднати його перед роботою і від’єднати після виконаної роботи. Погодьтеся, для особистої інформації це просто необхідна річ. Не треба ставити ніяких паролів, які хтось може зламати. Від’єднав диск, і інформація прихована.

Так само я б відзначив досить міцний корпус (в порівнянні з внутрішнім диском). Даний корпус захистить зовнішній жорсткий диск hdd від ударів, трясіння і невеликих падінь. Як згадувалося в попередній статті, внутрішній жорсткий диск може серйозно постраждати, навіть впавши з висоти 10 см. Зовнішньому диску така проблема не загрожує, за умови, що ви купили диск від серйозного виробника.

Читати статтю далі …

Андрій Зімін 07.12.2013г.

Ссылка на основную публикацию