Які інструменти необхідні для створення першого веб-сайту

Перед тим як створювати свій перший сайт, ви повинні налаштувати комп’ютер, підготувати для роботи, яку потрібно виконати. Потрібно переконатися, що у вас встановлені всі інструменти і ви готові приступати. Якщо ви перегорнути кілька комп’ютерних книг в найближчому книжковому магазині, то напевно вирішите, що програми, потрібні для створення сайту, занадто дорогі. Насправді більшість необхідних інструментів вже встановлено на ваш комп’ютер. Ви не помічали їх, бо не намагалися шукати. Однак, якщо навіть їх у вас немає, знайдеться щонайменше одна безкоштовна програма, яка допоможе вирішити кожну конкретну задачу.

Я вважаю, що на вашому комп’ютері встановлено підключення до Інтернету. Нічого страшного, якщо у вас повільне з’єднання: це не вплине ні на які завдання, які ми будемо виконувати по ходу читання. Це всього лише означатиме, що деякі з пропонованих завантажень в Інтернет або з Інтернету займуть більше часу.

В цьому місці було б цікаво подумати про ваших мотивах до створення сайту. У вас є план проекту? Яких цілей ви хочете досягти за допомогою сайту? Ви напевно вже прикинули, скільки часу знадобиться для створення сайту, але поки відкладемо основи планування проектів та просування сайту, яке вам пропонує компанія i-Media. Це дуже важлива тема, але, ймовірно, якщо вас відвідала думка про те, як створити свій веб-сайт за допомогою HTML і CSS, то спочатку хочете як слід розібратися з технічною частиною.

Оскільки це ваш перший сайт, нехай він буде зовсім простим, щоб не довелося ламати голову над деякими особливостями планування. Пізніше, коли ви засвоїте всі основи створення сайтів, ви будете готові розпланувати великий, технічно просунутий сайт. Коли прийде час, правильне планування стане найважливішою частиною роботи. Але зараз просто приготуємося до створення першого простого сайту. Як я вже згадував, більшість інструментів для створення сайту вже є на нашому комп’ютері. Що ж вам знадобиться?

  • Перше і найголовніше – текстовий редактор – програма, яка дозволяє створювати і редагувати текстові файли. Ви будете використовувати його для написання веб-сторінок.
  • І нарешті, ставши щасливим автором нової веб-сторінки, ви можете викласти її в Інтернет за допомогою FTP-клієнта, Це утиліта, яка допоможе вам передавати файли по Мережі, використовуючи FTP-протокол. Робота з FTP спочатку може здатися складною, але, на щастя, вам не доведеться використовувати його занадто часто.

Залишилося знайти ці програми на вашому комп’ютері.

Ссылка на основную публикацию