Які є програми для уповільнення музики на Windows

Іноді з’являється необхідність в тому чи іншому випадку уповільнити аудіотрек. Це може виникнути через те, що потрібно вставити уповільнений шматочок пісні в відео або можливо користувачеві необхідно, щоб ця пісня заповнила весь відеофрагмент.

Так чи інакше користувачеві буде потрібно певний ПО для уповільнення аудіофайлу. Але головне, потрібно щоб ця програма забарилася пісню, не змінюючи висоти звучання.

Що використовується для цього ПО умовно розділяється на ті, які використовуються виключно для зміни темпу аудіофайлу і ті, які вдають із себе професійні програми для редагування звуку. Далі розглянемо кілька програм кращих в уповільненні аудіофайлів.

Amazing Slow Downer

Amazing Slow Downer позиціонує себе як програма, основною функцією якої є можливість уповільнення музики. Вона дозволяє поміняти темп музики, залишивши, при цьому, немодифікованою, висоту звуку оброблюваного аудіофайлу. Варто сказати, що тільки цим, можливості даного ПЗ не обмежується. Програма має в своєму арсеналі такі функції як зміна висоти відтвореного звуку, фільтрація необхідних частот, вирізання голосу і т.д.

Amazing Slow Downer – це програма, освоєння якої не вимагає від користувача серйозних зусиль. Розібратися в ній можна навіть не маючи досвіду роботи з іншими звуковими редакторами.

Варто також згадати і про недоліки даного ПЗ. Для багатьох користувачів основною проблемою буде відсутність російської мови в списку підтримуваних. Amazing Slow Downer має інтерфейс тільки англійською мовою. Іншим недоліком програми є урізаний функціонал безкоштовної версії програми. Позбутися від цієї проблеми можна лише за допомогою покупки ліцензії.

Samplitude

Samplitude – це професійний звуковий редактор для створення власних аудіофайлів. За допомогою даної програми можна редагувати різні аудіофайли, створювати свою музику, накладати різні ефекти і т.д. Все це можна робити за допомогою віртуального синтезатора, записи музичних інструментів і мікшера для створення підсумкового аудіофайлу.

Samplitude також дає можливість зменшити або збільшити швидкість відтворення аудіофайлу, не змінюючи інших властивостей, що впливають на звучання музики.

Читайте також: Огляд програм для прослуховування музики на комп’ютері Construct Classic – огляд програми, де скачати російську версію Audacity завантажити безкоштовно на російській мові

Що стосується недоліків, то на відміну від попередньої програми, Samplitude вже пред’являє певні вимоги до користувача, так як ці програми створено для професійного використання. Але варто зазначити, що редагування готового аудіо файлу не доставить особливих проблем. Ще одним недоліком є ​​відсутність безкоштовної версії програми.

Audacity

Audacity дає можливість редагування звукових файлів у досить простий і зручній формі. Audacity дозволяє видалити шум, обрізати музику, записати звук з різних пристроїв і т.д. За допомогою даної програми можна також сповільнити музичний файл.

Одним з основних достоїнств Audacity є лаконічний і комфортний інтерфейс, який поєднується з досить широкими можливостями даного ПЗ. Варто зазначити, що програма розповсюджується абсолютно безкоштовно і має підтримку російської мови.

FL Studio

FL Studio являє собою приклад досить вдалого поєднання професійного функціоналу і простоти використання даного ПЗ. Навіть недосвідчений користувач зможе з легкістю орудувати широким арсеналом можливостей даної програми, яке можна порівняти з можливостями професійних звукових редакторів. FL Studio має вбудований віртуальний синтезатор, а також дозволяє накладати ефекти на музичні файли, додавати семпли, записувати звук і зводити підсумкову композицію в єдине ціле за допомогою мікшера.

Чи не складе особливих проблем і уповільнення музичної композиції до потрібного темпу. Для цього треба всього лише додати файл в програму і виставити необхідний темп. FL Studio підтримує збереження підсумкового файлу в велику кількість популярних форматів. Недоліками є необхідність покупки даної програми і відсутність підтримки російської мови.

Sound Forge

Sound Forge – це інструмент для редагування аудіофайлів, який має певні подібності з представленої вище Audacity. Sound Forge дає можливість накладати ефекти, прибирати шум, обрізати музичні композиції і т.д. Дана програма також уміє змінювати темп аудіофайлів.

Плюсами Sound Forge є русифікований і досить комфортний і зручний інтерфейс.

Ableton Live

Ableton Live – це програма схожа за своїм функціоналом з FL Studio і Samplitude. За допомогою Ableton Live можна накладати різні ефекти на аудіофайл, використовувати віртуальний синтезатор, записувати звук за допомогою музичних інструментів або мікрофона і т.д. Склеїти аудіофайл в якісну композицію дозволить непоганий по функціоналу мікшер.

За допомогою Ableton Live можна також змінити швидкість відтворення готової музичної композиції. Недоліками Ableton Live є необхідність покупки програми і відсутність російської мови.

Adobe Audition

Cool Edit є досить непоганий професійною програмою для роботи з музичними файлами. На поточний момент вона має назву Adobe Audition. Крім редагування готових аудіофайлів Cool Edit має можливість запису звуку за допомогою мікрофона.

Велика кількість різних функцій також включає в себе і зміна темпу відтворення аудіофайлів.

На даний момент Cool Edit не має підтримки російської мови, а безкоштовна версія програми має обмеження по тривалості користування. Використовуючи дані програми можна швидко і без особливих складнощів змінити темп відтворення будь-якого аудіофайлу.

Ссылка на основную публикацию