Які бувають терміни споживчих кредитів і від чого вони залежать?

Багато з нас мали справу з кредитною системою. Хтось витягнув з цього користь, а для кого-то позику став причиною неприємностей. Але, тим не менше, споживчі кредити стають з кожним днем ​​все більш популярними. Пов’язано це з швидкістю і зручністю їх оформлення. Є ряд питань, що стосуються кредитної системи, які цікавлять населення. І, крім процентних ставок в цей список входить інтерес до термінів, на які оформляються позики споживчого призначення.

Які бувають терміни споживчих кредитів і від чого вони залежать?

Є кредити, які видаються на невеликий термін. Мінімальний термін споживчого кредиту зазвичай знаходиться в рамках від трьох місяців до півроку. Такі кредити легше виплачувати і переплата виходить набагато менше. Втім, сама сума щомісячного платежу може бути висока.

Далі йдуть більш стандартні кредити, терміном від року до трьох років. Такі кредити зазвичай беруть на покупку побутової техніки, електроніки, комп’ютерів. Тобто – цільові кредити споживчого призначення. Мабуть, цей тип кредитів зараз можна назвати найбільш масовим. Серед населення вкрай популярні покупки в різних роздрібних торгових мережах, які пропонують подібні кредити на більшу частину пропонованих товарів.

Зазвичай в таких магазинах знаходяться представники 2-3 банків, які укладають договори з клієнтами. При цьому покупець теж може вибрати як короткостроковий кредит, так і розписати виплати на строк до трьох років. Це має сенс, коли купується велика побутова техніка, на кшталт холодильників, або системи клімат-контролю, кондиціонування.

Автомобільні кредити оформляються на терміни завжди більше одного року. Пов’язано це, звичайно ж, з вартістю самого товару. Можна оформити кредит, який ви будете виплачувати, наприклад, п’ять років. Якщо зможете зробити дострокову виплату, то і переплата буде істотно нижче.

Максимальні терміни характерні для кредитів на покупку нерухомості, і, зокрема, іпотеки. Тут суми куди істотніше, тому, термін може доходити до тридцяти років. Процентні ставки дуже серйозно залежать від того, на який термін оформляється кредит. Зокрема, іпотека – далеко не самий вигідний спосіб придбання квартир.

Ссылка на основную публикацию