Яка Windows краще?

Перша частина.

«Сімка» її люблять всі, «Вісімку» недолюблюють, а «Десятка» це краще майбутнє.

Наскільки правдиві подібні стереотипи? Проведемо тестування цих систем.

Користувачі Windows знають: коли Microsoft вносить зміни в своїй ОС, корпорація стикається з критикою користувачів. Системи Windows 7 і ХР були прийняті тепло, а Vista і Windows 8 були розкритиковані за повною програмою. У Vista Microsoft кардинально змінила вигляд системи, а Windows 8 представлена ​​як ідеальна ОС для сенсорного управління. Результати невтішні: Vista занадто більше вимог до обладнання на відміну від ХР, а інтерфейс в Windows 8 багатьох користувачів ПК і ноутбуків ввів просто в ступор.

Сьогодні частка ринку Windows 8 складає лише в 14% у всіх встановлених настільних операційних систем. Стара добра «сімка», займає 57%.

Навіть раритетна ХР випереджає Windows 8 чимало на 18%. Це говорить про те, що суспільство користувачів багато в чому незгодна з корпорацією.

Нові комп’ютери вони часто купують тільки тоді, якщо система, яка встановлена, їм подобається. останнім часом є серйозний відкладений попит, вирішити його повинна Windows 10. Одне з питань, який переслідує користувачів: чи зрозуміє Microsoft свої піде на зустріч пересічному користувачеві і чи варто переходити з добре зарекомендувала себе 7 на Windows 10? Навіть при тому що оновлення здійснюється безкоштовно.

Windows 10 поки в статусі превью, остання збірки Windows 10130 дає точне уявлення про те в якому напрямку йде Microsoft.

Один робочий стіл три системи.

У Windows 7 все досить просто: звичний інтерфейс і зручне управління системою. З Windows 8 корпорація зазнала невдачі в бажанні оптимізувати ОС під пристрої з сенсорним управлінням. «Вісімка» перевела Робочий стіл в статус чогось не потрібного, зайвим виявилося і меню «Пуск» в системі незручний доступ до налаштувань, регулярно треба тикатись в кути екрана, для відкриття Чудо-панелі. Багато з них були ошелешені і здивовані подібними змінами.

Наступний етап Windows 8.1 Microsoft спробувала реабілітуватися, однак користувачі були непохитні.

Windows 10 повинна стати першою розумною системою для великої кількості пристроїв, а представлені функцій, багатьом до вподоби, це вірний шлях. Десятка вже при установці проводить аналіз гаджета на наявність сенсорного управління і автоматично запустить потрібний інтерфейс: звичний нам Робочий стіл або МодернUI. Функція Continium розпізнає, наявність клавіатури, і запропонує змінити режим в процесі роботи. Змінити настройки вручну можна через «Центр підтримки».

Ссылка на основную публикацию