Яка версія Windows 7 вам більше підходить?

Ви, напевно, не раз задавалися питанням: навіщо встановлювати нову операційну систему, якщо ще стара справляється з усіма необхідними завданнями? Навіщо встановлювати Windows 7, якщо і Windows XP добре працює? Нижче пояснюється, навіщо переходити на нову систему.

 • Windows 7 володіє більш високим рівнем безпеки, ніж попередні версії Windows.
 • Windows 7 має високу продуктивність і може працювати не на потужних комп’ютерах.
 • Windows 7 зазнала великих змін в інтерфейсі системи. Змінилося все. Але найбільше змінилася Панель завдань: прибрана Панель швидкого запуску, кнопки швидкого запускf тепер розташовані на самій Панелі задач, а кнопки відкритих вікон і додатків зображені у вигляді значків. Інтерфейсі користувача панелі списки часто використовуваних файлів в певному додатку або часто використовуваних дій з додатком. При наведенні покажчика миші на значок відкритого вікна, розташований на панелі завдань, з’являється віконце з невеликим зображенням відчиненого вікна. Якщо у вікні виконується якась операція (завантаження в браузері, копіювання файлів в Провіднику), то в самій кнопці вікна буде відображатися хід виконання операції.
 • У Windows 7 додана підтримка DirectX, яка збільшує продуктивність в комп’ютерних іграх за рахунок поліпшеного оптимізації роботи з сучасними пристроями. Крім того, можливості нової версії DirectX дозволяють відображати більш реалістичну графіку в сучасних комп’ютерних іграх, що підтримують DirectX 11.
 • Функції Aero. Ні, мова йде не про красиве темі Aero, яка, до речі, теж є в Windows 7. Маються на увазі дві функції, які додають додаткову зручність при використанні інтерфейсу системи. Aero Pick дозволяє побачити контури розташування всіх вікон на Робочому столі або тільки необхідного вікна. Крім того, AeroPick відображає тільки одне вікно, чи не активізуючи його. Друга функція – AeroSnap – спрощує організацію вікон на Робочому столі, додаючи нові можливості.
 • Рукописний текст. Вперше функція розпізнавання рукописного введення тексту була реалізована в операційній системі Windows ХР TabletPC Edition, яка встановлювалася на планшетні комп’ютери. Пізніше функція була додана в Windows Vista і підтримувала розпізнавання 12 мов, однак російського в цьому списку не було. У Windows 7 в цю функцію додали ще 18 було розпізнати мов, серед яких є і російська. Однак це не все. Windows 7 тепер розпізнає не тільки рукописний текст, а й математичні символи. Відтепер складати математичні формули стало дуже просто.
 • Ще одна функція, яка порадує власників сенсорних екранів. В операційній системі Windows, додана підтримка multi-touch, кажучи іншими словами, замість стилуса системою можна управляти дотиком пальців. Крім того, дотик двох пальців буде враховуватися як два різних дотику. Система буде розуміти жести: пальцем можна пересувати фотографії, розсуванням двох пальців змінювати розміри тих же фотографій і т. Д.
 • У Windows 7 поліпшена функція запису дисків. Стандартними засобами операційної системи стало можливим записувати не тільки інформацію на звичайні диски, але і ISO-образи жорстких дисків на оптичні диски. Крім того, з’явилася вбудована підтримка запису дисків Вlu-Ray.
 • У Windows 7 додані вбудовані драйвери для нових пристроїв, що дає можливість використовувати комп’ютер відразу після установки операційної системи. Більш того, при підключенні нового пристрою і при наявності інтернет-з’єднання Windows 7 автоматично завантажить найостанніші драйвери для підключеного пристрою.
 • У Windows 7 існує багато невеликих, але досить цікавих змін або функцій. Стала зручніше бічна панель з гаджетами – вона тепер невидима, а самі гаджети можна розмістити в будь-якій частині Робочого столу.
 • Windows 7 підтримує біометричні пристрої, тобто пристрої, що аналізують людини для аутентифікації, наприклад, по відбитку пальця. Така можливість аутентифікації була і в попередніх системах, але для її реалізації потрібна установка додаткового програмного забезпечення, швидка як доставка макдональдс.
 • Оповіщення користувача про вихід оновлення для встановленої на комп’ютері гри. Якщо у вас встановлена ​​гра і розробник випускає для неї офіційне оновлення (наприклад, патч), то система повідомить вас про вихід оновлення і запропонує завантажити його на комп’ютер. Однак підтримуються тільки ті ігри, які на коробці мають напис «Games lor Windows».
 • У Windows 7 включені оновлені версії більшості додатку, що входять в комплекті операційною системою. Windows Media Player 12 отримав новий інтерфейс, який сподобається багатьом. Microsoft Paint тепер підтримує функцію multi-touch, яка при наявності сенсорного екрану дозволяє малювати удвох.

Перед тим як перейти на Windows 7, необхідно визначитися, яка версія Windows 7 вам більше підходить. У продаж вийшли чотири версії Windows 7:

 • Home Basic (Домашня базова) – в цій версії можна скористатися багатьма можливостями Windows 7, але частина з них буде мати деякі обмеження;
 • Home Premium (Домашня розширена) – призначена для домашнього використання та розваг;
 • Ultimate (Максимальна) найдорожча але Ціпі і розширена н функціональності версія Windows ?, яка дозволить вам скористатися всіма можливостями Windows 7.
Ссылка на основную публикацию