Як зв’язати свою ліцензію Windows 10 з обліковим записом Microsoft

Microsoft представила нову функцію в збірці 14371 Windows 10, яка дозволяє зв’язати цифрову ліцензію операційної системи з облікового запису Microsoft.

Незважаючи на те, Microsoft заявила, що ця функція доступна, починаючи з випуску 14371, деякі речі виглядають в даний час не зовсім так, як Microsoft описує їх.

Все ж це попередня збірка, і ви можете очікувати, що функція стане доступна з оновленням Windows 10 Anniversary Update.

Microsoft описує функцію наступним чином:

На підставі зворотного зв’язку Insider, ми також вводимо можливість пов’язувати свою обліковий запис Microsoft (MSA) для цифрової ліцензії і активації в цій попередній сборке.Еслі ви вже використовували MSA, щоб увійти в свою активовану Windows 10 Home або Pro, ваш MSA і ліцензія буде автоматично пов’язані між собою. Ви можете використовувати MSA пов’язану цифрову ліцензію для повторної активації Справжньою Windows 10, запустивши інструмент для усунення неполадок активації, якщо ви зіткнулися з проблемами активації викликані апаратними змінами.

Згідно з повідомленням, Облікові записи Microsoft буде автоматично пов’язані з ліцензією при використанні входу в систему.

Інструмент для усунення неполадок активації ще одна нова функція, представлена ​​в цій же збірці. В основному, він дозволяє повторно активувати систему за певних обставин. Унаслідок апаратних змін, але і при ряді інших проблем.

Використання інструменту для усунення неполадок активації (Activation Troubleshooter)

Інструмент для усунення неполадок активації буде доступний в додатку параметри Windows в розділі Оновлення та Безпека> Активація. Ви зможете вибрати опцію усунення неполадок, і запустити її.

Інструмент усунення неполадок активації намагається активувати Windows 10, і якщо це спрацює, операційна система повинна бути активована.

Якщо активувати Windows 10 не вдається, ви отримуєте повідомлення “Ми не змогли активувати Windows на цьому пристрої”. Натисніть на посилання можуть “Я змінив апаратне забезпечення на цьому пристрої “Відображається на екрані. Натисніть на неї, щоб почати новий процес активації.

Ви повинні ввести ім’я користувача і пароль облікового запису Microsoft, для входу в обліковий запис. Крім того, можливо, доведеться ввести локальний пароль облікового запису, якщо цей запис не пов’язана з обліковим записом Microsoft у вашій системі.

Із списку пристроїв, виберіть пристрій, який ви зараз використовуєте. перевірте “Це пристрій я використовую прямо зараз” і натисніть на кнопку активувати.

Процес здається досить простим: Microsoft має звичку надавати тільки деяку інформацію, і це одна з тих ситуацій, коли представлена ​​інформація викликає більше запитань, ніж відповідей.

Ссылка на основную публикацию