Як зробити знімок екрана в Windows 10

Знімок екрану це хороший спосіб зберегти важливу інформацію або поділитися чимось з іншими. Я покажу вам, як зробити знімок екрана в Windows 10.

Можливість захоплення зображень на екрані вашого ПК дуже зручна функція. Це може стати в нагоді для того, що б зберегти будь-яку онлайн гру, зробити скріншот зображення, що б поділитися з другом, або для інших цілей при роботі з вашим ноутбуком або настільним ПК.
Windows 10 пропонує безліч способів вирішення цього завдання, багато з яких як і раніше працюють на Windows 8.1 і 7. Ми покажемо вам прості кроки, які необхідно виконати, якщо ви хочете зробити знімок екрана в Windows 10.

Скріншот всього екрану

Безумовно, найшвидший і простий спосіб захопити те, що на вашому екрані, – це утримувати клавішу Windows і натиснути клавішу Prt Scr.

Виконуючи це, ви відразу ж сфотографуєте весь екран, таким як бачите. Якщо ви відкриєте вікно Провідника (використовуйте ярлик Windows + E), ви побачите ваш знімок екрана, файл .png в цьому розділі – «ПК», «Зображення».

Скріншот тільки частини екрану

Часто, коли ви робите скріншот, на робочому столі відкрито багато різних додатків, окон.Но ви хочете, щоб на зображенні було певне додаток. Щоб захопити тільки одне вікно, натиснете на нього, що б він був «активним», а потім використовуйте комбінацію Alt + Prt Scr, щоб зробити знімок екрана. Якщо це ноутбук тоді використовуйте комбінацію Alt + Fn + Prt Scr.

Це дією ви копіюєте скріншот в буфер обміну Windows. Потім ви можете вставити його в програму, зазвичай це вбудований Paint, а потім зберегти файл

Якщо у вас OneDrive – додаток для хмарного зберігання Microsoft – воно може бути налаштоване на автоматичне збереження знімків екрану. У нижній частині екрана має з’явитися повідомлення «Збережено в папці OneDrive».

Відкрийте папку «Скріншоти» на Картах, і ви побачите нове зображення, що містить тільки вікно, яке ви використовували.

Використовуйте інструмент «Ножиці»

Ви також можете зробити знімок екрана в Windows, використовуючи вбудований інструмент «Ножиці». Це дозволяє зберігати певні області екрану, а не всі вікна додатків.

Для цього перейдіть в меню «Пуск» і введіть інструмент «Ножиці» в поле пошуку «Пуск», потім натисніть на результат.

Додаток запуститься як невелике вікно з різними опціями, і меню у верхньому рядку. Щоб зробити знімок екрана, вам потрібно натиснути «Створити».

Екран зникне, і хрест замінить звичайний курсор миші стрілки. Тепер просто утримуйте кнопку миші і переміщайте курсор навколо області, якій ви хочете зробити знімок. Коли ви відпустите кнопку, виділена область буде захоплена.

Тепер просто натисніть «Файл», «Зберегти як», і ви можете перейменувати зображення і вибрати, куди його зберегти.

На цьому все, ми розглянули кілька інструментів для збереження скріншотів. Якщо будуть питання задавайте в коментарях.

Ссылка на основную публикацию