Як зробити свої стікери в ВК: створити самому, додати, малювати

Стікери в ВК популярні завжди. Але не завжди може вистачати запропонованих картинок, які мають іншу назву – наклейки. Якщо з’явилося бажання створити свої і ви думаєте, що у вас вийшли непогані малюнки, то їх можливо. Потрібно знати як саме це зробити, адже в соціальній мережі у ВКонтакте такий пункт відсутній. Розглянемо детально питання, як зробити свої стікери в ВК.

Вимоги до стікери в ВК

Для того, щоб ваша творчість оцінили, в першу чергу його повинні побачити кілька людей. Існує ряд вимог додавання наклейок:

 1. Повинен бути свій персонаж, якого ще немає в ВК.
 2. Потрібно не менше п’яти картинок з вашим персонажем.
 3. Приєднуйтеся до групи «Стікери ВКонтакте», там вони пройдуть перевірку.
 4. Вставляєте і натискаєте на пункт «Запропонувати новину».
 5. Разом з картинками додайте опис набору.

В якому вигляді посилати стікери, щоб вони сподобалися адміністратору, розповімо далі. Існує кілька пунктів, для дотримання:

 1. Наклейки повинні бути в форматі PNG, і мінімальним розміром 512 на 512 пікселів.
 2. Не потрібно відсилати роботи у вигляді архіву.
 3. Малюнки розміщують на одному аркуші прикріпленим документом. Але, якщо не вийде, то дозволяється і на кількох аркушах.
 4. Персонажі повинні бути вигаданими, не можна використовувати героїв з мультфільмів або ігор.
 5. Малюнки приймаються намальованими в будь-якому графічному редакторі.
 6. Після відправки не потрібно переживати, що адміністратор довго не відповідає на ваше повідомлення. Якщо його зацікавить дана пропозиція, він обов’язково відповість.
 7. Іноді картинки відправляють на доопрацювання, будьте готові до цього.
 8. Бажано розташовувати наклейки на білому тлі, так вони будуть привертати увагу.

Як намалювати стікери для ВК, щоб вони пройшли перевірку

Перед початком придумування і малювання персонажа, потрібно продумати все до дрібниць. Він не повинен бути скопійований з інших ресурсів і не схожий на якийсь інший. Герой повинен бути особливим і тоді він зацікавить адміністрацію сайту ВК, яка буде розглядати ваші наклейки. Кілька пунктів, які потрібно дотримати для проходження перевірки:

 1. Продумайте оригінальність персонажа, в подальшому потрібно збільшувати кількість картинок.
 2. Вони не повинні бути схожі на наклейки з соціальної мережі «Однокласники», це конкуруючий сайт з ВК, відміну повинно бути обов’язково. Якщо зробите їх схожими з наявними, можливо вас заблокують.
 3. Не потрібно брати в приклад чужі роботи, створіть власний унікальний стиль.
 4. Створюючи авторські картинки, що не придумуйте кілька героїв, краще одного з різним змістом.
 5. Сама наклейка повинна носити людську емоцію, висловлювати настрій і думки.
 6. Не потрібно перевантажувати стікер дрібними деталями, так важко буде їх сприйняти, вони будуть відразу відхилені.
 7. Перед тим, як відправити картинку, користувач його бачить в зменшеному розмірі на сторінці, потрібно враховувати це перед малюванням героя.

Ці поради допоможуть зробити хороші і особливі малюнки. Враховуйте нюанси і тоді точно вийде.

Як зробити стікери в ВК безкоштовно і ще на них заробити?

Час від часу для тих, хто придумує зображення проводяться різні конкурси. Якщо хочете стати учасником, намалюйте наклейки і відправте їх на конкурс. Так порадуєте користувачів прикольними стікерами, створите магазин і заробите гроші.

Адміністрація в ВК розігрує грошові винагороди до десяти тисяч умовних одиниць. Будь-яка людина може взяти участь – професіонал або новачок. Художник по максимуму показує можливості.

Команда перевіряючих в деталях описує, чого вони чекають від учасників і якою буде головний приз. У приклад даються зразки, щоб авторські малюнки були схожими з інших соціальних мереж.

Як зробити стікери в ВК безкоштовно самому за допомогою спеціальної програми?

Зробити наклейки можливо, скориставшись програмою. Наприклад, візьміть фото, відформатуйте його в Фотошопі, приберіть зайве, додайте своє, зменшіть розмір і стікер відформатований. Це своєрідний спосіб створення.

Але адміністратор сайту ВК напевно його не прийме. Вітаються високі художні якості і малюнок виконаний вручну. Якщо думаєте, що скориставшись програмою вийде відмінна наклейка, то можливо це принесе удачу.

Ссылка на основную публикацию