Як зробити скріншот на Самсунг? проста інструкція

Скріншотом називають зображення, яке можна отримати за допомогою пристрою, наприклад, смартфона, і показує все те, що користувач бачить на екрані цього пристрою. Іншими словами, якщо вам потрібно викрити те, що знаходиться на екрані пристрою, просто зробіть скріншот. Сьогодні ми покажемо вам кілька актуальних способів створення скріншотів на смартфонах Samsung.

перший спосіб

Мабуть, найбільш простий. Підходить для таких моделей, як Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy A5, Galaxy A7, Galaxy J5, Galaxy J7 і т.д.

Для створення скріншота вам необхідно натиснути на клавішу «Додому» і включення / вимикання смартфона одночасно – досить 1-2 секунд.

Характерне клацання, якщо включений звук, сповістить про те, що скріншот був створений. Крім того, в рядку повідомлень ви побачите відповідну іконку.

другий спосіб

Аналогічний спосіб попереднього, проте в даному випадку вам необхідно натиснути на кнопку включення / виключення і клавішу зменшення звуку одночасно.

Цікаво, що цей спосіб здебільшого актуальне для більш сучасних смартфонів Samsung на кшталт Galaxy S8, Galaxy S8 +, Galaxy A8, Galaxy A8 + і т.д., у яких відсутня механічна клавіша «Додому» на передній частині корпусу.

третій спосіб

Актуальний для деяких моделей Samsung, як правило, з середнього і більш дорогого сегмента. В даному випадку можна зробити скріншот, провівши долонею по екрану.

Спочатку зайдіть в настройки.

Далі все залежить від версії вашої прошивки і смартфона. У нашому прикладі необхідно відкрити розділ «Управління долонею».

Тут включаєте функціонал «Управління долонею», перемістивши важіль у положення “On”, те ж саме робите з пунктом «Знімок екрану».

Тепер ви можете робити скріншот, провівши по екрану долонею зліва направо або навпаки.

Ссылка на основную публикацию