Як зробити скріншот на планшеті Леново?

Часто виникають ситуації, коли потрібно скинути комусь скріншот, що відобразив, наприклад, частина листування, робітник екран або просто красиву картинку. Не завжди можна скачати потрібне зображення і скидати в такому форматі, та й не завжди це зручно. Зате знати швидкий спосіб як зробити скріншот на планшеті Леново – це завжди корисно. Цьому буде присвячена сьогоднішня стаття.

Скріншот (screenshot) – точне зображення того, що користувач бачить на екрані.

Саме слово з англійської перекладається як «знімок екрана». Навіщо він може знадобитися? Наприклад, ви розмовляєте з другом і виникає необхідність послатися на переписку з кимось іншим. Якщо ви розмовляєте в месенджері, де не передбачена функція пересилання повідомлень, завдання може бути не з легких. Але дізнавшись як зробити скріншот на lenovo, ви будете з легкістю фотографувати відкрите додаток і скидати в переписку скріншот.

варіанти

Методів створення скрін на андроїд кілька. Я пропоную розглянути найпростіші:

  • використання клавіш планшета / телефону. Це досить простий метод, який не потребує додаткових налаштувань і скачування додатків;
  • через меню, що випадає. Метод має на увазі додавання кнопки в верхнє меню – буде детально описано нижче;
  • скачування додаткового софту. Чи не найшвидший метод, але викачане стороннє ПО може полегшити роботу, якщо ви часто стикаєтеся з потребою робити скрін.

Почнемо з самого простого способу

Найпростіший спосіб ще часто називають Принтскрін – за прикладом скріншотів на комп’ютері і ноутбуку, які робляться клавішею PrintScreen. На андроїд-пристроях такої клавіші, ясна річ, немає, але фото робочого столу теж можна зробити натисканням клавіш, тому й називають, за звичкою, Принтскрін. Але як його зробити?

Все дуже просто – на різних моделях телефонів / планшетів можуть бути встановлені різні версії Андроїд. Вони різняться в тому, якими кнопками фотографується екран. На Lenovo це робиться найчастіше комбінацією клавіші включення / вимикання (Power) і кнопки гучності (Volume, в нижній її частині, де зменшення гучності – Vol-). Кнопки потрібно затиснути одночасно – ви почуєте звук клацання як при фотографуванні. Готово! Картинку знайдете в галереї або в папці Pictures / Screenshots (може також називатися Screens або якось схоже).

Другий спосіб – через випадає верхнє меню

Другий спосіб – теж нескладний – все ж вимагає твори деяких дій в районі налаштувань. Але якщо ви з моменту покупки пристрою не міняли настройки в розділі меню швидкого доступу, то ви зможете знайти кнопку, що дозволить зробити скрін на Леново, в цьому самому меню.

Воно відкривається свайпом зверху (проведіть пальцем зверху вниз) і містить багато різних корисних функцій: підключення Wifi, Bluetooth, регулювання рівня підсвічування екрану і багато іншого. Серед них ви можете знайти кнопку із зображенням ножиць або чогось подібного (в деяких моделях підпис Screenshot). Тикніть на неї – отримаєте бажаний знімок в папку Pictures / Screenshots.

Може бути таке, що кнопка буде відсутній. Зайдіть в налаштування – пункт «Меню швидкого доступу» або «Управління перемикачами» (може знаходиться як підпункт в «Панель повідомлень»). Не потрібно бити на сполох, якщо кнопки для зняття фото ви не знайдете – в деяких моделях може просто-напросто відсутні подібна функція. З цим ви нічого не можете зробити (хіба що завчасно запитати про це у продавця), потрібно робити скрін іншими способами.

За допомогою додаткового софту

Завантажити та встановити програму для того, щоб зробити знімок екрана на планшеті – це нескладно. Звичайно, якщо ви можете скористатися кнопкою в випадаючому меню, – простіше тикати на неї. Але якщо у вас планшет без цієї можливості або меню забито потрібними вам функціями, замість яких ви не можете поставити іншу, може допомогти стороннє ПО.

Такі програми, які роблять фото екрану на планшеті Леново, називаються скріншотер. За подібним запитом ви можете знайти купу додатків і підібрати собі найзручніший. Кілька порад по тому, як підібрати собі софт:

  • скріншот повинен робитися одним натисканням;
  • потрібна можливість вибирати «кастомними» місце для збереження картинки;
  • бажана можливість редагувати отримане зображення.

резюме

У цій статті я постарався детально описати методи створення знімка екрана. Звичайно, немає можливості написати рев’ю про кожну програму-скріншотер, як і не вийде описати всі комбінації клавіш для Принтскрін на різних моделях Lenovo. Так що, якщо у вас залишилися питання або ж ви хочете доповнити статтю – ласкаво просимо в коментарі.

Ссылка на основную публикацию