Як зробити скріншот екрану на комп’ютері або ноутбуці на Windows 7?

Скріншот або Принтскрін – це зображення, яке показує в точності все те, що користувач бачить на екрані свого пристрою. Щоб не вдаватися до використання сторонніх пристроїв на зразок фотоапарата, скріншот екрану можна зробити програмно. Покажемо, що для цього потрібно у випадку з операційною системою Windows 7.

PrintScreen через графічний редактор

На абсолютній більшості сучасних клавіатур є кнопка PrintScreen або PrtSc. Зазвичай вона знаходиться в правій частині клавіатури.

Натискання на цю кнопку приводить до створення скріншота. Ви можете цього не помітити, але насправді він створюється відразу після натискання на кнопку і зберігається в буфері обміну. Що робити далі? Потрібно відкрити редактор, підійде навіть Paint. Натисніть на кнопку «Пуск».

Знайдіть редактор і клікніть на його назві.

Редактор запущений. У лівій верхній частині вікна є кнопка «Вставити». Натисніть на неї.

Якщо ви все зробили правильно, то перед собою побачите скріншот, який зберігався в буфері обміну. Ми зробили скріншот сайту в якості прикладу.

Що тепер? Тепер зберігаємо скріншот. Для цього натискаємо на зазначену на скріншоті кнопку, після чого натискаємо по рядку «Зберегти як».

Вибираємо місце для зберігання, задаємо ім’я файлу, тип файлу (для найкращої якості рекомендується залишати PNG) і тиснемо «Зберегти».

Зображення було успішно збережено.

Тепер розберемо деякі важливі моменти. Якщо ви використовуєте ноутбук, тоді разом з кнопкою PrtSc потрібно одночасно натискати Fn.

Щоб зробити скріншот відкритого вікна, потрібно натискати Alt + PrtSc.

Або, як у випадку з ноутбуками, Alt + PrtSc + Fn.

Додаток «Ножиці»

Відкрийте меню «Пуск», в пошуку вкажіть ножиці і виберіть однойменний додаток.

Далі натисніть на кнопку «Створити».

Виділіть потрібну частину на екрані, зображення для якої потрібно зберегти. Якщо все зроблено правильно, відразу після цього ви побачите вікно з скріншотом.

Далі тиснете «Файл» і «Зберегти як».

Зберігаєте як у випадку з Paint.

Вийшло.

Ссылка на основную публикацию