Як зробити, щоб за замовчуванням в Microsoft Word вставлявся тільки текст

Ви втомилися від того, що після вставки скопійованого тексту в Word, разом з ним копіюються кольору, форматування, посилання і все інше? Ось як Ви можете захиститися від засмічення Вашого документа неформатований текстом.

За замовчуванням, Word зберігає форматування тексту та інших об’єктів, які Ви вставляєте в документ, включаючи посилання, кольору, шрифт та інше. У кращому випадку це може трохи дратувати, в гіршому – зіпсувати все інше форматування Вашого документа.

Якщо Ви копіюєте великий обсяг тексту або картинок з сайту, і раптом інтернет-з’єднання стало повільним, Word може навіть на деякий час зависнути, поки отримує і обробляє дані. Це зовсім не весело!

У Microsoft Word є одна рятівна можливість: Ви можете клацнути маленьке спливаюче вікно під вставленим текстом і вибрати Plain Text (Тільки текст), щоб залишити тільки текст і ніяких інших деталей форматування. Проте, це зажадає ще 2 додаткових клацання мишею. Якщо ж Ви постійно хочете вставляти тільки текст і більше нічого, то набагато вигідніше буде встановити це в настройках за умовчанням. На щастя, зробити це можна дуже просто. Якщо Ви тільки що вставили текст, натисніть на спливаюче вікно і виберіть пункт Set Default Paste (Вставка за замовчуванням).

Є інший шлях – відкрити діалогове вікно Word Options (Параметри Word). Для цього перейдіть на вкладку File (Файл) > Options (Параметри), якщо у Вас Word 2007, натисніть кнопку Office > Word Options (Параметри Word).

Оберіть категорію Advanced (Додатково), прокручуючи екран вниз до розділу Cut, copy, and paste (Вирізання, копіювання та вставка).

Тут Ви можете змінити велику кількість налаштувань вставки. Щоб за замовчуванням включити вставку тільки тексту, виберіть Keep Text Only (Зберегти тільки текст) в меню, що випадають. Ви можете змінити установки для всіх опцій або тільки для обраних. Часто ми хочемо зберегти форматування, коли копіюємо в межах одного документа, тому першу опцію залишимо без змін, а для всіх інших встановимо Keep Text Only (Зберегти тільки текст).

Після того як зміни налаштувань зроблені, спробуйте вставити той же текст, щоб переконатися, що все працює правильно. Тепер вставиться тільки текст, навіть якщо були скопійовані картинки, посилання і різне форматування. Такі установки за замовчуванням досить зручні, так як значно прискорюють роботу.

Якщо ж Ви вирішите вставити текст разом з форматуванням, посиланнями і іншим вмістом, просто клацніть по спливаючого меню і виберіть Keep Source Formatting (Зберегти вихідне форматування). В цьому випадку Вам доведеться робити зайві дії мишею, тільки якщо необхідно вставити додатковий вміст.

Таким чином, Ви можете заощадити свій час і отримувати тільки потрібний текст з веб-сайтів, інших програм та інших джерел без затримок через копіювання великого обсягу і, не витрачаючи дорогоцінний час на обробку вмісту в ньому.

Ссылка на основную публикацию