Як зробити щоб відкривалися вкладки в браузері. Робота з вкладками в Firefox, Chrome, Opera

Візуальні вкладки браузера здорово економлять час. Сам цим користуюся. Якщо вам потрібно зробити в браузері відкриття вкладок за замовчуванням або вкладок сайтів з останнього відвідування, то нижче я розповім про способи, як зробити це в різних браузерах.

Які відкриваються вкладки Mozilla Firefox

Варіант 1

Встановимо показ у вкладках сайтів, відкритих в минулий раз. Заходимо в меню браузера, шукаємо пункт "налаштування", Далі з’явиться підпункт "налаштування". Відкривається нове вікно з настройками.

У першій же закладці "Основні", Ми побачимо меню, що випадає "При запуску Firefox". З трьох запропонованих варіантів, вибираємо крайній: "Показувати вікна і вкладки, відкриті минулого разу".

Зберігаємо налаштування, натиснувши на кнопку "Ок". Тепер при відкритті браузера вам будуть відразу виводитися вкладки відвідуваних раніше сайтів.

Варіант 2

Також заходимо в меню браузера, далі "налаштування" – знову "налаштування", В новому вікні натискаємо на кнопку з назвою "Використовувати закладку …".

Після натискання на неї, пропонується вікно з вибором ваших закладок. Вкажіть папку з закладками або одиночну закладку за вибором. Збережіть налаштування – кнопка "Ок". Тепер при відкритті Firefox, ви виявите відкритими вкладки, які додані з відповідною закладки.

Які відкриваються вкладки Google Chrome

Варіант 1

Як і для попереднього браузера, встановлюємо показ у вкладках Chrome останніх відкритих сторінок. Заходимо в меню Chrome, знаходимо пункт "налаштування". Відкриється вікно (див. Фото нижче), де в "початковою групі" треба вказати "Останні відкриті сторінки".

Зберігаються настройки автоматично по закриттю цього вікна. При відкритті браузера Chrome у вкладках будуть виводитися минулі сторінки.

Варіант 2

Якщо ж вам треба виводити конкретні сайти у вкладках, то в налаштуваннях Chrome в "початковою групі" вибираємо "наступні сторінки". Далі в новому вікні пропонується ввести їх адреси, вводимо.

Зберігаємо по кнопці "Ок". Всі введені адреси будуть представлені в початковій групі Chrome.

Які відкриваються вкладки Internet Explorer

Любителям Internet Explorer потрібно пройти в меню "сервіс", далі "Властивості оглядача". у вкладці "загальні" введемо в кожну новою рядок адресу потрібного сайту в розділі "Домашня сторінка". Збережемо настройки, натискаючи "Ок" (Див. Фото нижче).

Які відкриваються вкладки в Opera

Пройдемо в меню: натискаємо кнопку "Opera", далі "Settings", потім "Preferences". Можна відразу натиснути комбінацію клавіш CTRL + F12.

у вкладці "General" (Загальні) знаходь пункт "Startup", А в ньому зі списку виберемо пункт "Start with Speed ​​Dial", Що дозволить побачити в браузері на новій вкладці сторінки швидкого набору. Або можна вибрати пункт "Continue from last time". Тоді вам відкриються сторінки з моменту останнього перегляду. Не забуваємо зберегти настройки, натискаючи "Ок".

Як виявилося, зробити відкриваються вкладки в браузерах не так вже й складно. Успіхів вам!

Рекомендую вам моє відео, яке може стати корисним вам або вашим друзям!

Ссылка на основную публикацию