Як зробити репост Сторіс в Інстаграме

Соціальна мережа Instagram згодом вводить нові функції і можливості. Вони покликані надавати користувачам зручність і комфорт при поводженні з додатком. У цій статті ви дізнаєтеся всі подробиці про те, яким чином можна зробити репост Сторіс інших користувачів в додатку Інстаграм.

Інструкція для створення репоста історій в Інстаграм

Тепер користувачі можуть репоста Stories друзів і інших учасників. Також це можна робити з зображеннями і відео зі своєї стрічки. Кожен блогер може зробити repost тих історій, в яких його згадали інші користувачі. Прочитайте докладніше про Stories. Коли таке відео з’явиться в Інстаграм, вам прийде повідомлення, де буде вказано посилання на ролик.

Посилання на Сторіс з вашим ім’ям в описі в Instagram

Коли ви перейдете за цим посиланням, вам відкриється звичний редактор Stories, де ви зможете додавати свої посилання, додатковий текст або фільтри і залишати таке відео в своїх історіях. Додавання гіперпосилання в чужі Сторіс стає доступним, якщо у вас є більше 10 тисяч передплатників. Є й деякі обмеження. Наприклад, профіль користувача, у якого ви «взяли» історію, повинен бути відкритим. В іншому випадку сервіс вам не дозволить це зробити.

Ви також можете додати історію Instagram в актуальне.

У деяких випадках в додатку може бути відсутнім можливість робити репости Stories. Це відбувається з однієї простої причини – у вас встановлена ​​застаріла версія Інстаграм. Щоб ви змогли ділитися роликами, вам потрібно оновити свій додаток або завантажити та встановити останню версію. Зробити це можна через Play Market або App Store.

Розглянемо, як оновити додаток вручну:

 1. Для цього перейдіть в Play Market. Можна це зробити з вашого комп’ютера, якщо обліковий запис Google один і для ПК, і для мобільного пристрою;
 2. Зліва виберіть «Додатки», потім «Особисте»;
 3. Знайдіть тут Instagram. Навпаки назви повинна бути кнопка «Оновити».

  Оновлення додатків в Google Play

Для iOS і iPhone це можна також зробити в App Store:

 1. Увійдіть зі своїми даними в сервіс і виберіть вкладку «Оновлення» або «Updates»;
 2. Тут можна вибрати кнопку «Оновити все» або вибрати конкретний додаток;
 3. У рядку з Instagram натисніть «Оновити».

Якщо у вас з якихось причин виникають складнощі при оновленні – спершу видаліть цю програму знову завантажте. Функція репоста Сторіс з’являється в 48 версії. Поточну версію програми можна подивитися на сторінках маркету в описі.

Ділимося відео зі своєї стрічки

Поділитися публікаціями інших користувачів у своїй стрічці ще простіше. Вам потрібно вибрати кнопку під історією, у вигляді усіма впізнаваного літачка. Виберіть «Додати публікацію …». Після цього вам відкриється вікно, де можна вставити наклейки посилання та інше. Цей випадок також відноситься виняток, коли інший користувач вимкнув можливість робити репости.

Це може бути корисним: Як провести розіграш в Інстаграме з коментарів.

Як відключити функцію репоста історій в Instagram

Для кожного профілю є можливість відключати так звані перепис. Для цього вам потрібно:

 1. Вибрати параметри програми;
 2. Натиснути на пункт «Перепост в інші історії»;

  Відключення перепис в Інстаграм

 3. І в наступному вікні пересунути повзунок в режим «Не активно».

Тепер ніхто не зможе ділитися вашими відео, де б вони не зустрічалися. Якщо ви закриєте свій профіль, користувачі також не зможуть бачити ваші Stories і інші публікації.

Як зробити профіль Інстаграм закритим

Якщо ви хочете заховати свої публікації, включаючи історії та фотографії, ви можете закрити свій профіль:

 1. Для цього натисніть на головній кнопку «Змінити профіль»;
 2. Знайдіть повзунок, який називається «Закриті публікації» і пересуньте його в активний режим;

  Закриття своїх публікацій на сторінці Інстаграм

 3. Підтвердіть свій намір.

Тепер щоб користувачі змогли побачити що-небудь на вашій сторінці, їм потрібно буде подати заявку. Після її розгляду ви самі визначаєте, чи хочете ви відкрити свої публікації для даного користувача.

Прочитайте, як додати красиві цитати для Інстаграм.

Додаткові можливості соціальної мережі

Коли ви натискаєте на кнопку для репоста, Instagram надає вам інструменти для редагування даної історії. Ви можете додавати свої елементи в ролики. Ви можете змінити розмір оригіналу, додати в нього текст і інші елементи, щоб зробити пост більш привабливим.

Щоб почати редагувати, виберіть у верхній частині вікна іконку олівця і відповідний колір фону. Для цього потрібно зробити довгий тап по будь-якому його ділянці. З’явиться палітра кольорів, де потрібно вибрати потрібний. Додайте привабливі стікери та інші елементи для прикраси.

Кнопка для редагування репоста Сторіс в Інстаграм

Ім’я користувача, чиї відео ми дублюємо, вказується при розміщенні публікації. Але при перепис він не отримає ніяких повідомлень про те, що ви змінили його пост. Хоча інформація про відвідування відобразиться у нього в звіті. Щоб уникнути конфліктів та інших неприємних реакцій, вам краще вказати його ім’я при додаванні тексту. У цьому випадку йому прийде системне повідомлення про те, що ви зробили репост його унікальною Сторіс в соцмережі Інстаграм.

Ссылка на основную публикацию