Як зробити репост фотографій, відео і тексту в Інстаграме через Repost на свою сторінку?

Сьогодні я розповім, як правильно зробити репост чужих постів в Інстаграме через додаток Repost.

Instagram – найбільша і крута в світі соціальна мережа з обміну фотографіями. Якщо ви мені не вірите – вам відкриє очі ця статистика:

 • 400 мільйонів активних користувачів на місяць
 • Більше 40 мільярдів фотографій
 • 3.5 мільярда «Лайко» в день
 • 80 мільйонів репоста фотографій в день.

Так, це справжнє божевілля. І хоча моя залежність від цього додатка ослабла в порівнянні з минулим роком, я все ще заходжу туди кожен день. Я стежу за приголомшливими фотографами, за життям своєї родини і друзів і намагаюся якомога більше спілкуватися з ними.

Але ідея Instagram полягає не тільки в фотографіях, а в співтоваристві, що стоїть за ними.

Коли я вперше увійшов туди той був вражений усіма цими прекрасними зображеннями і тим фактом, що тепер я можу побачити так багато місць в світі за допомогою фотографій! Це було дивовижно.

Тому я почав робити те ж, що і багато інших користувачів в Instagram. Виділяти, показувати і ділитися всіма цими разючими фотографіями. Я робив колаж з 4 кращих, на мою думку, фотографій тижні, надихати людей стежити за користувачами, яких я представляв, і потім використовував хештеги для навігації по всіх моїх презентацій. Я робив це протягом 2 перших моїх років в Instagram поки хештеги не зіпсували люди, які зловживали самою ідеєю хештегов.

Сенс моєї розповіді в наступному: Instagram – це соціальна мережа. Як Twitter. Як Tumblr. Як її компанія-засновник Facebook. Ідея, що стоїть за соціальними мережами, не тільки в викладанні і репоста фотографій, які ви зробили або побачили, але також в репоста того, що ви любите.

Але у випадку з фотографіями як ви зможете це зробити, не забувши при цьому про автора цих фотографій?

Вам слід використовувати репост

Якщо ви активний користувач Instagram, то я впевнений, що в своїй хроніці вам зустрічалися зображення з невеликим квадратом з двох стрілок в лівому нижньому кутку.

Також там відображалося ім’я користувача. Зачекайте! Але ви ж не підписані на цього користувача. Але той, хто зробив репост цього зображення, привів вас до цього користувачеві, і ви почали стежити за ним. Прекрасна концепція!

Repost (безкоштовно: iOS /) – це додаток для iOS і Android, яке дозволяє вам робити репости фотографій, які вам сподобалися, в Instagram і робити це правильно, із зазначенням інформації про автора. Серед функцій цього повідомлення: репост з фото, яким ви поставили лайк, перегляд популярних репоста і користувачів, а також простий пошук користувачів і тегів. Але що все це означає?

Репост з фотографій, яким ви поставили лайк означає, що ви можете знайти зображення, яким поставили лайк в Instagram і потім поділитися ними, #Repost, зі своїми передплатниками. Через використання цього спеціального хештега додаток також допомагає вам бачити популярні пости, а також виконувати пошук.

Як користуватися репоста

Завантаживши додаток, ви використовуєте свій аккаунт Instagram, щоб увійти в Repost. Не забудьте прочитати політику захисту особистих даних і умови обслуговування. Тільки вам вирішувати, погоджуватися чи ні з цими правилами.

Увійшовши в додаток, ви побачите свою власну стрічку у вигляді сітки. Під своїм профілем ви побачите наступне: Стрічку (Feed) (на кого ви підписані в Instagram), Media (ваша власна сітка own grid), Лайки (Likes) – зображення і відео, яким ви поставили «лайк» і уподобань (Favorites) – безглузда вкладка, так як ви не можете нічого додавати в Вибране в Instagram.

Під своїми власними зображеннями ви знайдете три вкладки: ваша сітка, тренди (популярні репости і користувачі програми) і пошук. Інтерфейс дуже схожий на Instagram, не дивлячись на додані функції. І це значною мірою знижує використання програми.

Отже, ви знайшли фото або відео, яким хочете поділитися?

 • Натисніть на фото в сітці користувача, на якого ви підписані,
 • натисніть Repost
 • Варіанти функції Repost означають, що ви можете налаштувати вигляд водяних знаків
 • натисніть Repost
 • У перший раз додаток запросить дозвіл на доступ до вашої Галереї, натисніть OK
 • Після завершення експорту з’явиться вікно з повідомленням Ready for Instagram. У ньому ви можете або скасувати роботу, або відкрити фото в Instagram
 • Ви побачите контент, яким ви хочете поділитися. Тепер ви в Instagram, так що викладайте його звичайним чином.

Все досить просто.

Як і в багатьох безкоштовних додатках, в цьому є можливість його апгрейда. На основному екрані ви побачите кнопку Unlock
Pro. Тут ви і можете зробити апгрейд програми. При апгрейді пропаде реклама, наявна в безкоштовній версії, а також з’явиться можливість додавати кілька акаунтів. Також апгрейд до версії Pro дозволить позбутися від водяних знаків. Не розумію, навіщо це потрібно, так як водяні знаки допомагають вам вказати автора зображення.

І на закінчення

Мені подобається це додаток, але майте на увазі, що воно підійде тільки певним користувачам Instagram. Не всі хочуть ділитися в Інстаграме контентом інших людей. Називайте це як хочете, але я думаю, що на цьому грунтується Instagram як культурне явище. Instagram хоче, щоб ви поділилися з усіма своїм світом. А то, що ви робите з контентом інших людей, трохи відрізняється від цієї основної ідеї.

Крім цього, в хештегом, які створює це додатки, я виявив той же, що мені не подобається і в Instagram. Меми слід залишити для Facebook і Twitter. Мені подобається зберігати свій Instagram в його оригінальному вигляді; не тільки для своєї власної стрічки, але і для людей, на яких я підписаний. Зберігайте його споконвічний вигляд.

Мені подобається це додаток як спосіб презентації інших користувачів. Якщо Instagram повернеться в ті давні часи, тоді це додаток буде дуже широко використовуватися.

Чи варто вам завантажувати цю програму і навіть розглянути можливість його апгрейда?

Я думаю, вам слід вирішити, яким буде ваш досвід в Instagram. Якщо ви хочете виділяти користувачів або ділиться мемамі зі злим котом – тоді Repost саме те, що вам потрібно. Ця програма робить те, для чого вона створена, і робить це добре. Будьте відповідальним користувачам і не забувайте про авторів.

Це поліпшить вашу карму.

Ссылка на основную публикацию