Як зробити репост фото або відео в інстаграме

Інстаграм – це популярний додаток з елементами соціальної мережі для обміну фотографіями і відеозаписами, а також з можливістю використовувати різні фільтри для обробки. З’явившись в 2010 році, instagram стрімкими темпами завоював безліч користувачів по всьому світу. Напевно, розробники навіть не припускали, що в наслідку додаток принесе їм близько 1 млрд доларів. У додатку простий інтерфейс і безліч корисних функцій. Однак проблема полягає в тому, що багато хто не знає, як зробити репост в інстаграме.

Репост в інстаграме: 2 способу

Чому розробники не додали функцію репоста в самому додатку, залишається загадкою. Адже інстаграм існує для того, щоб ділитися своїми фото і відео з передплатниками, лайкать і коментувати записи один одного. І логічно припустити, що іноді вподобану запис ми б хотіли зберегти у себе в профілі, використавши репост.

Для збереження поста в додатку існує можливість додавання його в закладки, а функція репоста на свою сторінку відсутня. Але незважаючи на це, існує кілька швидких і зручних способів, як зробити репост в інстаграме.

Спосіб №1. Знімок екрану. Цей спосіб дуже простий і не вимагає додаткових завантажень. Для того щоб додати в ваш профіль вподобану запис, потрібно зробити знімок екрана. Наприклад, репост в інстаграме на айфоне можна зробити, натиснувши одночасно кнопки Home + вмикання / вимикання. Потім за допомогою стандартного редактора або вже в самому додатку instagram фотографію потрібно обрізати до потрібного розміру і додати на свою сторінку із зазначенням автора поста.

Спосіб №2. Існують різноманітні програми. Існує велика кількість додаткових додатків, за допомогою яких ви легко зможете зробити репост будь-якого запису в інстаграме. Введіть в пошуку в Apple Store або Play Маркет запит «інстаграм репост», і ви з легкістю знайдете зручне для вас додаток. Найбільш популярні з них: Інстарепост, Regrann, Rensta, Repost для Instagram, Instasave і інші.

Далі на прикладі додатка «Regrann» ми розглянемо, як зробити репост в інстаграме на андроїд. Для початку вам потрібно завантажити цю програму в Play Маркеті і встановити її на свій смартфон.

Regrann – Repost for Instagram: як користуватися

Ця програма розроблена спеціально для того, щоб зробити репост в інстаграме максимально швидко і просто. Ще один важливий плюс – невеликий розмір програми (всього 5,33 Мб).

Після скачування зайдіть в Regrann і пройдіть короткий курс навчання, який включає наступні кроки:

  1. Натисніть біля фотографії на три точки в правому верхньому куті.
  2. Виберіть одне з запропонованих дій: «поділитися» або «скопіювати посилання».
  3. Натисніть на значок інстаграма, який знаходиться в нижньому лівому кутку.
  4. Тепер можна публікувати фото у себе в профілі.

Важливо! Для того щоб на фотографії було посилання на той акаунт, з якого ви робите репост, в настройках Regrann обов’язково потрібно поставити галочку біля «Водяний знак в підпис».

Ссылка на основную публикацию