Як зробити посилання на людину в ВК з телефону в пості

Часто ВКонтакте необхідно поставити посилання на людину, групу або сайт. Існує кілька варіантів того, як це зробити. Про них ми розповімо далі.

Як створити посилання на сторінку людини ВКонтакте

Існує два способи оформити посилання на чиюсь сторінку:

  • за допомогою ВВ-коду
  • за допомогою символів зірочки () або собаки ()

Перший спосіб підходить для всіх місць, де VK можна вводити текст (записи на стіні, коментарі, описи до відео і ін.), Але другий відрізняється більшою простотою. Пропонуємо розібрати обидва способи.

Посилання на людину за допомогою ВВ-коду

Для створення такого посилання потрібно використовувати конструкцію, що включає дві квадратні дужки () і вертикальну роздільну лінію () (щоб отримати цей символ, переведіть розкладку на англійську і натисніть клавішу нижче Backspace, одночасно утримуючи Shift), яка укладена в них.

У вас вийде наступне:

[|]

Далі вам треба вписати зліва від вертикальної риси id-адреса (або коротку адресу, якщо такий було встановлено людиною) сторінки, на яку ви хочете дати посилання. Справа впишіть ім’я і прізвище. наприклад:

[Id1 | Павло Дуров]

Ви можете не обмежуватися ім’ям і прізвищем, і, якщо потрібно, писати щось інше в правій частині «посилальної конструкції».

[Id1 | Засновник ВКонтакте]

Знайти id можна, зайшовши на сторінку людини. Номер розташований в адресному рядку і буде слідувати відразу після посилання: https://vk.com/id1. Якщо замість id сторінки вказано короткий адресу, його ви знайдете там.

[Durov | Павло Дуров]

Після цього натисніть кнопку «Відправити» і текст перетворюється на заслання.

Посилання на людину за допомогою символів

Більш швидкий спосіб залишити посилання на сторінку – використовувати символ зірочки (*) або собаки (@). Просто введіть його в текстовому полі і далі, не ставлячи пробіл, введіть коротку адресу сторінки, її id або ім’я / прізвище людини. вийде:

* Durov (Павло Дуров)

@durov (Павло Дуров)

Натиснувши кнопку «Відправити», ви отримаєте те ж саме, що і в разі використання ВВ-коду.

Посилання на співтовариства VK

Процес створення посилання на групу VK не сильно відрізняється від описаного вище. Якщо у співтовариства немає короткого адреси, то вам потрібно вписати НЕ id, а club або public або event (в залежності від типу спільноти) і, далі, номер сторінки. Беруться вони все також в адресному рядку.

Тут працюють обидва варіанти: як з ВВ-кодом, так і з символами. Наприклад, так буде виглядати посилання на спільноту за допомогою ВВ-коду:

[Team | команда ВКонтакте]

А так – створена з символами:

@team (Команда ВКонтакте)

* Team (Команда ВКонтакте)

Будьте обережні при використанні посилань на свої спільноти. Використовуйте лише ті слова, які несуть правдиву інформацію про спільноту або ВКонтакте може просто видалити пост або сама спільнота (за спам).

Посилання на сайт ВКонтакте

На сьогоднішній день створити посилання на сторонній сайт, на жаль, не можна. Якщо спробувати зробити це за допомогою тих способів, про які ми розповіли, то мережа не перетворює код в гіперпосилання, як у випадку зі сторінкою або спільнотою. Тому єдиний спосіб залишити посилання VK на сайт – це пряме розміщення URL в запису.

Ссылка на основную публикацию