Як зробити посилання на челвоека в Facebook в пості або коментарі

У соціальній мережі Facebook ви можете робити пости і писати коментарі до вже прикріпленим постам. Якщо вам потрібно послатися на якогось конкретного людини або групу людей, то функціонал Facebook передбачає установку посилання на цю людину, грунтуючись тільки на його імені.

Як зробити посилання на людину в Facebook

Це робиться досить просто функціоналом самої соціальної мережі. Задіяти будь-які сторонні сервіси в цьому випадку не потрібно. Розглянемо дві ситуації.

Ситуація 1: Згадка про людину в пості

Якщо вам потрібно в новому пості послатися на якусь людину, то виконайте для цього наступні дії:

  1. Почніть писати сам пост. Для цього ви можете використовувати спеціальну форму, що розташована у верхній частині вашої новинної стрічки.
  2. Написавши основний текст поставте символ «@». Якщо у вас немає його на клавіатурі, то для його вставки можна використовувати комбінацію Shift + 2. Почніть писати поруч з цим символом ім’я потрібної людини. Сам Фейсбук запропонує вам варіанти, найбільш підходящі під вводиться ім’я.

Вам необов’язково робити посилання на людину в кінці поста. Ви можете вказати її в будь-якому зручному місці. Після публікації поста ім’я потрібної людини буде виділено кольором і будь-який бажаючий зможе клікнути по ньому і перейти на профіль цієї людини.

Читайте також: Як знайти людину за профілем в Facebook (Фейсбук) Як розблокувати людини в Facebook Новий відеохостинг Facebook Watch Як писати закресленим текстом в Facebook

Ситуація 2: Згадка в коментарях

Ви можете посилатися на інших людей в коментарях з метою відповісти їм або щоб інші учасники дискусії змогли переглянути профіль даної людини. Робиться це дуже схожим чином, як і в попередній ситуації:

  1. Під записом з обговореннями напишіть потрібний текст коментаря, якщо це необхідно.
  2. Поставте символ «@» і після нього почніть прописувати ім’я потрібного вам людини. Facebook автоматично запропонує вам найбільш підходящі варіанти.
  3. Коли закінчите писати коментар і редагувати, опублікуйте його за допомогою однойменної кнопки.

Як бачите, функціонал Facebook дозволяє додавати посилання на людей в пості або коментарях. Замість довгого URL-адреси – це посилання буде складатися тільки з імені потрібну людину і символу «@».

Ссылка на основную публикацию