Як зробити папки різнокольоровими з програмою FolderColorizer

Як змінити колір папок? Всі нормальні люди прагнуть до різноманітності і красі. І користувачі комп’ютерів не відстають в цьому відношенні. Ті, хто придбав комп’ютер суто для роботи, мало надають значення цим прикрасам. Їм головне, щоб комп’ютер добре і стабільно працював. Вони вже «виросли» з цього віку. А я от навпаки, дуже люблю прикрашати Робочий стіл і експериментувати на своєму комп’ютері. Давно мені хотілося змінити колір папок, та все руки не доходили. Нарешті з’явилося трохи вільного часу, і я вирішила спробувати.

Як змінити колір папок

Ця програма хороша не тільки як прикраса. Набагато краще, коли папку можна відразу знайти по її індивідуальному виду. Я вже розповідала, як можна змінити значок папки для цих же цілей. Але кольорові папки внесуть свій колорит на додачу до іконка.

Можна папки з іграми забарвити в один колір. Улюблені ігри – в інший, а пройдені в третій. Ділові листи позначити спеціальним значком, а особисті – іншим. Тут уже все залежить від вашого смаку і польоту фантазії.

І так, скачала я програму FolderColorizer з сайту, натиснувши на кнопку Download.

Запустила, і встановила її. Нічого складного в цьому немає.

Примітка

Програма підходить, як до Windows 7/8, так і до Windows XP.

Після її установки в браузері відкрилося вікно з інструкцією по її використанню. Потім зайшла в меню, знайшла цю нову програму, і клацнула по першому записі в ній – Folder Colorizer Customer Support.

Знову загрузилось вікно браузера з формою для реєстрації. Вписала туди свій e-mail і відправила запит.

Створила для проби нову папку. Можна взяти будь-яку папку на вашому робочому столі. Клацнула правою кнопкою мишки по цій папці і в випадаючому меню вибрала Colorizer!.

Через пару секунд моя папка з жовтої перетворилася в фіолетову.

Таким же чином я перефарбувала майже всі свої папки.

Примітка

Єдине, що мені не сподобалося, так це те, що змінити колір папок можна тільки на робочому столі.

Для тих, хто не може або не хоче користуватися програмою через інтернет, можу порадити завантажити програму для локального використання. Називається вона точно так же. Тільки після її установки необхідно перезавантажити комп’ютер, і програма готова до роботи.

Працює вона точно так само, як і програма для онлайн. Просто їй не потрібен Інтернет.

Іконка у неї в меню вигляді кольорових кубиків. У мене встановлена ​​і та й інша версія програми.

Папки виходять дуже яскраві і красиві. І знаходити їх стало набагато легше. Раджу і вам це зробити.

Відеоролик: Як змінити колір папок: 

На головну

Ссылка на основную публикацию