Як зробити папку невидимою Windows 7 – докладна інструкція

Ви замислювалися як заховати інформацію на ПК від сторонніх? Для приховування папки або файлу використовуються вбудовані засоби ОС або спеціалізований софт. Розглянемо докладніше як зробити папку невидимою Windows 7.

Для чого це потрібно

Використовується в таких випадках:

  1. Захист від випадкового видалення;
  2. Якщо до ПК мають доступ інші люди;
  3. Щоб заховати особисту інформацію.

Як зробити папку прихованою Windows 7

Виконайте такі дії: Активуйте пункт.

Аналогічні дії виконайте щоб заховати файл.

Відкриється вікно де пропонується два варіанти:

  1. Зміна активується для вибраній папці;
  2. Вся інформація, вміщена в директорію, стане невидимою.

Натисніть кнопку «ОК». Ми розглянули, як в Windows 7 зробити папку прихованою.

Як подивитися заховану інформацію

Для відображення натисніть «Пуск», далі: Активуйте пункт «Великі значки», клікніть по посиланню: далі: Прихована папка стане напівпрозорої. Щоб вона стала видимою, натисніть на ній ПКМ, виберіть «Властивості». Приберіть галочку з відповідного пункту.

Як зробити папку невидимою Windows 7

Виконайте наступне: далі: Директорія відобразиться без імені. Натисніть на ній ПКМ, виберіть «Властивості». Далі «Змінити значок». Знайдіть серед них пусте місце підсвічується синім при наведенні. Директорія буде невидимою. Щоб її побачити виділіть мишкою частина монітора де вона розташована.

Як подивитись

Відкрийте директорію в Провіднику. Вона відобразиться прозорим значком.

Як невидиму директорію зробити прихованою

Щоб її не було видно при наведенні курсору зробіть наступне: Натисніть ПКМ на місці розташування папки, виберіть «Властивості». Активуйте пункт «Прихований» (як описувалося вище).

робимо видимої

Клацніть по місцю де знаходиться директорія ПКМ. Далі натисніть «Властивості» – «Змінити значок». З’явиться директорія тільки без імені. Натисніть на ній ПКМ, щоб прописати нове ім’я.

Windows 7 як зробити папку невидимою використовуючи спеціалізований софт

Розглянемо безкоштовну утиліту Free Hide Folder. Для установки натисніть два рази ЛКМ по інсталяційного «exe» файлу. Установка проста не викличе складнощів навіть у початківців користувачів. Для додавання директорії натисніть кнопку «Add». Приховування відбудеться в автоматичному режимі. Щоб вона стала видимою, натисніть кнопку «Unhide».

Якщо програма буде видалена, ви не отримаєте доступ до захованих каталогу.

висновок

Ми розглянули, як в Windows 7 зробити папку невидимою. Використовуйте описані способи для захисту даних від сторонніх. При частому використанні рекомендую встановити додаток Hide Folder.

Ссылка на основную публикацию