Як зробити невидиму папку. Невидима і прихована папка в Windows

Іноді з’являється необхідність зробити папку невидимою, а краще – взагалі прихованої від чужого уваги. Розділимо ці два варіанти, так як в першому нам буде потрібно зробити її невидимою візуально, а в другому – програмно, тобто приховати прямий доступ. Дізнаємося, як зробити невидиму папку на прикладах.

Відразу слід обмовитися, що жоден із запропонованих нижче способів не врятує від досвідченого користувача, якому знайомі "хитрощі" Windows. Але чи завжди нам треба захищатися саме від таких людей? Найчастіше ми маємо справу з друзями або родичами, які норовлять "побешкетувати" за чужим ноутбуком під час відсутності господаря. Ось від них ці способи підійдуть як не можна краще. Отже, приступимо до перетворення звичайної папки в "невидиму".

Візуально невидима папка

Клацаємо правою кнопкою миші на робочому столі. Бачимо контекстне меню, шукаємо "створити" –  "папку".

Кількома мишкою на цьому пункті і створюємо папку прямо на робочому столі. Потім перейменовуємо папку, клікнувши два рази (з невеликою затримкою) на її назву. До речі, можна викликати діалог перейменування, натиснувши на папці правою кнопкою миші, потім знайти пункт меню "перейменувати".

Тепер найцікавіше:

  • замість імені папки, натискаємо і утримуємо клавішу "Alt"
  • вводимо на цифровій клавіатурі (тієї, що зазвичай праворуч) комбінацію 0160
  • натискаємо "Enter"

На наступному фото видно, що у папки просто немає імені!

Змінимо ярлик папки на невидимий і справа в капелюсі! Для цього клацаємо на нашій папці правою кнопкою миші, в контекстному меню вибираємо "властивості", Потім вкладку – "Налаштування".

В розділі "значки папок" натискаємо "змінити значок". Треба обов’язково вибрати порожній значок, який на фото вказано синім прямокутником. залишилося натиснути "ОК" і … не побачити свою невидиму папку!

Як папку виявити самому?

Виділіть область робочого столу мишею з затиснутою правою кнопкою і відпустіть кнопку. У тому місці, де ви в останній раз бачили папку, вона знову з’явилася, але тільки як контур. Див. Фото.

У неї можна зайти і покласти (прочитати) файли. Але, не знаючи про її місцезнаходження, погодьтеся, гостю складно буде її виявити. Перейдемо до другого способу як зробити невидиму папку, так як у першого намітилися недоліки – її можна виявити виділенням.

Прихована невидима папка

Створимо на робочому столі (можна і в іншому місці диска, тут просто наочніше) папку з назвою "Нова папка". Клацнувши правою кнопкою на ній, відкриємо "властивості", На вкладці "Загальна" відзначимо пункт "прихований" і натиснемо "ОК".

Такий варіант гарантує, що нічого виділенням, як в першому випадку, ви не побачите. Але ми то знаємо, що папка була створена на робочому столі, але тепер її не видно. Що сталося? Справа в тому, що за замовчуванням в Windows все папки з атрибутами "прихований" не відображаються. Саме цією особливістю настройки ми і скористалися.

Як же нам її побачити? Рішення є. Воно проілюстровано на наступних фото.

відкриваємо "провідник" (Можна клавішами WIN + E), Ліворуч бачимо пункт "впорядкувати", Натискаємо на нього. Відкривається меню, де є пункт "Параметри папок і пошуку". Натискаємо на нього.

 

У новому вікні "Параметри папок" йдемо на вкладку "вид". На цій вкладці виявимо в кінці списку, що прокручується "Додаткові параметри" пункт "Показувати приховані файли, папки і диски". Він то нам і потрібен, відзначаємо його і натискаємо кнопку "ОК". Все, бачимо картину на останньому фото.

Папка тепер видно, злегка прозора, тому що має властивість "прихований", Але цілком доступна для нас.

Ось основні способи, як зробити папку невидимою. Сподіваюся, вони вам знадобляться ховати свої особисті файли. Успіхів вам у експериментах!
 

Рекомендую вам моє відео, яке може стати корисним вам або вашим друзям!

Ссылка на основную публикацию