Як зробити нестандартну, розширену кінцівку в Darksiders 3?

Після релізу захоплюючого екшену Darksiders 3 багато гравців занурилися в ігровий світ з головою. Геймери досить швидко дійшли до завершення гри і побачили стандартний фінал. Багато хто міг подумати, що тут просто немає розгалужень кінцівки в залежності від вибору користувача. Це не так, рішення гравця впливають на фінал, але кількість кінцівок невелике. Гравець може отримати всього одну альтернативну кінцівку. Щоб отримати більш цікаве завершення сюжету, потрібно правильно вчинити з додатковими босами.

Як себе вести?

Розширене закінчення можна отримати в разі вбивства додаткового боса Абраксіса. З душею даного демона слід відправитися до Повелителя Порожнеч, але його самого треба залишити в живих. Головна причина, чому багато хто не бачить це кінцівку – обидва персонажі є додатковими босами. Вони не є обов’язковими в проходженні. Хто і стикається з ними, зазвичай просто вбивають, а адже вбити потрібно тільки Абраксіса.

Місцезнаходження Абраксіса не так легко знайти, його можна виявити випадково при дослідженні додаткової локації. Сам Абраксіс живе в локації «Шрам». Відвідавши місцевість, потрібно знайти величезний смерч і відправитися до нього. Під час руху до урагану, варто звернути трохи вліво. Пізнати потрібну місцевість можна по жахливому монстру, ходячи в окрузі. Поруч з монстрами знаходиться повітряний потік. Після потрапляння в нього, герой з’являється в спеціальній місцевості. В кінці коридору є ліфт, що веде безпосередньо до «головного офісу» Абраксіса.

Як тільки герой виявиться навпаки боса, він захоче говорити з персонажем. В ході діалогу демон пропонує гравцеві укласти угоду – залишити його в живих, а вбити Повелителя Порожнеч. Погодившись з пропозицією, гравець втрачає можливість подивитися повну кінцівку і ачівкі. У діалозі слід вибрати варіант для вбивства демона і позбавити його життя.

Як тільки душа Абраксіса виявиться в рюкзаку, з нею можна відправитися до Повелителя Порожнеч. Його слід пощадити, демон самостійно сховається з місця і зронив після себе камінь. Протягом всієї гри камінь лежатиме без діла, стане в нагоді тільки в кінці. Саме камінь відкриває доступ до додаткових фразам в діалозі. Геймеру належить подивитися на здивовані обличчя обвуглені ради, а ще в титрах здасться зловісна тінь.

Ссылка на основную публикацию