Як зробити меню пуск в виндовс 10 як в виндовс 7?

Багато з нас пам’ятають не зовсім зручний пуск в windows 8, який досить негативно був сприйнятий більшістю користувачів ОС Windows. У Windows 10 розробники виправилися і зробили пуск більш звичним. Але до всіма улюбленого Windows 7 було далеченько.

У даній статті ми розповімо вам як легко можна переробити меню «Пуск» в Windows 10 і зробити його точно таким, яким він був в Windows 7.

Classic Shell – меню пуск для Windows 10 як в Windows 7

Програма Classic Shell являє собою спеціальне безкоштовне доповнення, встановивши яке ви зробите меню «пуск» операційних систем Windows 8.1 і Windows 10 таким же, яким він був в Windows 7.

Робиться це дуже просто. Переходимо на і викачуємо звідти інсталяційний файл на потрібному вам мовою (російська також присутній).

Завантаження програми Classic Shell з офіційного сайту

Далі запускаєте його і, не змінюючи параметрів установки, весь час тиснете «Далі» поки не запуститься процес установки.

Установка Classic Shell

Чекаємо його закінчення, натисканням кнопки «Готово».

Тепер натискаємо один раз лівою кнопкою миші по меню «Пуск». Відкриється початкова настройка програми Classic Shell, де можна встановити деякі параметри, включаючи зовнішній вигляд самого меню «Пуск».

Налаштування Classic Shell

Робиться це на вкладці «Обкладинка». Можна вибрати вподобану обкладинку з доступних.

Вибір обкладинки для меню «Пуск»

Вибираємо будь-яку, тиснемо “ок” внизу і перевіряємо як вона виглядає натисканням на кнопку «Пуск» в лівому нижньому кутку екрану.

Готовий пуск для windows 10 як в windows 7

Якщо не подобається, то знову заходимо в налаштування, натисканням правою кнопкою миші по «Пуск», і в меню вибираємо «Налаштування».

Налаштування кнопки «Пуск» в програмі Classic Shell

висновок

Як бачите переробити меню «Пуск» на windows 10 і зробити його схожим на windows 7 не становить жодного праці. Досить завантажити безкоштовну програму Classic Shell, встановити її і налаштувати зовнішній вигляд майбутнього меню «Пуск».

Ссылка на основную публикацию