Як зробити колаж з фотографій

Колаж в цілому зводиться до розміщення в певному порядку декількох фотографій для створення абсолютно нової і унікальної картинки з оригінальних знімків. Найпростіший з фотоколажів, складається з декількох фотографій, скомпонованих як один об’єкт, який потім може бути використаний для різних цілей. Як його зробити?

Звичайно, є кілька додатків, які допомагають зробити колаж з фото. Зокрема, в Picasa від Google є можливість зробити колаж. Хоча можливості цього сервісу дещо обмежені. Він дозволяє швидко зробити колаж, але нічого особливого ви не отримаєте.

Крім того, онлайн-варіант не підійде тим, у кого "слабкий" інтернет.

Порада! Рекомендую витратити час і зробити колаж самостійно в графічному редакторі.

Ви можете вибрати, як розташувати фотографії та які їх частини накласти один на одного, а також вибрати інші подібні тонкощі. Все це піддається реалізації в програмі Photoshop.

Простий колаж з власних фотографій

Для першої проби краще використовувати найбільш поширені ефекти колажу, а потім організувати додаткові і зробити власну підкладку. Ви можете створити свої стилі і надати колажу унікальний вид.
По-перше, виберіть фотографії, які ви б хотіли вставити в колаж. Завжди краще взяти трохи більше знімків, ніж вам потрібно для колажу, щоб замінити фото, якщо воно не поєднується з іншими фото. Отже, приступимо:

  1. В фотошопі створіть новий документ. Визначте для нього потрібні розміри в залежності від своїх цілей.

Для прикладу використовуйте колаж як фоновий малюнок на стандартному ноутбуці, підійде розмір 1440 x 990 пікселів.

Фон для колажу

Виберіть для колажу будь-який приємний фон. Дуже цікаво на робочому столі виглядає дерев’яна текстура. Відкрийте обрану текстуру в Photoshop. Скопіюйте та вставте її в робочий документ. Зображення буде виглядати як новий шар. У цей момент ви можете натиснути клавіші Ctrl + T, щоб викликати інструмент "Free Transform" «вільна трансформація»І змінити розмір вставленого зображення, якщо воно більше, ніж документ.

вибір фото

Тепер ви повинні послідовно відкрити (або «перетягнути») в вікно програми ваші зображення. Виберіть меню > File ( «файл») > Open ( «відкрити») І знайдіть фотографію, яку ви хочете помістити в колаж. Photoshop поставить її в центр документа і позначить кордону рамкою навколо нього.

Починається творчий процес, де ви повністю зможете реалізувати свою фантазію. Ви можете переміщати, масштабувати і обертати фото. Використовуйте для цього обмежують рамки.

Рамка для фото

Якщо треба створити вид як у фотографії Полароїд, додайте новий шар – прямокутну фігуру. Вона повинна бути трохи більше за розмірами, ніж ваше фото і знаходиться в списку шарів на 1 пункт нижче. Коли масштабування і вирівнювання прямокутника завершено, об’єднайте шар з фотографією і прямокутник (див. Фото).

 

Стилі для фото

Тепер прийшов час додати деякі стилі верствам, щоб створити ілюзію, ніби зображення дійсно лежало на столі. Двічі клацніть на шар з фотографією. Додайте тіні і контур. Дотримуйтесь прикладів на малюнках. Ви, звичайно, можете пограти з цим і використовувати різні значення.

Далі додавайте стільки фотографій, скільки вам подобається, повторивши попередній крок для кожної з них у міру додавання. Щоб дублювати стиль шару ви можете утримуючи клавішу Alt і перетягнути значок «FX» з оригінального шару його на новий шар, щоб скопіювати зроблені раніше перетворення.

Ось і готовий колаж, який ви зробили, використовуючи мою інструкцію. Самим чудовим в цій техніці є те, що ви можете переміщати і переорієнтувати фотографії в будь-який час. Ви навіть можете додати і видалити деякі з фотографій, якщо вам так завгодно.

цікаві варіації

Вище була «основа» колажу, щоб ви просто познайомилися з технікою. Але можна зробити більше ефектів і отримати більш цікавий колаж. Ось деякі ідеї, щоб зробити його оригінальним:

  1. Спробувати різні фонові зображення, які ми використовували в кроці 2.
  2. Додати підписи до фотографій. Це зажадає додавання порожнього прямокутника з текстом, що має той же колір, який ми використовували для рамки. Після цього, вводите текстову підпис в порожню область.
  3. Використовувати інструмент трансформування, щоб деформувати кути або всю фотографія, тим самим надати колажу більш реалістичний вигляд.
  4. Створити абсолютно новий вид, вставляють зображення в рядки і стовпці, і накладаючи його з іншим зображенням.

Сподіваюся, цей вступний урок по створенню колажу з фотографій, дозволить вам освоїти техніку і навіть придумати свою. Успіхів у творчості!
 

Рекомендую вам моє відео, яке може стати корисним вам або вашим друзям!

Ссылка на основную публикацию