Як зробити інтернет експлорер браузером за замовчуванням

Internet Explorer 11 – це остання версія стандартного браузера, яка буде підтримуватися Microsoft. В якості основного браузера для Windows 10 розроблений Microsoft Edge. Незважаючи на це, є пара способів як зробити інтернет експлорер браузером за замовчуванням.

Розробники поліпшили продуктивність IE 11, попрацювали над стабільністю та безпекою веб-оглядача. Особливо це актуально для користувачів деяких державних сайтів, які сумісні тільки з в Internet Explorer. Тому перед тим, як зробити інтернет експлорер браузером за замовчуванням, варто оновити його до останньої версії для надійної роботи.

Як зробити інтернет експлорер браузером за замовчуванням в Windows 10

  1. Натисніть кнопку «Пуск» або клавішу «Win» на клавіатурі. Потім натисніть на кнопку «Параметри» із позначкою шестерінки в меню «Пуск».

  1. Зайдіть в пункт «Додатки» у вікні «Параметри Windows».

  1. Виберіть пункт «Додатки за замовчуванням» з переліку, розташованого зліва.

  1. Знайдіть пункт «Веб-браузер», натисніть на встановлене в ньому додаток.

  1. Відкриється меню вибору іншої програми. Знайдіть у списку Internet Explorer і натисніть на нього.

Читайте також:

Як переглянути історію в Internet Explorer

  1. Готово! Тепер автоматично відкривати все веб-сторінки буде інтернет експлорер.

До речі, аналогічно можна встановити Ваш улюблений відеоплеєр або музичний плеєр програмою для відтворення за замовчуванням.

Читайте також:

Чому перестав відкриватися Google Chrome

Застосувати цей спосіб можна і в інших версіях Windows, скориставшись «панеллю керування».

Ще один спосіб як зробити інтернет експлорер браузером за замовчуванням

  1. Запустіть Internet Explorer. Це можна виконати за допомогою кнопки «Пуск», потім «Програми», або ярликом з Робочого столу.

  1. Знайдіть кнопку «Сервіс» на панелі управління браузера і натисніть на неї. Потрібно вибрати розділ «Властивості оглядача» у випадаючому меню.

  1. Перейдіть на вкладку «Програми» в віконці «Властивості оглядача». Тут є розділ «Програма огляду за замовчуванням», де знаходиться кнопка «Використовувати за замовчуванням». Натисніть на неї.

  1. Можна поставити галочку, якщо бажаєте отримувати повідомлення про те, що IE не використовується за умовчанням. На завершення потрібно натиснути кнопку «Ok», щоб перетворення вступили в силу.
Ссылка на основную публикацию