Як зробити Яндекс стартовою сторінкою в вашому браузері

Ви вже вибрали кращий пошуковик і хочете зробити Яндекс стартовою сторінкою, щоб його головна сторінка відкривалася автоматично при запуску улюбленого браузера? Не питання. У даній статті ми розглянемо способи зміни домашньої сторінки у всіх популярних браузерах в ручному і автоматичному режимі.

У рідкісних випадках, перед зміною або відновленням стартової сторінки, вам необхідно видалити рекламний вірус, можливо засів на вашому комп’ютері і відкриває разом з веб оглядачем одну з наступних сторінок:

 • webalta.ru;
 • bing.com;
 • hi.ru.

Ознайомитися з докладною інструкцією по видаленню подібних вірусів можна в нашій статті – https://hyperione.com/ubrat-reklamu-v-brauzere/, а потім продовжити.

Установка стартової сторінки в Mozilla FireFox

Браузер Mozilla – вільно розробляється веб-оглядач та поставляється користувачам без попередньо встановленою стартової сторінки (у випадках скачування програми з офіційного сайту).

Для установки Яндекса в якості такої, виконайте наступні дії:

1. Відкрийте Мазілу і перейдіть в налаштування.

2. У розділі «Основні» виберіть «Показувати домашню сторінку» і нижче введіть її адресу -.

Зміни вступлять в силу при наступному запуску FireFox, і Яндекс стане новою сторінкою.

Версія Mozilla для мобільних телефонів

Хочете, щоб Яндекс відкривався при старті FireFox і на вашому телефоні, без проблем.

1. Відкрийте «Параметри» і перейдіть на вкладку «Основні».

2. У розділі «Дім», виберіть «Установка домашньої сторінки».

3. Під сплив вікні, введіть адресу пошукача і натисніть «Ok».

Переконатися в правильності виконаних дій, можна просто перезапустивши браузер.

Робимо Яндекс стартовою сторінкою в Google Chrome 63.00 і вище.

Браузер Chrome від відомого інтернет гіганта Google, заснований на движку Chromium, тому інструкція по установці стартової сторінки, буде застосовна так само до наступних оглядачам:

 • Аміго;
 • Orbitum;
 • Супутник.

За замовчуванням, для швидкого доступу до необхідних сайтам, в хром використовується кнопка «Додому», а на першому екрані, відкривається панель найбільш відвідуваних вами ресурсів.

Змінити стартову сторінку на Yandex вручну, можна через настройки.

1. Відкрийте настройки Google Chrome.

2. Знайдіть розділ «Запуск Chrome» і виберіть пункт «Задані сторінки».

Будьте уважні, в списку можуть вже бути присутнім адреси інших сайтів і при запуску браузера, крім Яндекса, відкриються додаткові вкладки. Уникнути подібної ситуації можна залишивши в списку не більше однієї адреси.

3. Натисніть «Додати сторінку» і у вікні, введіть «yandex.ru».

Усе. Якщо ви правильно виконали черговість дій, при новому запуску Хрома автоматично відкриється головна сторінка Яндекса.

Мобільна версія Chrome

Установка Яндекса в якості домашньої сторінкою в вашому мобільному браузері Хром – не сильно відрізняється від його «web» версії.

1. Відкрийте браузер, перейдіть в розділ налаштувань і виберіть пункт «Головна сторінка».

2. За замовчуванням, у більшості користувачів вже включена ця функція, але багато виробників смартфонів встановлюють в якості домашньої, свої сайти і сервіси (як і в моєму прикладі).

Нам необхідно лише змінити адресу встановленою сторінки на Yandex.ru.

Установка Яндекса в якості домашньої сторінки в Яндекс браузері

Здається, що для користувачів Яндекс браузера не повинно вставати проблеми в установці головної сторінки однойменного пошукача в якості стартової – на жаль, це не так.

Після завантаження та установки, ви могли виявити, що поняття «Стартова сторінка» відсутня в настройках браузера, тому ви можете обмежитися зміною пошукової системи за умовчанням, або частково вирішити проблему за допомогою нехитрих дій.

1. Відкрийте настройки Я.Браузера і знайдіть розділ «При запуску відкривати».

2. Змініть попередні налаштування, на зазначені на скріншоті.

Закінчуючи роботу з оглядачем, закривайте всі активні вкладки і при подальшому запуску відкриється головна сторінка Яндекс.ру.

Налаштування домашньої сторінки в браузері Opera

Зміна стартової сторінки на Яндекс, в Opera, не зажадає від вас великих зусиль, ніж у випадку з іншими інтернет браузерами.

1. Відкрийте настройки Опери, розділ «Основні».

2. У вкладці «При запуску», виберіть чек-бокс “Відкривати певну сторінку або декілька сторінок» і натисніть «Поставити сторінки».

Не вмикайте безліч сторінок в список – це може спричинити короткочасне «підвисання» операційної системи, при відкритті Opera, при слабких характеристиках вашого комп’ютера.

Зберігати нічого не потрібно, внесені вами зміни вступлять в силу відразу після перезавантаження браузера.

На жаль, в мобільній версії Opera (мова йде про версії 44.11) відсутня можливість установки домашньої сторінки. Користувачам доводиться задовольнятися новинами, наданими розробниками софта і списком останніх відвіданих сайтів.

Як зробити Яндекс стартовою в Microsoft Edge

Наймасовішою, але не найпопулярнішою програмою для інтернет-серфінгу, є Microsoft Edge. Програмісти з Microsoft, подбали про своїх користувачів і зробили настройку Яндекса в якості стартової сторінки доступною в кілька кліків миші.

1. Відкрийте браузер Edge і перейдіть в «Параметри».

2. У вкладці, зазначеної на зображенні, виберіть пункт «Конкретну сторінку або сторінки». В поле, розташованому нижче, введіть url адресу пошукової машини – https://www.yandex.ru, і натисніть на іконку дискети, щоб зберегти зміни.

Внесені правки, не працюватимуть на що поставляється в комплекті – Internet Explorer, однак виконуються вони аналогічним чином.

Встановлюємо Яндекс стартовою сторінкою автоматично

Компанія Yandex безпосередньо зацікавлена ​​в популяризації своїх продуктів і саме тому розробила спеціальне розширення для браузерів, що встановлює головну сторінку Яндекс стартовою в автоматичному режимі.

Розширення доступно за адресою https://home.yandex.ru/ і доступно для установки в наступні браузери:

 • Google Chrome і інших, на основі движка Chromium;
 • Mozilla FireFox.

Якщо «web» оглядач не підтримується, на сторінці буде відображений альтернативний ручний спосіб установки.

Аналогів розширення для мобільних пристроїв – не передбачено.

Можливі проблеми

На початку статті, я згадував про рекламні віруси, які замінять стартову сторінку в браузері. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, скористайтеся невеликим «лайвхаком».

Клацніть правою кнопкою миші на значок браузера і виберіть «Властивості», перейдіть в розділ «Ярлик» і видаліть всі зайві написи, не чіпаючи безпосереднього шляху до файлу.

Ця дія допоможе тимчасово вирішити проблему, так як вірус при наступному старті системи може знову замінити стартову сторінку. Для його видалення, перейдіть за посиланням згаданої на початку статті.

висновок

Як бачите, нічого складного в зміні стартової сторінки в браузері – немає. Розробники подбали про доступність цієї функції в кілька кліків, та й сам Яндекс дозволяє провести цю операцію в автоматичному режимі.

Описаний мною порядок дій актуальне для наступних версій браузерів і не залежить від встановленої версії windows:

 • Mozilla FireFox – 54.0 і вище;
 • Google Chrome – 63.00 і вище;
 • Яндекс браузер 17.00 і вище;
 • Opera 50.00 і вище.

Якщо виникнуть складності або знайдете неточності в статті – пишіть в коментарях, а я з задоволенням відповім.

Ссылка на основную публикацию