Як зробити групу в ВК закритою

Групи у Вконтакте є одним з ключових елементів даної соціальної мережі, де люди можуть спілкуватися один з одним, ділитися ідеями, дивитися новинні публікації за своїми інтересами і т.д. Найчастіше спільноти у Вконтакте носять відкритий характер, тобто їх може переглядати і вступати в них хто завгодно. З одного боку, це вигідно власнику такого співтовариства, так як туди приходять нові учасники, а з іншого боку користувач може краще познайомиться з контентом групи і вирішити для себе, чи варто йому туди вступати.

Однак в деяких випадках у адміністрації може виникнути необхідність зробити групу закритого типу, щоб інші люди могли вступити тільки з дозволу адміністрації. В такому випадку сторонні користувачі також не можуть переглядати контент, який публікується в даному співтоваристві. Це може робитися з метою захистити інших людей від контенту групи, наприклад, якщо там публікуються матеріали для дорослих і / або дані, які повинні бачити тільки певні особи. В такому випадку групі дають закритий тип. Якщо ви є адміністратором або творцем співтовариства, то можете привласнити йому закритий тип.

Як зробити групу в Вконтакте закритою

Для того, щоб зробити групу в Вконтакте закритою, потрібно відповідати деяким вимогам:

  • Група раніше була створена;
  • Ви є адміністратором або творцем даної групи, тобто маєте там «абсолютну владу».

При цьому немає ніяких інших умов. Якщо в групі вже є багато учасників і якийсь контент, то це вам так само не завадить закрити її від сторонніх очей. Ті, хто вже перебуває в даній групі не будуть з неї виключені і зможуть відвідувати її як зазвичай.

Читайте також: Інструкція, як переробити групу в публічну сторінку ВКонтакте Як заблокувати людини в Facebook Як видалити всі відео у Вконтакте з телефону Способи, як прибрати поставлені лайки з фото або записів Вконтакте

Давайте перейдемо безпосередньо до закриття спільноти від сторонніх очей:

  1. Перейдіть на сайт vk.com і виконайте авторизацію в своєму профілі, якщо ви цього не зробили раніше. Відкрийте розділ «Групи» та там знайдіть групу, яку ви адмініструєте.
  2. На головній сторінці спільноти зверніть увагу на блок під аватарки. Тут скористайтеся іконкою у вигляді трьох точок.
  3. З’явиться контекстне меню з вибором дій. Тут потрібно перейти за пунктом «Управління співтовариством».
  4. Вас перекине на сторінку для редагування інформації про співтоваристві. Тут зверніть увагу на рядок «Тип групи». Швидше за все навпаки цього напису буде стояти значення «Відкрита». Вам потрібно змінити його. Для цього натисніть на нього і виберіть з контекстного меню тип «Закрита».
  5. Щоб внесені вами зміни були успішно застосовані, скористайтеся кнопкою «Зберегти», що розташована в нижній частині екрана.

Коли настройки будуть застосовані користувачі, які не перебувають на даний момент у групі зможуть бачити тільки список її учасників, головну фотографію і основну інформацію. Для тих, хто на цей момент вже складаються в групі нічого не зміниться.

Тепер вам, як керівнику цієї спільноти будуть приходити заявки на вступ від інших користувачів Вконтакте, які вирішать в нього вступити. За цим заявка ви зможете переглядати профілю подають і вже приймати остаточне рішення про їх вступ до ваше співтовариство.

Як бачите, якщо ви маєте потрібні права в групі, то не важко буде зробити це співтовариство закритим від інших користувачів соціальної мережі Вконтакте. Якщо ця стаття була вам корисна, то поділіться нею з іншими людьми, можливо, їм теж це стати в нагоді.

Ссылка на основную публикацию