Як зробити еротичний масаж

Багато жінок помічають, що розумні і не обділені красою, але чоловік, прийшовши додому сідає за комп’ютер або ноутбук, грає в ігри або не уявляє своє життя без соціальних мереж, проводячи в Інтернеті весь вільний час. Чого ж не вистачає представникам чоловічої статі? Природа чоловіків така, що вони постійно потребують ласки і ніжності. Хочете розтопити «холодок» з’явився між вами і чоловіком?
Спробуйте еротичний масаж. Нехай це буде не так, як в місті Київ, в салоні «Каприз» http://kapriz-salon.kiev.ua/, але ж масаж від коханої жінки у багато разів приємніше, нехай навіть зроблений не зовсім професійно.

Прийоми в еротичному масажі

Еротичний масаж практично нічим не відрізняється від будь-якого іншого, будь то розслабляючий або лікувальний, прийоми схожі.

• Погладжування. Гладити тіло партнера потрібно теплими долонями круговими рухами або нагадують зигзаг. Зиґзаґоподібні погладжування дозволять розігнати енергію і поліпшити самопочуття. Рухи кісточками пальців доречні, якщо ваш чоловік має спортивний тип статури.

• Розтирання. Велике задоволення ваш партнер отримає від розтирань. Краще тримати високий темп і працювати долоньками. Особливо добре розтирати область між лопаток, до тих пір, поки шкіра не прийме рожевий відтінок.

• Розминка і натиснення. Такі рухи здійснюються на розігрітій шкірі, щоб не заподіяти дискомфорту. Долоні тримайте в формі човники.

• Пощипування. Можна ніжно щипати шкіру або катати валик.

• Вібрації і поплескування. Поплескування ніжними, практично невагомими поглаживаниями зазвичай закінчують масаж.

Тонкощі еротичного масажу

Створіть відповідну атмосферу – напівтемрява, приємні запахи, легка музика. Масаж почніть з області ніг, переходите на сідниці і пах. Слідкуйте, щоб ваш партнер знаходився в умиротвореному стані розслаблення. Капніть на долоні трохи аромомасла, робіть рухи по колу, рухаючись до хребта. Підключіть дотику грудьми, губами, мовою. Ніжно погладьте область спини, не забудьте про легких шльопанцях в області сідниць.

Нехай улюблений перевернеться на спину. Намагайтеся якомога довше не торкатися до геніталій, подражнити його трохи. Пограйте пальчиками на животі, грудях. Торкайтеся до чоловіка всім тілом. Любителям гострих відчуттів можна спробувати взяти в руки шматочок льоду.
Подаруйте своєму чоловікові незабутнє задоволення – еротичний масаж. Таке просте дію внесе у ваше життя любов, вірність і розуміння.

Ссылка на основную публикацию