Як зробити діаграму в Ворді або побудувати гістограму?

– це настільна призначена для користувача програма, яка користується чималим попитом серед людей різних професій. Вона володіє масою можливостей, з яких велика кількість залишається незвіданою областю навіть для людей, які працюють в Ворді регулярно. Сьогодні спробуємо розібратися, що таке діаграма і в чому її користь.

Дуже часто, створюючи документи, необхідно наочно проілюструвати будь-які дані, і найпоширенішим рішенням такого роду завдання є діаграма.

Процес створення діаграм

У сучасних версіях текстового редактора створити діаграму абсолютно нескладно. Як зробити діаграми в Ворді, допоможе зрозуміти наступний список дій:

 1. У відкритому вордівський документі мишкою натискаємо на місце, де і буде розміщуватися зображення.
 2. У головному меню вибираємо команду «Вставка» з переходом на поле «Діаграма». У вікні необхідно буде вибрати певний тип діаграми.
 3. Після підтвердження вибору приклад діаграми з’явиться одночасно в Word і в Excel. В останньому документі зображення буде побудовано на підставі занесених значень.
 4. Необхідно в новій діаграмі відредагувати дані, провести заміну на потрібні показники. При цьому пам’ятайте, що зміна показників в Excel вордовскій графік буде автоматично змінювати.
 5. Оформлення. Створеному творінню потрібно присвоїти назву і здійснити настройку різних параметрів її оформлення. Зробити це можна шляхом натискання правою кнопкою мишки по діаграмі у вікні.

Розглянемо основні типи діаграм:

 • графік – дозволяє наочно проілюструвати динаміку будь-яких змін певних значень в залежності від іншого показника;
 • діаграма кругова – демонструє співвідношення декількох величин, які об’єднані загальним показником;
 • гістограма – ілюструє змін співвідношень стійких груп конкретних величин в залежності від певного фактора;
 • діаграми біржові – дозволяють наочно відслідковувати зв’язок відразу декількох параметрів, в залежності від обраного фактора, роль якого часто виконує час;
 • поверхню – може відображати 3-мірні моделі різних процесів.

Як побудувати гістограму?

Давайте уявимо, що вам необхідно провести соціологічне дослідження і потім представити його результати.Для наочності вам належить побудувати діаграму. У цьому вам і допоможе гістограма.

Схема побудови гістограми:

 1. За допомогою Ворда створіть гистограмму, де основними елементами є ознака і його розподіл. Ознакою можна вважати досліджуване явище, а розподілом – отримані результати.
 2. Необхідно побудувати 2-мірну координатну площину, де на осі Х будуть представлені відповіді, а по осі У – частота їх отримання. Результати необхідно на графіку відзначити так, щоб вийшли вертикальні стовпці, кількість яких має збігатися з кількістю зазначених ознак. При цьому потрібно досягти збігу висоти з частотою зустрічальності результатів дослідження. Для кращого сприйняття рекомендується розфарбувати стовпці в різні кольори.
 3. В Ворді, вибравши в меню пункт «Вставка», потрібно натиснути на команду «Ілюстрація», після чого кнопку «Діаграми» і «Гістограми». В відкрилося вікно слід внести всю необхідну інформацію, де після підтвердження в документі з’явиться гістограма. Для корекції потрібно буде лівою кнопкою клікнути двічі.

Ссылка на основную публикацию